Przycisk "odbierz wszystkie przedmioty" na targu

  • Rozpoczynający wątek bartek510
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Na tak.

    Głosy: 54 98,2%
  • Na nie.

    Głosy: 1 1,8%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.

Ostatnio "zainspirowany" uciązliwym klikaniem na targu, aby odebrać większą dostawę np. produktów, postanowiłem poruszyć ten temat. Czy nie wygodniej byłoby dorobić chociażby tak samo wyglądający jak standardowy, przycisk którym odbierałoby się wszystkie przedmioty kupione z danego targu jednym kliknięciem? Co o tym myślicie?
 

DeletedUser26604

Gość
Gość
Będę się cieszył jak murzyn blaszką jak pojawi się temat "aktualizacja ... ulepszenia sprzedaż hurtowa odbieranie produktów kasy jednym przyciskiem zamiast klikania" Jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli o tym mowa,to powinna być też opcja masowego zakupu,sprzedazy i sporo innych rzeczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie za, chociaż z drugiej strony jak wprowadzone zostanie takie udogodnienia, to IG dostanie po kieszeni bo jakby nie było bryłkowcy za każde automatyczne odebranie produktu z targu płacą 10 bryłek...:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie za, chociaż z drugiej strony jak wprowadzone zostanie takie udogodnienia, to IG dostanie po kieszeni bo jakby nie było bryłkowcy za każde automatyczne odebranie produktu z targu płacą 10 bryłek...:gwizd:

jeśli jesteś na miejscu zakupu i masz przed sobą perspektywę 150 kliknięć to aż się nie chce żyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie za, chociaż z drugiej strony jak wprowadzone zostanie takie udogodnienia, to IG dostanie po kieszeni bo jakby nie było bryłkowcy za każde automatyczne odebranie produktu z targu płacą 10 bryłek...:gwizd:

To co powiedział kolega wyżej. Odbierałoby się przedmioty wyłącznie z targu na którym właśnie stoisz. Inaczej faktycznie nie byłoby sensu..
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to mea culpa, nie doczytałem pierwszego postu... Czyli IG nie było by stratne na wprowadzeniu tego ułatwienia... Chociaż z drugiej strony pewnie pojawiłby się argument,że doprowadziłby to do pełnego zautomatyzowania i zeschematyzowania gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm dla tych co nie wiedzą istnieją skrypty do gry umożliwiające zakup/sprzedaż hurtową, lecz gdyby Inno Games wprowadziło to w grę nie byłbym sprzeczny. Obecnie posiadam skrypt, ale i tak jestem na tak:)
 
To jest coś co by się przydało w obie strony wystaw konkretna ilość i odbierz. Sam przez to, że muszę klikać po 10 razy żeby coś wystawić albo odebrać czasem wiszę z odbiorem z targu tygodniami. Fakt był skrypt ale po aktualizacji przestał działać. Niby nie wiele ale z drugiej strony bardzo dużo. Handel miał ożywić grę ale sam umarł z tego co ostatnio widzę.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Ja osobiście uważam, ze targ jest przejrzysty. Cały czas pojawiają się jakieś propozycje zmian. Myślę jednak, że może się to przydać typowym handlarzom.
 

DeletedUser3516

Gość
Gość
Dodatkowo opcja 'pokaż na mapie miasta - gdzie leżą Twoje towary" ...
Optymalizacja drogi, by wszystko odebrać to już by było marzenie.

Niech na początek zrobią możliwość hurtowego sprzedawania i skupowania - to już będzie spore udogodnienie.

Zawsze na TAK - przy takich ulepszeniach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajne udogodnienie, jeśli odbierało by się przedmioty z targu w mieście w którym stoisz ;)

Na Tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak;) i niech ta opcja zostanie jak najszybciej wcielona w życie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
f1iWcld.png


Ja tam nie mam problemów z odbieraniem rzeczy z targu.
 
Jeszcze nie widziałem, żeby sobie samemu ktoś wręczył złotą łopatę :p Gratulacje.

Trzeba przenieść temat do wprowadzonych:

xwnJu7g.png
 

DeletedUser15666

Gość
Gość
Taka opcja już istnieje.
Taki ludzik pod cala lista zakupów.
Odbiera wszystkie itemy z danego targu a następnie pyta czy chcesz odebrać z innych targów za bryłki wtedy naciskamy "przerwij" i idziemy tam na pieszo jeśli nie chcemy tracić bryłek.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Taka opcja już istnieje.
Taki ludzik pod cala lista zakupów.
Odbiera wszystkie itemy z danego targu a następnie pyta czy chcesz odebrać z innych targów za bryłki wtedy naciskamy "przerwij" i idziemy tam na pieszo jeśli nie chcemy tracić bryłek.

Ta propozycja jest z 2011 roku i została odkopana .
 
Status
Zamknięty.
Do góry