Przygoda i wieczne z nią kłopoty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30240
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22095

Gość
Gość
Jak nie chce mi się włączyć przygoda to muszę odświeżyć przeglądarkę i przygoda się włącza.
Jak po włączeniu przygoda się przycina to odświeżam przeglądarkę i wszystko płynnie działa.
A potem wchodzisz na czat przygody i jesteś wyzywany od :fl: ... Albo Inno daje radę z przygodami albo nie. Nie ma trochę-działania ::P:
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
A potem wchodzisz na czat przygody i jesteś wyzywany od :fl: ... Albo Inno daje radę z przygodami albo nie. Nie ma trochę-działania ::P:


Przecież można zgłaszać za bluzgi, od dawien dawna nie spotkałem się podczas gry w przygody jakichś przekleństw :nie:
 
a jak wejdziesz to inni już po 3 razy wyjdą bo coś im nie pasuje :)

kiedy przygody miały być bardziej wypasione teamy lub ignorowanie/czyli nie granie z trollami rok temu ? można napisać wszystko chodzi płynie :) można co chwile odświeżać (parodia ) :) ale jak ludzie znikają jak ludzie nie chodzą płynnie to przygoda nie ma sensu i proszę tu nie winić graczy :)

gdzie nowe nagrody za pkt veterana ??
gdzie niedźwiedź ?? a może lepiej nie dopiero będzie się zacinać a wyjście z tego to od razu pewne zjedzenie przez Grizzly :p
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Przecież można zgłaszać za bluzgi, od dawien dawna nie spotkałem się podczas gry w przygody jakichś przekleństw :nie:
Aha, czyli oprócz odświeżania mam jeszcze raportować czat o_O. A kiedy będę miała czas na grę w przygodę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak wejdziesz to inni już po 3 razy wyjdą bo coś im nie pasuje :)

kiedy przygody miały być bardziej wypasione teamy lub ignorowanie/czyli nie granie z trollami rok temu ? można napisać wszystko chodzi płynie :) można co chwile odświeżać (parodia ) :) ale jak ludzie znikają jak ludzie nie chodzą płynnie to przygoda nie ma sensu i proszę tu nie winić graczy :)

gdzie nowe nagrody za pkt veterana ??
gdzie niedźwiedź ?? a może lepiej nie dopiero będzie się zacinać a wyjście z tego to od razu pewne zjedzenie przez Grizzly :p

od dawna są wtórne, dopóki nie będzie że najwyższy lvl nie trafia automatem do czerwonych i że czerwoni zawsze mają 1 ruch, oraz ludzi co specjalnie offują nie będą mieli banów po 24h nie ma sensu. Ale jak twt mówiło przygoda to dodatek i grać w nie nikt nie musi. Nie liczyłbym że coś tu zmienią, ani w secie wsp ani w czymkolwiek innego.
 

DeletedUser32588

Gość
Gość
A ja nie mam zadnych problemów i nigdy nie miałem :p
 
ja to powiem Wam szczerze, że z wygranych gier i tak sejfy nie lecą więc skupiam się na wyfarmieniu z pojedyńczych rozgrywek przynajmniej tych 7/14 pkt... Nie staram sie nawet o wygranie meczu już
 
Teraz i tak nie da się wygrać przygody bez setu braci Wright.
Wszystko było zepsute to i teraz przygody też musiały być zepsute.
To jest gruba przesada,aby strzelać po 1000 jednym strzałem.
Kilku graczy używało Tlingit od razu wszyscy, że się nie da grac,a teraz wright i nie ma żadnego problemu, gracz nie gra na bryłkach nie ma szans na przygodach.

Dwie loterie, dwa lvl i do wiedzenia TW
 
No z tymi krytami za 1k to przesada. Ale loteria i farmienie aksamitek to dopiero kabaret.
Dzisiaj byłem świadkiem groteskowej sceny jak czteroosobowa drużyna niebieskich strzelała do siebie nawzajem
(jakieś tam porachunki czy kij wie co) :)
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Skoro loteria dotyczy śmierci - chcieli przyspieszyć ten proces :D
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Czy jest sens umieszczać w zadaniach wymóg wygranej przygody, skoro obecnie grają tam prawie wyłącznie zawodowcy? Historia Colcorda mogłaby wymagać tylko samego udziału lub np. pojedynków.
 
Przygody to jest ogolnie smiech na sali, jak ktos wyda pare zlotowek i naparza po 1k ze strzalu to sie wszystkim odechciewa grac, no ale wiadomo kasa rzadzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry