Przygody problem z graczami

Status
Zamknięty.
Śmiech na sali...

Bardzo interesujące Kyniu, że zrobiłeś screena przy stanie 8-34 dla przeciwników. Czy mój ruch zmieniłby wynik? Nie. A to, że jestem kolorowym nickiem, nie zmienia faktu, że jestem też graczem.

Widzę, że na siłę chcecie się do mnie przyczepić.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Zapomniałem zrobić screena przy bardziej wyrównanym wyniku. Będę polował na takie cacko.

Trzej muszkieterowie i depzman :D

//połączono posty, Nessu3.
 

Załączniki

  • muszkieterowie.jpg
    muszkieterowie.jpg
    11,8 KB · Wyświetlenia: 26
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
dopiszcie StaraWiewióra, ciągle wyłazi z instancji, strasznie wnerwiając persona
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest tak jak mówisz, notorycznie wychodzi z instancji, może sobie dobiera drużyny
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kiedyś jak grałem to Makaroniarz miał w zwyczaju być nieaktywny nawet o tym gdzieś pisałem. Być może poprawił się na ta chwilę.
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
brunetxxx- wszedl na salon i tyle go widziano
pabllo79 - zero kontaktu, offek przez nieaktywnosc, ruszyl tylko kilka krokow

HlkqOh9.png
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
scren z rundy jako off, gralem z nim wiele razy razem i wiele razy byl przeciwko mnie i zawsze gral wiec nie widze powodu, dzis z makaroniarzem tez gralem i gral.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gonzo.jpg
hondzian.jpg

proszę bardzo, najpierw haondzian rozwala rozgrywkę, a później offuje

Gonoz już nie skomentuje, umiejki wybiera i nie gra, szkoda słów. o z tego że ma 6k hp jak g... gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja w przygody gram rzadko,bo nie mam czasu w nie grać bo często jestem zajęty i mam ważniejsze sprawy a po za tym w przygody gram raz na 1 tydzień na theweście bo bardziej wole bitwy o forty

tak wolisz forty, zwłaszcza, że twój ostatni fort to 20 czerwca a średnia miesięczna to 3 :I:::DD:::DD:
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
ja w przygody gram rzadko,bo nie mam czasu w nie grać bo często jestem zajęty i mam ważniejsze sprawy a po za tym w przygody gram raz na 1 tydzień na theweście bo bardziej wole bitwy o forty

To dlaczego jak juz wejdziesz na przygody to robisz sobie jaja i nigdzie nie wchodzisz i offujesz?

Nie graj wcale jak nie masz czasu, nikt cie nie zmusza ale nie psuj innym gry specjalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pif paf
 
Status
Zamknięty.
Do góry