Przygody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32108
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32108

Gość
Gość
Szukałem tematu związanego z Przygodami ale wszystkie dyskusje są zamknięte więc pozwoliłem sobie założyć nowy.
Chciałem sobie dzisiaj zagrać no i udało mi się jakoś po godzince wejść na mecz. No na 1 się udało po kliknięciu Gotów jakieś 30 razy i znalezieniu drużyny ósmy raz(co chwila ktoś wychodził). No ale gdy chciałem zagrać drugi to już nie bardzo: https://zapodaj.net/a54dc256bbea2.png.html
Przygody nie powinny zostać usunięte albo coś, skoro już padają? Naprawdę NIC nie da się z nimi zrobić? 0 pomysłów, nowych map? To ma tak po prostu gnić jak zapowiadało się całkiem fajnie?
 

DeletedUser33849

Gość
Gość
Ile to już czasu mija od wprowadzenia przygód? 4? 5 lat? I nic w nich nie poprawiono. Właśnie znalazłem filmik z 2014, na którym jeden z developerów prezentuje przygody i na końcu mówi, że to pierwsza z map w przygodach. No szkoda, że zapomniał dodać, że też ostatnia. Podejrzewam, że jakiś programista się kiedyś nudził, został w pracy jedno popołudnie i spłodził tego potworka. A ktoś to znalazł i powiedział: "Aaaaale to jest zajebiście zrobione" i wrzucił do gry. I tak to sobie wisi, a devsi olali to zupełnie.
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Moze motywacja do gry bylyby nowe sety z zdobytych. To co teraz asortymencie troche hmm.
Wypadalo juz cos pozmieniac w mapkach lub dac szanse slabyszm gracza.
Przygodami teraz jest tak jak nie masz lasso lub nozyka i secika mozna dostac takiego guza.

Fajnie sie w przygody gralo na evencie gold rush przy standardowych setach.
 
Dobra Podbijam temat bo to są jakieś jaja co się dzieje !
Kilka przygód i albo jakiś mulciak co robi ruch na 2/3 rundy albo afki... .
Czy są planowane zmiany dotyczące przygód ?! Chociażby założenie drużyny i zaproszenie znajomych...
Albo chociaż karanie banem czasowym osób co wychodzą z przygód lub nie grają od momentu wejścia na nie...
Również zwiększenie punktów weterana za gre było by mile widzane albo obniżenie cen przedmiotów ze sklepu weterana ! :D

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji :D
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Przygody już dawno zostały porzucone. Wpierw byłoby trzeba się zabrać za rebalans. Obecnie nie ma najmniejszego sensu w ogóle wchodzić do gry kiedy osoby z ulepszonym lassem zjadają Cię w rundę. A co do mulciaków to zobaczysz ich prawdziwą siłę kiedy wyjdzie nowy świat :v
 
Dobre dogadanie ze współgraczami pomogło by w graniu w przygody czyli tworzenie drużyn(zapraszanie znajomych ) :D
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Obecnie z trudem idzie zebrać 6 graczy do gry, a ty tu mówisz o specyficznym matchmakingu :D
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
Przygody już dawno zostały porzucone. Wpierw byłoby trzeba się zabrać za rebalans. Obecnie nie ma najmniejszego sensu w ogóle wchodzić do gry kiedy osoby z ulepszonym lassem zjadają Cię w rundę. A co do mulciaków to zobaczysz ich prawdziwą siłę kiedy wyjdzie nowy świat :v

Skoro Inno pozwala na "mulciakowanie" to tak musi być i ludzie to robią by mieć przewagę nad innymi.Taka pani *Ż* ledwo zaczęła grę, a już cały targ obstawiony jej przedmiotami, jak to ? ktoś ledwo zaczyna i już się dorobił sprzedając sety z górnej półki ? hmm jeśli Twórcy gry na to pozwalają to musi tak być w każdej innej grze za push przedmiotami jest ban tutaj jak się to robi z głową nie ma(istna wolna amerykanka) stąd stada mulciaków którzy myślą, że są bogami ale nie powiedzą prawdy, że grają nieuczciwie.

Co do lassa to i ono pójdzie w zapomnienie, gdy wejdzie nowy serwer to będą musiały wejść nowe sety czy to do fortów,budowania, pvp i inne oczywiście lepsze od tych obecnych, więc będziesz miał szanse zdobyć lepsze.To tylko kwestia czasu aż to się zmieni.
 
Nie kumam Was czasami.
Kiedyś przygód nie było i było dobrze a teraz są i wielki ból wiadomej części ciała.
Nie ma balansu? To po prostu nie grajcie (Jakby nie było nic więcej do roboty na TW)

Ja jeśli już wchodzę to gram zawsze o te 7-14 pkt. Nawet czatu nie czytam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry