Przygody

Witam, rozmawiałem jakiś czas temu z administracją na temat przygód. Jest szansa na to aby przygody wreszcie nabrały żywej postaci jako dodatek do gry The West ?.

Nasunąłem wiele pomysłów na to aby zmienić jakoś tą rozgrywkę, tak aby wieksza ilość graczy się zainteresowała, moim zdaniem najlepiej by zacząć od najważniejszej sprawy.

Lepszy podział drużyn w sensie, że gracze mający mniejsze poziomy, słabsze eq, oraz bronie były przydzielane na równi z takimi samymi osobami, bo nie rozumiem jest gra 3v3 a naprzyklad osoba majaca 4^ noże gra na osoby które mają ok 70 poziom i jakieś kusze, myślę, że to bez sensu.

Następna sprawa, lepsze nagrody. Myślę, że mało kto uzywa sklep up, by zakupić sobie coś dobrego za punkty weterana, no sorki, może na początek jak ruszyła pensylwania, kupowane zostały sejfy oraz przedmioty wsp. Lecz to za mało, kto na dzień dzisiejszy kupuje za 11 tyś punktów, skrzynie przygód Boba Daltona, lub inne jakies skrzynie które są bez sensu. Nie lepiej już chociaż zmienic nagrody w sklepie na przykład w podobie jak schowek na broń który daje na przygodach HP oraz więcej dmg?.

Powinny być również organizowane jakieś eventy związane z przygodami, typu takie mistrzostwa, lecz nie z własnym eq bo to żenada byłaby totalna, lecz np otrzymac z kodu bonusowego jakieś eq dla każdego na przygody tak jak na gonzalesie na fortach. Lub jakieś inne konkursy.

Dodanie więcej umiejętności, zmiana mapki. Myślę, że i tak nic nie zdoła moja prośba, lecz zawsze jakies szanse są. Od dawna gram w przygody i jakoś lubię ten tryb, z sejfu można byłoby również zmienic nagrody bo są już bez sensu... jakby wieksza ilosc osob się skusiła na te przygody byłoby zupełnie inaczej, np expiąc sobie czemu by nie można na zbicie czasu odpalić sobie na 12-15 min przygod i się pobawić lecz tym razem bez toksyczności, równie bo wiem, ze wiele osób wchodzi na przygody tylko po to by zakończyć zadanie lub wchodząc i psuć rozgrywke innym stojąc bezczynnie...
 
W 2015 etriel pisała, że niedługo będą nowe mapy itd XDDDDDDDDD. The West jest już wygaszanym projektem, więc nie będzie już raczej wielkich aktualizacji.
 
Jakby dali przygody zależne od broni, to by gracze to jakoś obeszli, ulepszali łuk ^5 aby grać z takimi graczami.
Jakby dali przygody od ubrań zależne, to by się bogatsi gracze pofatygowali po te ciuchy, mając jednocześnie np 150 poziom, i swoje statystyki.
Jakby dali przygody od poziomu, to by było pełno multikulti na przygodach na 10 poziomie, robiące przygody.
Ale można dać system ligowy. Każda wygrana = 5 dodatnich punktów, każda przegrana, 8 ujemnych punktów.
Liga nowicjuszy - od 0 do 49 punktów
Liga drewniana - od 50 do 99 punktów
Liga żelaza - od 100 do 199 punktów
Liga brązu - od 200 do 499 punktów
Liga srebra - od 500 do 999 punktów
Liga złota - od 1000 do 2499 punktów
Liga platyny - od 2500 do 9999 punktów
Liga diamentu - od 10000 do 69999 punktów
Liga weterana dzikiego zachodu - od 70000 do 999999 punktów
Liga legendy dzikiego zachodu od 1000000 do nieskończoność

Za każdą ligę przyznawane byłyby niezwykłe nagrody, dla których warto byłoby grać te cholerne przygody dniami, nocami, latami by zdobyć upragnioną ligę, grając, grając i wkurzając się na ludzi z przygód co nie ogarniają, afczą itd. Mając tą świadomość że wbicie najwyższej ligi wymagałoby od nas aż milion punktów, gdzie za wygraną byłoby tylko 5 punktów, a przegrana zabierałaby 8 punktów :D Co dałoby przygodom pewien hardcore, gdzie każda drużyna grałaby zacięcie aby zdobyć upragnioną ligę.

Za wychodzenie z przygód, afk.. ban 30 minutowy na dołączanie do kolejnych przygód.

System doboru przeciwników, który będzie wyszukiwał dla nas odpowiednią drużynę i przeciwników.
Mamy przykładowo 100 poziom, to system szuka najpierw graczy, pomiędzy 90 a 110 poziomem, a dopiero po 15 minutach jak takich nie znajduje, dawałby innych.

System doboru miałby wywalone na ekwipunek, więc jak masz dziadowy ekwipunek to twoja sprawa.
Brałby pod uwagę poziom. Dlaczego z systemem ligowym nie miałoby sensu siedzenie na 20 poziomie np?
Bo za zwycięstwa, przyznawane byłyby punkty. (tak, te marne 5 pkt co wyżej) i po awansowaniu do wyższej ligi, gracze będą silniejsi.
Gracz z ligi brązu np, (tak, masz rację, lubię brąz) mógłby walczyć tylko z graczami z ligi brązu, srebra i żelaza. (sąsiednimi ligami)

Ale czy Inno Games byłoby w stanie takie coś wprowadzić do gry zbudowanej na skryptach.. Tego nawet Bill Gates nie wie.. flame!! pif_paf

Zapraszam śmieszki i "weteranów" do wypowiadania się na temat mojej żenującej propozycji, która mogłaby podważyć ich stanowisko. (bo są weteranami, ale grać im się nie chce, bo są legendami, a wszyscy inni im zazdroszczą) :uuu)
 
Do góry