Przykładowa runda

Status
Zamknięty.

anjadia

Członek obsługi gry
Co może wystąpić w treści:
- pvp
- przygody
- bitwy o fort
- serie zadań
- produkty
- przedmioty
- rzemiosło
- osiągnięcia
- pracki (w tym obrażenia z prac, a nawet konkretny tekst obrażeń)
- pytania ze znajomości gry


Każde zadanie będzie miało podany termin do którego można zgłaszać odpowiedzi, po tym terminie odpowiedzi mogą nie być uznane.

Zwracajcie uwagę na nawiązania do mechanik gry, liczbę osób do wykonania zadania, spróbujcie najpierw odkryć wszystko a potem rozplanować co trzeba zrobić. Pamiętajcie o wysyłaniu raportów poprzez telegram na świecie Gonzales a także o screenach, po co to ostatnie? Żebyście też mieli jakiś dowód na zrobienie zadań przez inne drużyny.

Każde z ukrytych zadań punktowane jest od 1 do 3 punktów w zależności od stopnia trudności, punktacja zostanie podana wraz z podaniem poprawnych odpowiedzi po zakończeniu rundy.


Przykładowe zadanie zakładając, że team składa się z czterech osób

"Ojej Ojej co Ci się stało? Znowu żeś się najadł tych owoców z lasu? Mówiłam Ci gamoniu, Nie powinieneś był jeść tych jagód. Trzeba było słuchać matki. Poczekaj chwilę mam tu coś co Ci pomoże, brzuch Cię boli tak? Gdzie to było... o mam. Trzymaj, starczy Ci na tydzień, po jednej dawce dziennie. A teraz zmykaj, wracaj do kolegów, przynajmniej oni nie nic nie zjedli, a Ciebie podkusiło. O czekaj czekaj, zanim pójdziesz mam prośbę, wiem, że Ty i Twoja banda to zwinne gagatki. Moglibyście pomóc szeryfowi? Chyba chodziło o jakieś plakaty, godzina roboty na głowę i zrobione. Dacie radę? Dziękuję bardzo, a teraz bywaj.

...

Dzięki za pomoc ekipo, bez Was zajęłoby mi to wieki. Podejrzewam, że stara Martha Was przesłała, Ona zawsze wie czego mi trzeba, złota kobieta. Myślałem czy by się jakoś Jej nie odwdzięczyć, może bukiet kwiatów? Z pięć róż, cztery stokrotki? Niee bez sensu, raczej nie. Kosz owoców i warzyw? Zawsze mówiła, że lubi. Załatwicie mi to? Nie mogę się wyrwać z pracy. To niech będą owoce i warzywa, z 5 pomarańczy, borówek, pomidorów, kukurydzy, jagód, a na wierzch połóż jakąś lilię wodną albo coś podobnego. Mam nadzieję, że doceni gest. Podstawcie Jej to pod drzwi, liczę na to, że odgadnie że to ja a nie jakiś Przypadkowy klient. Gorzej jeśli pomyśli, że to Waupee.. chłop pijany ostatnio coś gadał o swojej małej armii na forcie, że niby 50 osób na atak zebrał, głupi, przecież każdy wie, że tyle się na taki mały fort nie zmieści, wiecie ile wchodzi co nie? No jasne, że wiecie, każdy to wie. "

Odpowiedzi do zadania:

--- 1 ---


Andisz wykonał zadanie. Odgadł, że fragment "Nie powinieneś był jeść tych jagód" odnosi się do obrażeń z pracy Zbieranie jagód. Następnie wytworzył 7 leków na żołądek, w końcu mają starczyć na tydzień dla jednej osoby. Potem w cztery osoby poszli na pracę Rozwieszanie plakatów, gdzie każdy członek drużyny wykonał jedną godzinną pracę. W drugiej części cała drużyna poszła szukać wymienionych owoców i warzyw w podanej liczbie dla poszczególnych produktów, tj: 5 pomarańczy, 4 borówek, 5 pomidorów, 5 kukurydzy, 5 jagód, 1 kwiat lotosu. Ostatnim zadaniem było zdobycie osiągnięcia Przypadkowy Klient przez jedna osobę jako, że prezent był od Szeryfa, tj. jednego "gracza", a nigdzie nie zostało sprecyzowane że mają to zrobić w więcej osób. Dodatkowo odpowiedziano na ukryte pytanie, że na atak małego fortu wchodzi 46 a nie 50 osób.


To znaczy, że na forum AndiSZ napisał:
""Wykonaliśmy zadania, obrażenia z pracy ""Zbieranie jagód"" z tekstem ""Nie powinieneś był jeść tych jagód"", 7 leków na żołądek, cztery razy po godzinie rozwieszania plakatów, zebrane owoce i warzywa, tj: 5 pomarańczy, 4 borówek, 5 pomidorów, 5 kukurydzy, 5 jagód, 1 kwiat lotosu. Gracz X zdobył również osiągnięcie Przypadkowy klient, Natomiast na atak małego fortu wchodzi 46 osób""
<tutaj screeny> "

Do jednego z organizatorów (@anjadia lub @AndiSZ) zostały wysłane raporty:
- Pracki z konkretnym tekstem obrażeń z pracy
- Wytwarzania leków
- Cztery raporty z godzinnymi pracami, po godzinie dla każdego członka drużyny
- Raport ze zdobycia osiągnięcia.

Screeny powyższych raportów zostały wstawione na forum przy opisie wykonania zadań, dodatkowo dołączono screen zebranych produktów owoców i warzyw.

AndiSZ otrzyma za to zadanie maksymalną liczbę punktów.

--- 2 ---


Aphasing również wykonał zadanie, zdobył odpowiedni tekst obrażeń z pracy, wytworzył 7 leków na żołądek, zebrał owoce i warzywa, z tą różnicą, że rozwieszanie plakatów wykonał tylko w jedną osobę a osiągnięcie Przypadkowy Klient zdobyła cała drużyna. Odpowiedział również na pytanie.

Za część z rozwieszaniem plakatów nie dostanie punktów, muszą wykonać to wszyscy członkowie drużyny. Natomiast za część z osiągnięciem dostanie pkt, w końcu został spełniony warunek posiadania jednej osoby, z konkretnym osiągnięciem, a to że ma je więcej osób to tylko ewentualna strata czasu dla drużyny, nie umniejsza to wykonaniu zadania.

Aphasing również wysłał odpowiednie raporty oraz zgłosił zadanie na forum wraz z odpowiednimi screenami.

Aphasing otrzyma sporo punktów jednak nie wartość maksymalną.
 
Ostatnia edycja:

anjadia

Członek obsługi gry
Raporty z rzemiosła, prac, pojedynków, produktów muszą pochodzić z okresu rundy (od rozpoczęcia do zakończenia), a nie, że weźmiecie taki co zrobiliście tydzień temu i podepniecie pod rundę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry