Przywrócenie ubrań i jazdy z DDLM do worków

czy jesteś za przywróceniem rzeczy z DDLM do worków świątecznych?

• W sumie głosujących
    41
Tak jak w temacie ankieta na temat przywrócenia rzeczy z DDLM do worków świątecznych. Jak wszyscy dobrze wiemy usunięcie tych przedmiotów z worków spowoduje tylko wzrost ich cen z powodu inflacji co doprowadza tylko do bogacenia się graczy płacących za bryłki w DDLM po te sety. Dla wielu graczy worki były jedyną szansą na zdobycie zestawów z tego eventu (głównie z powodu braku skrzyń całego setu oraz certyfikatów jazdy, które były np na wielkanoc lub oktoberfest oraz o wiele większą losowość). Należy także dodać to, że te sety są w porównaniu do innych całkowicie OP. O ile fortowcy tego nie odczują, ponieważ DDLM w tym roku nie dawało niczego na forty to o tyle gracze którzy są zainteresowani pvp odczują to mocno. Vaquerro lub kowbojka bez żadnego ulepszania jest bardziej OP od gracza z wyższym lvlem z hamkiem na 3^. Dlatego też manifestujmy to, że nie jesteśmy zadowoleni z powodu tej zmiany.

1.Trzeba już było na becie pisać żeby worki dodali z DDLM a nie dzień przed ich dodaniem.Co z tego że info dopiero dzisiaj o tym wydarzeniu jak i tak każdy wiedział że worki będą a do bety każdy ma dostęp, a jeśli się nie chce to dużo osób na saloonach pisało że nie ma worków z tegorocznego hallowen.
2.To są sety pojedynkowe więc mało graczy to interesuje,nie są aż tak popularne jak itemy fortowe z 2k18 i nie sądze by wielu graczom zależałoby na walce żeby je dodali, no ale to moje zdanie :p

Dla mnie idea pozbawiona sensu. Jeśli raz, drugi i trzeci nikt nie słucha opinii graczy, to skąd pomysł, że posłucha za czwartym?
Jak ktoś ma czas i chęci - niech się bawi w kolejne petycje. Dla mnie - szkoda prądu i klawiatury.

Czy IG ogarnia, że te sety pod pojedynki to jedyne itemy, które będą coś warte na rynku? Przecież sety co lecą z worków będą szły za bezcen... no chyba, że na Ohio ktoś się na nie wykosztuje.

W takim razie, jaki jest sens gry na starych światach? Gramy tam chyba tylko z przyzwyczajenia :p

Bierzcie przykład z niegdyś najbardziej bryłkującego gracza na Muscotah czyli mnie ;) i miejcie wywalone w tę zepsutą, pozbawioną przyszłości grę ;) Całe ig wsadza graczom penisa w odbyt a niektórzy dalej się z tego cieszą xd