Pudzian vs. Silvia

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Pudzian

    Głosy: 19 48,7%
  • Silvia

    Głosy: 20 51,3%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie? Po obejrzeniu kilku walk obstawiam, że Pudzian znokautuje Sylvię w jakieś 2-3 minuty :) Walka odbędzie się w nocy z piątku na sobotę gdzieś między 3 a 5. Zbliżająca się walka oczywiście nie przeszkodziła Mariuszowi w występie w jakimś tańcogwiazdoropodobnym programie kilka dni temu ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja Ci odpowiem. Nie żebym był jakimś specjalistą, ale w MMA siedzę już 2.5 roku. Widziałem dużo walk Tima, tych gdy był mistrzem UFC i tych ostatnich beznadziejnych. Widziałem również obie walki Pudziana. Pudzian przegra tą walkę, ma za małe umiejętności, słabą kondycję i brak doświadczenia. Jakiś przeciętny Japończyk sprawił mu olbrzymie problemy. Natomiast Sylvia to weteran bez formy, walczył z najlepszymi ciężkimi na świecie. Ma olbrzymie doświadczenie, bardzo dużo wygranych. 17 po nokautach. Jak możesz pisać, że Pudzian go znokautuje, gdy nawet nie potrafił trafić zawodnika mniejszego od siebie, a Sylvia jest wyższy, ma większy zasięg ramion. Ludzie śmieją się i oceniają Tima na podstawie dwóch ostatnich walk, ale ten człowiek to wyższa liga. Nokaut dostał od byłego mistrza w boksie Mercera, a druga szybka porażka to z ruską maszyną do bicia. Z kim walczył Pudzian? Marcin Najman, bokser klasy B, który również debiutował w MMA. Druga walka z Japończykiem, 11 zawodowych walk, mistrz jakiejś śmiesznej organizacji, co się dzieję, Pudzian ledwo zipie i nie potrafi mu nic zrobić, jego nawałnica przetrwana i zaczyna się problem z kondycją. Wiesz co zrobi Sylvia na nawałnicę Pudziana, skontruje i Pudzian zaśnie. Obstawiam Ko. Jeżeli Mariusz wygra, będę pod wielkim wrażeniem. Jeżeli Sylvia podchodzi do tej walki poważnie i robi formę, Pudzian pozna smak nokautu, niestety na własnej skórze.

Ps. Nawet poprawnie nie napisałeś nazwiska. Nie Silvia tylko Sylvia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja pomimo tego że Sylvia jest bardzo doświadczonym zawodnikiem stawiam na Pudziana. :)
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Oglądałem walka odbyła się o 5.30 nad ranem i byłem za Pudzianem ale wiedziałem że Silvia wygra
!
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety... Ten Sylvia to jest jednak wielkie bydle, Pudzian przy nim niezbyt imponująco wyglądał... Nad kondychą musi jeszcze sporo popracować. Ciekawe, kiedy następna walka...
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
No niestety... Ten Sylvia to jest jednak wielkie bydle, Pudzian przy nim niezbyt imponująco wyglądał... Nad kondychą musi jeszcze sporo popracować. Ciekawe, kiedy następna walka...

Co ty gadasz pudzian wygladal lepiej ale kto by sie spodziewal ostatnie walki silvy byly zenujace ogladajcie youtube ;d ale pudzian to niedoswiadczony zawodnik i tylko dla tego przegral wierze ze bedzie odnosil sukcesy :)
A tak wogole kto wygra Bayern czy Inter d; ??(mam nadzieje ze beda karne :D)
 
Status
Zamknięty.
Do góry