Pudzianowski Vs. Najman

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie kto wygra dzisiejszą walkę? Ja oczywiście stawiam na Pudziana :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja stawiam na Pudziana.
Bo on robi kotlety z Najmana :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mariusz jest pewnym zwycięzcą, Najman nie ma szans.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak eksperci slusznie zauwazyli, Najman jest lepszym bokserem, ale w MMA nie ma knockdownow, wiec zeby wygrac, bedzie jeszcze musial na nim usiasc i go dobic, a w parterze nie ma z Pudzianem szans :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mimo to stawiam na Najmana, ponieważ Pudzian nie dorówna mu szybkością, co jest ważne w tym sporcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
haha najman leżał i kwiczał tyle wam powiem xD Pudzian wymiata :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eeee... Co tam się stało ? Bo mrugnąłem i się walka już skończyła !!!

Nie no tak na serio, to bardzo mnie zaskoczyła walka, myślałem, że Najman pokaże "trochę" więcej, a tu takie coś !!! :\
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eeee... Co tam się stało ? Bo mrugnąłem i się walka już skończyła !!!

Nie no tak na serio, to bardzo mnie zaskoczyła walka, myślałem, że Najman pokaże "trochę" więcej, a tu takie coś !!! :\

nie ma sie co dziwic najman tylko w gębie był mądry :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie no czegos takiego to sie nie spodziewalem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A miała być ganianka :rolleyes:... Ten go chwycił, a kiedy Najmal leżał, jeszcze go tłukł. Mówiłem, że Dominator zwycięży.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh, nie no, Pudzian wymiata, ja tego nie oglądałem, ale wynik już był przesądzony :p Pewnie Najman stracił kilka zębów :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, wpadłem do kolegi na KSW. I powiem, że reszta walk bardzo ładnych, a ten Pudzian gwiazda wieczora w 44 sekundy skończył... Miałem nadzieję na trochę więcej. Z drugiej strony ciekawie będzie śmiać się z kolegów w szkole, którzy dowiedzieli się co to MMA :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pudzian wpadł w taką furię że gdyby nie sędzia to by go zabił :D A i przy okazji wygrałem 10 zł bo się z kolegą założyłem kto wygra. (Stawiałem na Pudziana)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom pojedynek choć krótki to bardzo ekscytujący :D

ja to chciałbym zobaczyć pojedynek Pudzian vs Adamek :) ciekawe który by wygrał ^^
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
ale mariusz mimo że chyba 5 razy został mistrzem świata strongmanów (pewnie strzeliłem byka :p) ma do siebie bardzo duży dystans i 'nie odbiła mu sodówa'

te krótkie reportaże w czasie gali
najman: zniszcze go itd.

Pudzian: Mniej mówić więcej robić
(telegraficzne skróty:D)

no właśnie... dlatego cenie pudziana bo potrafi sie jakoś zachować...;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry