Punkty miasta po najechaniu kursorem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6310
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej idei w życie?

  • Tak, nawet drobne zmiany się liczą.

    Głosy: 36 83,7%
  • Owszem, lecz z poprawkami (napisz jakimi).

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, nie umili mi to gry, a tylko doda jeszcze więcej zbędnego tekstu.

    Głosy: 4 9,3%
  • Nie mam zdania na ten temat.

    Głosy: 3 7,0%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser6310

Gość
Gość
Witam,

Dziś chciałbym zaproponować małe udogodnienie graczom TW. Propozycja dotyczy, jak wiele ostatnich, zmian kosmetycznych oraz miast.

Proponuję, aby po najechaniu kursorem na miasto, pod nazwą pokazałaby się ilość pkt. danej mieściny Sądzę, że taki zabieg udogodniłby życie i zaoszczędziłby trochę czasu znacznej części ludzi "zza monitora". W końcu TW ma być grą na którą poświęcimy nie dużą ilość czasu, a nie przed którą będizemy siedzieć 24/7, czyż nie? (bukimi powedział (napisał) kiedyś coś podobnego, lecz nie chcę mi się szukać i cytować :D).

Szybsze przeglądanie miast na miejsce do osiedlenia się, szybsze znalezienie przeciwnika do pojedynku czy nowego sojusznika. To są z grubsza plusy tej propozycji. Tak więc po prostu jest to zmiana, która miałaby na celu usprawnienie przeglądania miast do różnych, rozmaitych celów. W póżniejszym etapie gry, gdy większość miast jest rozbudwana maksymalnie (42800pkt.) może stracić to na wartości, lecz na kolejnym świecie, znów się bardzo przyda :).

Co prawda jest to zmiana kosmetyczna, lecz sądzę, że nawet tak minimalne zmiany wpływają na to czy nadal gramy w TW, a jeśli tak, to jak wyraźną nam to sprawia przyjemność.

Poniżej zamieszczam proponowaną przeze mnie, przybliżoną oprawę graficzną.
punkty.png


(Jeśli komuś nie działa to obok zamieszczony jest alternatywny link - CLICK)

Co sądziczie o takiej, drobnej zmianie? Czy myślicie, że mogłoby to uprzyjemnić spędzanie czasu przed TW? Jakie jest Wasze zdanie? Czekam na opinię.

Pozdrawiam
wlochaty11

P.S. Nie boję się krytyki :)

Jeśli taki temat już istniał lub istnieje proszę o link lub przynajmniej o informację, gdyż nie znalazłem podobnego w "Propozycjach".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry