PUNKTY PRZYJAŹNI LEKKA ZMIANA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27637
  • Data rozpoczęcia

Cy jesteś za?

  • Tak, to dobry pomysł!

    Głosy: 82 89,1%
  • Nie, pomysł jest zły!

    Głosy: 10 10,9%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser27637

Gość
Gość
Proponuję aby otrzymywać punkty przyjaźni również wtedy gdy zaproszony przez nas gracz:


- wbije kolejny level
- ukończy jakieś zadanie
- zdobędzie jakieś osiągnięcie

a nie tylko wtedy gdy wyda bryłki jak jest do tej pory.

"Oczywiście im trudniejsze osiągnięcie, wyższy level, trudniejsze zadanie, tym więcej punktów dla nas, a ile konkretnie to ustaliłby TEAM TW"
Bo teraz to punkty są jedynie za wbicie levelu, 1 punkt za jeden level a i to nie wiem czy na pewno się nalicza, bo kolega co go zwerbowałem ma 40 level a punkty w miejscu stoją!
Takie rozwiązanie sprawiłoby że ludzie chętniej by werbowali graczy wiedząc że będą zyskiwać punkty za ich rozwój, a nie tylko za ich bryłki, bo duża część graczy bryłek nie kupuje.




Powinno się lepiej cenić graczy którzy faktycznie werbują takie osoby, które nie kończą gry na 5levelu lecz aktywnie grają jak najdłużej do jak najwyższego levelu bo to sprzyja rozwojowi światów.





Informacja ile punktów dostaniemy za dane osiągnięcie czy zadanie jeżeli wykona je nasz zwerbowany człowiek była by umieszczona jak na obrazku poniżej, albo w jakiejś oddzielnej zakładce to już zależało by od TEAMU TheWest.








Dodatkowo przydała by się zakładka gdzie widzielibyśmy swoich zaproszonych graczy oraz to ile nam punktów już nabili:)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
B. Dobry pomysł

Bardzo dobry pomysł, popieram kolege, bo też mi się wydaje że nie doceniacie ludzi, którzy werbują dobrych graczy ;)
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Też jestem za, jednakże ten przykład z osiagnięciami trzeba lekko dopracowac :D
Myslę, ze po 1 pkt za osiagniecie, by starczylo. Mogloby byc więcej pkt za trudniejsze osiagniecia ;)
 

DeletedUser27637

Gość
Gość
Też jestem za, jednakże ten przykład z osiagnięciami trzeba lekko dopracowac :D
Myslę, ze po 1 pkt za osiagniecie, by starczylo. Mogloby byc więcej pkt za trudniejsze osiagniecia ;)


Zgadzam się - dokładnie o to mi chodziło co mówisz, im większy level wbije, im trudniejsze osiągnięcie zdobędzie tym więcej punktów.

Ile konkretnie to już twórcy gry niech określą::D:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Na tak, a już teraz za każdy lvl gracza zwerbowanego masz 1 pkt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O i to jest świetny pomysł bo teraz za zwerbowanego gracza dostaje się 1punkt za level a i to nie zawsze się nalicza.



A tak ci co faktycznie werbują prawdziwych graczy mieliby z tego jakąś korzyść, a i inni zaczęliby chętniej werbować takich ludzi co faktycznie pograją, a nawet by im chętniej na starcie pomagali. Byłoby to z korzyścią i dla graczy i dla całego the-westa.


Pomysł z wykazem zwerbowanych w oddzielnej rubryce też bardzodobry:I:


Głos na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również na tak,
niech ten co faktycznie gra i wbija kolejne levele będzie równie ważny jak ten co jedynie wydaje bryłki:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ma to sens, bo ciężko znaleźć kogoś kto zacznie grę i będzie w niej bryłkować. Więc takie rozwiązanie na plus :I:

Nawet jakby miało być wszytko tylko po 1 punkcik.
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
jestem na tak :) Przynajmniej miało by to sens, i szybciej by się wbijały te punkty :D
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Ma to sens nie każdy nowy zaproszony gracz przez nas wydaje bryłki , jestem za :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie o tym napisał. Popieram ten pomysł. Sama zaprosiłam już wiele osób ale praktycznie żadna od razu nie kupowała sobie bryłek, bo przecież po co na tak niskim lvl. Tak to przynajmniej punkty przyjaźni szybciej będą wskakiwały. :mel:
 
Mnie nie docenili :( Zwerbowałem gracza i nie mam z niego pkt przyjaźni, ani nie przyszedł raport o zwerbowaniu. Napisałem do supportu, a oni mi, że gracz gra na innym świecie. Gra lecz pod innym nickiem -.-
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
Przeciez tak jest ..to co chcecie zmieniac ? :huh:
 

DeletedUser27637

Gość
Gość
Przeciez tak jest ..to co chcecie zmieniac ? :huh:


Otóż tak nie jest! Punkty dostajesz tylko jak gracz wbije level i to chyba 1 punkt za level i to nie zawsze!

Dlatego ten temat jest żeby za osiągnięcia, zadania itp takie punkty otrzymywać bo nie każdy zwerbowany wydaje od razu bryłki, wtedy gracze chętniej by werbowali kolegów, znajomych czy rodzinkę do gry.
 

DeletedUser30101

Gość
Gość
Popieram pomysł, zaprosiłem kilku graczy, może 5 aktywnie gra, (każdy ma coś koło 35lv) a punktów mam 123.. Nie dość że nie nalicza tych pkt. to jeszcze mało się ich dostaje.
WIELKIE TAK.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Punkty przyjaźni to już gdzieś czytałem że pewna osoba sporo sobie nabiła a i tak została wyrolowana przez INNO z nagrody.


A tak na serio to powinno to się nazywać PUNKTY ZA MULTI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry