PVP , Multi Konta , VPN

Witam mam pytanie czy administratorzy gry próbują naprawić system PVP który na dzień dzisiejszy jest dla mnie bez sensu :
- Dlaczego pojedynek trwa 10 min skoro ten czas daje tylko czas przeciwnikowi na zmianę swojego Buildu , postać przez 9:59 strzela w niebo a cały pojedynek trwa 1 sec.
- Dlaczego ochrona po omdleniu może trwać 72 H o ile się nie mylę jest to gra osadzona w czasie dzikiego zachodu także moim zdaniem ochrona powinna trwać maksymalnie 24 h po uzupełnieniu HP gracz po omdleniu powinien móc z powrotem przystąpić do PVP , ( zakończyć ochronkę wcześniej )
- Dlaczego klasą stworzoną do PVP przez twórcy gry Zawadiaką nie mam szans omdleć Żołnierza który ma 20 k hp , mało tego ten żołnierz mnie poskłada mając taki sam build ( mi porostu braknie hp )
- Umiejętności takie jak celowanie, zaskoczenie, unik i wszystkie inne które mają na celu zrobić przewagę w PVP nic nie dają ponieważ sety są już tak wykokszone ( dlaczego rozdanie umiejętności w umki pod PVP nie dają mi możliwości poskładanie żołnierza natomiast żołnierz który daje wszystko w hp ma ogromną przewag w pvp i fortach

Jeszcze jedno pytanie moje jakie twórcy gry mają pomysł na blokadę VPN który pozwala stworzenie mnóstwa multikont które pozwalają danemu graczowi wyrobienia sobie niewyobrażalnej przewagi nad kimś kto chce grać legalnie i dla czego jeżeli już taki gracz dostanie bana za używanie multi kont jest to tylko ban na 7 dni .
 
Witam serdecznie, mam intuicyjne odpowiedzi!
Dlaczego pojedynek trwa 10 min skoro ten czas daje tylko czas przeciwnikowi na zmianę swojego Buildu , postać przez 9:59 strzela w niebo a cały pojedynek trwa 1 sec
Ponieważ jest to m.in pewne utrudnienie przed właśnie takimi praktykami, jak polowanie na "czarownicę" w postaci boba w secie pod prace ;) Teoretycznie nie zmienia to nic, bo twój rywal nie dostaje jebutnego powiadomienia, że zostanie zaatakowany, ale daje to pewien bufor bezpieczeństwa, a także szansę na przerwanie pojedynku gdy jednak set zostanie zmieniony ;)
Dlaczego ochrona po omdleniu może trwać 72 H o ile się nie mylę jest to gra osadzona w czasie dzikiego zachodu także moim zdaniem ochrona powinna trwać maksymalnie 24 h po uzupełnieniu HP gracz po omdleniu powinien móc z powrotem przystąpić do PVP , ( zakończyć ochronkę wcześniej )
Bo nie chodzi tu o klimat, a o zapobieganie nadmiernemu "focusowaniu" się na jednym graczu.
Dlaczego klasą stworzoną do PVP przez twórcy gry Zawadiaką nie mam szans omdleć Żołnierza który ma 20 k hp , mało tego ten żołnierz mnie poskłada mając taki sam build ( mi porostu braknie hp )
System pojedynków jest stosunkowo prosty w działaniu, w poprzednim pytaniu narzekałeś na niezgodność z klimatem gry - tu masz odwrotnie, w dzikim zachodzie nic nie było sprawiedliwe, w życiu tym bardziej nie jest :p
Umiejętności takie jak celowanie, zaskoczenie, unik i wszystkie inne które mają na celu zrobić przewagę w PVP nic nie dają ponieważ sety są już tak wykokszone ( dlaczego rozdanie umiejętności w umki pod PVP nie dają mi możliwości poskładanie żołnierza natomiast żołnierz który daje wszystko w hp ma ogromną przewag w pvp i fortach
Tu akurat słuszny punkt, zestawy eventowe dają pewną "inflację" w umiejętnościach, przez co nieco zmniejsza się rola samodzielnego podziału umiejętności. Jednakże nie szedłbym tutaj w drugą stronę równi - bo rozdział nadal ma fundamentalne znaczenie ;)
---
Co do VPN - to będzie technicznie trudne, bo te z reguły mają symulować pobyt w innym kraju; jedyne co przychodzi mi na myśl to blokowanie najpopularniejszych maili tymczasowych (jeśli nie jest to jeszcze wprowadzone) a także częstsze kontrole przepływu nowych graczy (nie oszukujmy się, nie ma ich aż tak wielu). Chociaż szczerze, jeśli pewien ex już moderator może po unikowej akcji dalej śmigać w najlepsze, to cóż - wnioski są dość pesymistyczne ;)
 
Punkt 60.1 regulaminu mówi jasno:
Można grać na wielu kontach
Punkt 60.7 regulaminu mówi jasno:
W przypadku otrzymania stałej blokady konta, można kupić odblokowanie konta i grać dalej z czystym kontem.
Punkt 60.9 regulaminu mówi jasno:
Wszystko co zabronione, jest dozwolone.

Punkt 72.3 dodaje jeszcze że można ustawiać pojedynki z wielu kont, można zarabiać miliardy na wielu kontach, zbierać punkty karne od teamu a potem je zmniejszać za pieniądze.

Czego nie rozumiesz? Zalecam zapoznanie się z regulaminem i dostosowanie się do niego.
 
Jeszcze jedno pytanie moje jakie twórcy gry mają pomysł na blokadę VPN który pozwala stworzenie mnóstwa multikont które pozwalają danemu graczowi wyrobienia sobie niewyobrażalnej przewagi nad kimś kto chce grać legalnie i dla czego jeżeli już taki gracz dostanie bana za używanie multi kont jest to tylko ban na 7 dni .
Co proponujesz , perma ? Jeżeli tak bedzię to połowe ludzi perma dostanie i gra juz zdechnie totalnie XDXDDD
 
Pomyślałeś kiedyś w drugą stronę ilu ludzi przestało w to grać bo ludzie mają po kilka kont którymi robią niewyobrażalne korzyści dla jednego konta ?? Chodzisz na forty na Pensylwani ?? Twoim zdaniem też jest w porządku że jakieś 33 % to multikonta ?? Czekam na wypowiedz jakiegoś administratora nie gracza bo jak dotąd mam wrażenie że za hajs można z tą grą zrobić wszystko także moje kolejne pytanie po co ten regulamin który w dalszym ciągu zabrania pushingu oraz multikont . Rozumiem też że ktoś się napracował tworząc tą grę oraz jest ekipa która odpowiada za utrzymanie tej gry a wiec należy im za to zapłacić ale nie jest w porządku ściąganie banów za hajs za multikonta . Pierwszy ostrzegawczy na tydzień kolejny permanentny - kasacja konta przez administracje gry . Co do VPN nie jest problemem go zablokować problemem jest to ze nie ma żadnej aplikacji , de łest jest jedyną grą która nie ma aplikacji mobilnej to tez trochę moim zdaniem daje do myślenia dlaczego gra wyglada tak a nie inaczej .
 
Witam mam pytanie czy administratorzy gry próbują naprawić system PVP który na dzień dzisiejszy jest dla mnie bez sensu :
- Dlaczego pojedynek trwa 10 min skoro ten czas daje tylko czas przeciwnikowi na zmianę swojego Buildu , postać przez 9:59 strzela w niebo a cały pojedynek trwa 1 sec.
Bo to jest klikanka. Ta gra ma działać w tle. Zapuszczasz pojedynek i masz chwilę czasu, żeby se zrobić kawę, napisać posta na forum, obejrzeć filmik na youtubie czy wylizać dziewczynie. Za dużo LOLA i jego klonów.

- Dlaczego klasą stworzoną do PVP przez twórcy gry Zawadiaką nie mam szans omdleć Żołnierza który ma 20 k hp , mało tego ten żołnierz mnie poskłada mając taki sam build ( mi porostu braknie hp )
Nie sugeruj się tym co jest napisane oficjalnie. Pytaj graczy.
Na chwile obecną najlepszy w pvp jest żołnierz
Zawadiaka sprawdza się na fortach do sadzenia i krytów i tylko tam uwali żołnierza, któremu HP nie pomoże.

ak zwykle odbijanie piłeczki ja chcę konkretów nie wymówek dla dzieci z przedszkola ....
Hahaha, jeśli chodzi o konkrety to nawet CM ci ich nie da bo brak jej kompetencji i siły przebicia.
 
Bo to jest klikanka. Ta gra ma działać w tle. Zapuszczasz pojedynek i masz chwilę czasu, żeby se zrobić kawę, napisać posta na forum, obejrzeć filmik na youtubie czy wylizać dziewczynie. Za dużo LOLA i jego klonów.

chciałbym się napić herbaty , obejrzeć film na yt to bym w tym czasie nie grał w de łesta

Nie sugeruj się tym co jest napisane oficjalnie. Pytaj graczy.
Na chwile obecną najlepszy w pvp jest żołnierz
Zawadiaka sprawdza się na fortach do sadzenia i krytów i tylko tam uwali żołnierza, któremu HP nie pomoże.

Dlaczego gra w takim razie wprowadza nowych graczy w błąd ??


Hahaha, jeśli chodzi o konkrety to nawet CM ci ich nie da bo brak jej kompetencji i siły przebicia.

czyli mam rozumieć że w zespole Polskiego De Łesta robią statysci którzy nie umieją poradzić sobie z podstawowymi rzeczami w programowaniu oraz są dobrzy w odpisywaniu bezsensownych odpowiedzi ??
 
chciałbym się napić herbaty , obejrzeć film na yt to bym w tym czasie nie grał w de łesta

odwróć proporcje, graj dalej w MOBA a łesta traktuj jako przerywnik

Dlaczego gra w takim razie wprowadza nowych graczy w błąd ??

Pytaj się mnie a ja Ciebie.

czyli mam rozumieć że w zespole Polskiego De Łesta robią statysci którzy nie umieją poradzić sobie z podstawowymi rzeczami w programowaniu oraz są dobrzy w odpisywaniu bezsensownych odpowiedzi ??

Czytasz ze mnie jak z otwartej księgi
Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało :)
 
Czy w Polskim Zespole De Łesta jest jakaś osoba która choć trochę czuje się odpowiedzialna za to co się dzieje na serwarach i jak ma się to do regulaminu gry ?? czy musi być napisane czaro na białym że VPN służy do pushingu i powinien być zakazany choć inne punkty regulaminu mówią jasno o zakazie sotosowania programów które mają na celu za pomocą nielegalnej drogi zrobienie przewagi nad innymi graczami ??
 
Tak o tym mówię kupujesz vpn robisz 40 różnych ip i grasz sobie 40 różnymi kontami z jednego kompa jeszcze w dodatku program do klikania i serwer jest pozamiatany

już nie mówiąc jak są evety jaki przemiał robisz itemami .......
 
Trudno winić administrację bo Lenka nasz CM ma ich na zasadzie wolontariatu
To nie są fachury, nigdy nie byli.
Chcesz pograć na spokojnie bez multikont?
Zapraszam na któryś ze starych światów, przykładowo na Dakotę.
 
Pomyślałeś kiedyś w drugą stronę ilu ludzi przestało w to grać bo ludzie mają po kilka kont którymi robią niewyobrażalne korzyści dla jednego konta ??

Zgoda , trzeba było reagowac 4-5 lat temu jak odchodzili ludzie ze wzgledu na multi konta.

Chodzisz na forty na Pensylwani ?? Twoim zdaniem też jest w porządku że jakieś 33 % to multikonta ??
1. Pensylka to ściek
2. Na ohio było to samo
 

zartas

Członek obsługi gry
Pomyślałeś kiedyś w drugą stronę ilu ludzi przestało w to grać bo ludzie mają po kilka kont którymi robią niewyobrażalne korzyści dla jednego konta ?? Chodzisz na forty na Pensylwani ?? Twoim zdaniem też jest w porządku że jakieś 33 % to multikonta ?? Czekam na wypowiedz jakiegoś administratora nie gracza bo jak dotąd mam wrażenie że za hajs można z tą grą zrobić wszystko także moje kolejne pytanie po co ten regulamin który w dalszym ciągu zabrania pushingu oraz multikont . Rozumiem też że ktoś się napracował tworząc tą grę oraz jest ekipa która odpowiada za utrzymanie tej gry a wiec należy im za to zapłacić ale nie jest w porządku ściąganie banów za hajs za multikonta . Pierwszy ostrzegawczy na tydzień kolejny permanentny - kasacja konta przez administracje gry . Co do VPN nie jest problemem go zablokować problemem jest to ze nie ma żadnej aplikacji , de łest jest jedyną grą która nie ma aplikacji mobilnej to tez trochę moim zdaniem daje do myślenia dlaczego gra wyglada tak a nie inaczej .

W teorii wszystko brzmi pięknie, a jeszcze jak dodamy parę superlatywów to w ogóle wychodzi poezja. Prawda niestety wygląda zgoła inaczej.
Aktualnie otwarta jest rekrutacja do zespołu gry także jeżeli masz jakieś rewolucyjne pomysły to zapraszamy :) Dodam tylko, że nie zawsze jest możliwość weryfikacji czy dane konto jest kolejnym kontem innego gracza czy też nie, a regulaminowe sposoby tejże weryfikacji z jednej strony ograniczają, lecz z drugiej chronią przed pomyłką :)
Z Twoich postów wynika, iż my jako zespół tworzymy również sam kod gry co jest przekonaniem całkowicie błędnym :)
Pozderki
 
VPN - z drugiej strony to usługa całkowicie legalna i w dodatku nie taka tania.
skoro ktoś wybulił kasę to ma prawo używać jej w dowolny sposób. Skoro go to bawi,
Kto ma się bawić dobrze z gierką ten będzie się bawił i tak.
 
W teorii wszystko brzmi pięknie, a jeszcze jak dodamy parę superlatywów to w ogóle wychodzi poezja. Prawda niestety wygląda zgoła inaczej.
Aktualnie otwarta jest rekrutacja do zespołu gry także jeżeli masz jakieś rewolucyjne pomysły to zapraszamy :) Dodam tylko, że nie zawsze jest możliwość weryfikacji czy dane konto jest kolejnym kontem innego gracza czy też nie, a regulaminowe sposoby tejże weryfikacji z jednej strony ograniczają, lecz z drugiej chronią przed pomyłką :)
Z Twoich postów wynika, iż my jako zespół tworzymy również sam kod gry co jest przekonaniem całkowicie błędnym :)
Pozderki


Czyli mam rozumieć że polski zespół the west to tylko Ludzie którzy potrafią odpowiadać na posty forum oraz w grze nie mają " uprawnień " aby w grze coś zmienić ???Czy porostu są na tyle niekompetentni że gra nie chce im dać takich uprawnień bo niestety tylko nadają się do odpisywania na posty ?? Może jeszcze czegoś nie rozumiem proszę oświećcie mnie .

Zartas jeżeli jesteś moderatorem dlaczego skasowałeś mój post w tym temacie czym on łamał regulamin ?? Złamaniem regulaminu jest dostarczenie dowodu na to że suportu nie obchodzi to jak gra wygląda czy o co tu chodzi ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo to jest klikanka. Ta gra ma działać w tle. Zapuszczasz pojedynek i masz chwilę czasu, żeby se zrobić kawę, napisać posta na forum, obejrzeć filmik na youtubie czy wylizać dziewczynie. Za dużo LOLA i jego klonów.

Cudowne <3

a co do pvp i tematu...

Obecnie nasza administrejszyn troche zdupiła grę ponieważ:
1)Pvp jest nie zbalansowane i jest przewalony czynnik losowy gdzie gostek z 10x gorszym buildem nas jedzie
2) Eq do pvp - wszystkie poprzednie sety których było od groma poszły się brzydko mówiąc walic bo weszła josephina w której mam na ^2 900 unik 1000 cel i 700 Su :)(z jazdą hamiltona i broniami górala) a ja jestem full dowodzenie :p. Prościej mówiąc.Każdy ma te same bonusy dowalone, zero starania się a do tego czynnik z punktu 1 sprawia ze pvp nie ma sensu
3) Już dawno było mówione że zolnierz jest do pvp a zawadiaka do fortów :p twórcom się pokićkało chyba przy tworzeniu bonusów, niby miały być one w tym roku ulepszone xD (tak mi w tickecie odpowiedziano) ale cóż :p
4) Na nawaho masz 3 osoby na krzyż do bicia :) Po co robić pvp? Nikomu się już nie chce, mamy tutaj jednego człowieka który wciąż siedzi w tej zapomnianej rozrywce i tyle. Reszcie się nie chce bo nie ma BALANSU :) A dodawanie kolejnych setów które to pvp załamują jest bez sensu.
 
Do góry