PVP , Multi Konta , VPN

Czyli nie tylko Ja widzę problem z działaniem systemu PVP :D Sety za dużo zmieniają w rozgrywce jeżeli chodzi o PVP i Forty przy wbiciu 150 LVL nasze 450 pkt umiejętności i 150 pkt cech w ogóle nic nie wnoszą do rozgrywki :(
 

zartas

Członek obsługi gry
Czyli mam rozumieć że polski zespół the west to tylko Ludzie którzy potrafią odpowiadać na posty forum oraz w grze nie mają " uprawnień " aby w grze coś zmienić ???Czy porostu są na tyle niekompetentni że gra nie chce im dać takich uprawnień bo niestety tylko nadają się do odpisywania na posty ?? Może jeszcze czegoś nie rozumiem proszę oświećcie mnie .

Zartas jeżeli jesteś moderatorem dlaczego skasowałeś mój post w tym temacie czym on łamał regulamin ?? Złamaniem regulaminu jest dostarczenie dowodu na to że suportu nie obchodzi to jak gra wygląda czy o co tu chodzi ??

1.Mylisz "developerów" z członkami teamu. Za forum odpowiadam jak i na światach nieewentowym uprawnień nie posiadam, jestem tam zwykłym graczem :)
Sama gra jako coś nieżyjącego nie może zrobić niczego :D, ale zapewne nie o to Ci chodziło.
2.Publikowanie konwersacji z supportem jest zakazane regulaminem.

problem jest taki że, tutaj nic nie działa
Chyba że przycisk doładowywania bryłek.
Nie przesadzaj już :D

Też mam powili takie wrażenie że to chodzi tylko o bryłki i czy hajs na koniec miesiąca się będzie zgadzał dlatego nikt nie widzi takich problemów ...
Taaak, totalnie, bo od tych bryłek dostajemy % i ja za ostatni kupiłem sobie nowe porshe...
 
zartas po co tu piszesz jak jesteś zwykłym moderatorem forum i nic swoją osobą nie możez zmienić w grze ?? Zaczynasz mnie tylko niepotrzebnie denerwować pokazuje z czym jest problem ty mi jeszcze kasujesz posty .....

Chcesz mi pomóc pochytaj mi kontakt z kompetentnymi osobami które obsługują tą grę a nie mi tu pitolisz

bo nie chce mi się wierzyć że tą gre obsługują sami statyści którzy nie mają wglądu do edycji itp .....

Zartas i nie dostaniesz żadnej prowizji od bryłek bo tylko jesteś moderatorem forum rozumiesz BRO ??
 

zartas

Członek obsługi gry
zartas po co tu piszesz jak jesteś zwykłym moderatorem forum i nic swoją osobą nie możez zmienić w grze ?? Zaczynasz mnie tylko niepotrzebnie denerwować pokazuje z czym jest problem ty mi jeszcze kasujesz posty .....

Chcesz mi pomóc pochytaj mi kontakt z kompetentnymi osobami które obsługują tą grę a nie mi tu pitolisz

bo nie chce mi się wierzyć że tą gre obsługują sami statyści którzy nie mają wglądu do edycji itp .....

Zartas i nie dostaniesz żadnej prowizji od bryłek bo tylko jesteś moderatorem forum rozumiesz BRO ??
Nigdzie nie napisałem, że nic nie mogę zmienić swoją osobą :), bo mogę i robię pewny rzeczy nawet jeżeli tego nie widać z pozycji gracza :)

Nie chciałem Cię denerwować :(

Zorientuję się czy byłaby możliwość zorganizowania jakiegoś spotkania z "kompetentnymi osobami" jak to określiłeś :D

Ostatnie to była ironia I;) No i nie dziw się, że skoro piszesz na forum to odpisuję Ci ja :)
 
to spróbuj mi pomóc a przestań tu wypisywać co możesz a czego nie jeżeli znasz kogoś kompetentego kto mógł bym mi pomóc to porostu napisz do niej o kontakt a nie odbijasz piłeczkę ....
 

zartas

Członek obsługi gry
Tak więc, spotkanie będzie w Maju.

Z kolei w temacie PvP modernizacja ma być przeprowadzona po wprowadzeniu wyższych poziomów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z kolei w temacie PvP modernizacja ma być przeprowadzona po wprowadzeniu wyższych poziomów :)


W takim razie miło z waszej strony by było jakby każdy dostał ponowną opcję wyboru klasy z racji na zmiany :p Jeżeli ktoś kiedyś wybrał daną specjalizację bo taka mu odpowiadała, po latach ją zmienicie/ulepszycie to też fajnie jakby starzy gracze mieli możliwość zmiany :) Zablokowałoby to krzyk że komuś nie pasują nowe wartości :)

No i samo z siebie byłoby miłe :) Nawet jakby to było za bryłki, to i tak fajnie.
 
Co proponujesz , perma ? Jeżeli tak bedzię to połowe ludzi perma dostanie i gra juz zdechnie totalnie XDXDDD
Permować, banować ten gnój, niech idą w ch. I niech nowi widząc skuteczność administracji w wyłapywaniu kombinatorów, nie próbują ze strachu kombinować nawet. Jeśli się nic nie zrobi w tym temacie, to gra upadnie szybciej niż przy takowym banowaniu. Weźmy sobie taką zetkę co na serwerze który nie ma nawet roku, mając mniej niż 60 poziom zarabia prawie miliard dolarów, i dalej sprzedaje dziesiątki tysięcy produktów, oczywiście mulciaków nie ma. No bo jak, bo na 50 poziomie da się przecież tyle wydropić ;) Albo taki Szinu co na tym samym serwerze założył już kilkaset kont, a właśnie znowu został odbanowany.
Gość potrafił zebrać ekipę 50 postaci z 1lvl na jednej bitwie, oczywiście skąd, żadnego powiązania, żadnego mulciaka, wszystko legit ;)
A uczciwy gracz ma coraz bardziej w pogardzie cały zespół TWT, IG i wszystkich odpowiedzialnych za ten syf, inni w poszukiwaniu sprawiedliwości, sami zaczynają grać na mulciakach, w końcu skończy się tak, że w tw wszyscy będą mieć mulciaki, i nikt bryłek kupować nie będzie. Bo i po co, skoro można za darmo na mulciakach naklepać itemków na zestaw, i ulepszyć go na ^5. Administracja widząc te 1lvlowe konta aka mulciak, banuje, ale nie usuwa. One są zbanowane tylko na jednym świecie, a na innych światach dają korzyść ich posiadaczowi. GM na the west to Szeryf. Ale co to za Szeryf, jeśli jest skorumpowany, ustawia się z przestępcami, bo każdy łamiący regulamin gry, jest przestępcą w grze, tak jak łamiący prawo Polskie jest przestępcą wg. prawa Polskiego. Albo zalegalizujmy posiadanie wielu kont, albo przestańmy bawić się w cyrk.. Z czystym sumieniem zbanowałbym każdego kto ma być zbanowany, a kto niszczy grę i w szczególny sposób działa na szkodę gry, powinien dostać nie tylko perma, ale i kasację konta na każdym ze światów. Ale jak ktoś żyje baśnią "nie banujemy tego i tego, bo kupuje bryłki" słyszałem że są ludzie który jadą po adminach jak po ścierach, a Ci mimo wszystko, dalej kolejnego perma im zdejmują.
Pozostaje tylko pogratulować pomysłowości.
Ten program potrafi maskować prawdziwe IP i może Ci nadać wybrane przez Ciebie, z drugiej przykładowo półkuli?
VPN - Programy maskujące prawdziwe IP. Za samo jego posiadanie, powinien lecieć ban. Kiedyś "gdzieś" banowałem konta za takie coś, i w 9/10 przypadków były to multikonta, więc tłumaczenie że ktoś nie chce ujawniać swojego IP jest żałosne, a każde IP można sprawdzić czy pochodzi od sprawdzonego dostawcy, czy z serwera proxy. Ale zostawmy tak jak jest, może się skuszę na armię mulciaków kiedyś, nazwę je murzynami polaczkami, będą zasuwać za miskę ryżu na moją chwałę. :uuu) ok_:) Pozdrawiam osoby posiadające więcej niż jedno konto bo czują się samotni, trzymajcie się mocno i nie puszczajcie. ::}
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pozdrawiam osoby posiadające więcej niż jedno konto bo czują się samotni, trzymajcie się mocno i nie puszczajcie. ::}

A dziękuję, również pozdrawiam i zdrowia życzę!

Przy okazji to uważam że banowanie multi TYLKO na świecie na którym zostały zgłoszone jest słabe :p ban powinien lecieć na wszystkie sw :p Bo to śmieszne że pewne człowieczki mają bana na 1 sw a na pozostałych 8 sobie latają :eek: :)

A te miliony Zetki to mnie też dziwią :p Ale pewnie legal.


Cytując jej profil dla zasięgów:

Pamiętniczek z dnia 18.04.21
mam hajs z całęgo serwa! kupowali wszyscy, mimo że mieli na mnie nerwa
:D
wszyscy pisali, że desperat u mnie chyba kupuje, a tu z 90% graczy hajsy w mój towar ładuje . I tak zawsze w sumie było, świetnie mi sie na pensylkce żyło! choć krótko zarabiałam bo dosłownie od grudnia, do dziś 4 miesiące styknęły do popołudnia. I z marnych 25 kk zrobiło sie 318 patoli, zero wydanych brył, free gejms jak to woli
:D
Super sprawa, dla mnie przednia zabawa! Teraz przeskakuje na nowy serwer, tam to dopieeeeero bedzie nerwel, monopol na starcie bedzie, Zetka z hajsu was wypierze. Zrobie sobie chyba poszukiwacza, albo żołnierza i napadać bede każdego gracza. W cienkie bolki w trampki z nalepkami, bedziemy strzelać całymi dniami! ło jejęęęęęęę
 
@Spontano
Twój post został usunięty bo wkleiłeś korespondencje z supportem, a to zabronione jest. Primo

Secundo, Bonusy dla klas postaci były projektowane przed wejściem Westa 2.0
A wiec dla całkiem innego silnika gry. I przy braku jakichkolwiek ubrań pod prędkość oprócz indianina i meksa, gdzie bonusy były śmieszne
Wtedy zawadiaka i jego percepcja miała sens
I wreszcie tercio.... Lenka nie ma nic do gadania bo decydują w Hamburgu. A babie na nas nie zależy... Bo kasa się zgadza :)

Przepraszam, nie percepcja tylko ta zdolność że w odległości 10 min mógł atakować nie poruszając się
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam, nie percepcja tylko ta zdolność że w odległości 10 min mógł atakować nie poruszając się

15 minut a z premką 30, chyba że kiedyś było 10 - to sorry :p

Ale no ten bonus akurat jest dobry, nie muszę się przebierać (aby podbiec) i można komuś z zaskoczenia lekkiego wjechać :p a jak inna klasa chce Ciebie bić to wiadomix musi stać tu gdzie Ty :D

Więc jak dla mnie ta umiejętność jest wciąż istotna
 
Tak więc, spotkanie będzie w Maju.
Spotkanie w maju :tf: :tf:
Permować, banować ten gnój, niech idą w ch.
jeżeli tak by było ty przygotuj sie na pensylce na maluszki :x


Pamiętniczek z dnia 18.04.21
mam hajs z całęgo serwa! kupowali wszyscy, mimo że mieli na mnie nerwa
:D
wszyscy pisali, że desperat u mnie chyba kupuje, a tu z 90% graczy hajsy w mój towar ładuje . I tak zawsze w sumie było, świetnie mi sie na pensylkce żyło! choć krótko zarabiałam bo dosłownie od grudnia, do dziś 4 miesiące styknęły do popołudnia. I z marnych 25 kk zrobiło sie 318 patoli, zero wydanych brył, free gejms jak to woli
:D
Super sprawa, dla mnie przednia zabawa! Teraz przeskakuje na nowy serwer, tam to dopieeeeero bedzie nerwel, monopol na starcie bedzie, Zetka z hajsu was wypierze. Zrobie sobie chyba poszukiwacza, albo żołnierza i napadać bede każdego gracza. W cienkie bolki w trampki z nalepkami, bedziemy strzelać całymi dniami! ło jejęęęęęęę

Dobrze wiemy ze zetka lubi pisać farmazony , sama kupywała sety za brył i potem to sprzedawała
 
Kacper tymi banami permanentnymi To mi teraz zaimponowałeś też jestem za niech administracja pokaże swoją władze a każdy kombinator się zastanowi czy warto ...

Miło mi ze tylu graczy widzi ten problem zobaczymy ile razem będzie w stanie zdziałać Zetka nie jest jednym przykładem takiego grania jest dużo graczy którzy posiadają mnóstwo itemow w swoim ekwipunku na plus 3 , 4 łatwo idzie dojść które konto korzystało z pushingu . Tez mnie ciekawi sprawa ściągania permanentnych banow bo słyszałem już kilka krotnie ze za hajs się da tylko oficjalny suport wypiera się tego ...

Na forum jest jakaś ranga o co tu chodzi XD
 
Do góry