PVP , Multi Konta , VPN

Problem jest że gra nie ma aplikacja była by aplikacja to by ten twój cały VPN nie miał sensu i twoje mulciaki by bany dostały rozumiesz już to czy nie ?? Po drugie jak się wcinasz w temat przeczytaj od początku !!!!
 
- Umiejętności takie jak celowanie, zaskoczenie, unik i wszystkie inne które mają na celu zrobić przewagę w PVP nic nie dają ponieważ sety są już tak wykokszone ( dlaczego rozdanie umiejętności w umki pod PVP nie dają mi możliwości poskładanie żołnierza natomiast żołnierz który daje wszystko w hp ma ogromną przewag w pvp i fortach

Oczywiście że żołnierza można pokonać w pojedynku wystarczy znać patent jak tego dokonać ok_:) Co do przewagi po to są klasy postaci, aby były przewagi w danych aspektach gry. Wiadomo że klasy są dawno nie odświeżone i zatraciły się te bonusy natomiast żołnierz z zasady powinien mieć przewagę na fortach bo do tego jest ta postać. Warto czasem odłożyć wszystko na bok, sprawdzić swoją postać i postarać się wykorzystać jej bonusy. Nie zawsze się to udaje i przeważnie chce się te inne bonusy ( czyt. inną klasę postaci ) w danym momencie ale zawsze tak było i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :uuu)
 
Wiadomo że klasy są dawno nie odświeżone i zatraciły się te bonusy natomiast żołnierz z zasady powinien mieć przewagę na fortach bo do tego jest ta postać.
Właśnie,
Żołnierz: 2 bonusy fortowe i 2 pojedynkowe (licząc znacznie większe hp od pozostałych klas które w pojedynkach również są ważne)
Zawadiaka: 1 Bonus fortowy, 2 pojedynkowe i 1 logistyczny.
Robotnik: 2 bonusy fortowe, dzieląc 1 na 2, bo zwiększa nie tylko celowanie ale też unik. 3 bonusy ekonomiczne, tj. szybciej zdobywa doświadczenie, łatwiej budować mu kościół mając rzeczywiście mniej pkt. rozbudowy, a jeśli ma premkę, to wpłacając nawet miliard dolarów do kasy miasta, nie zapłaci ani dolara podatku.

Poszukiwacz Przygód: Posiada aż 4 bonusy które były wspaniałe i zbalansowane WIEKI TEMU, i 1 dobry bonus fortowy, ale żadnego osobistego co pozwalałoby mu np więcej uników złapać, albo więcej strzelać, czegoś takiego nie ma. Na początek może te 4 bonusy które mogłyby zostać, ale jakby były zbalansowane.
Szansa na znalezienie produktu/przedmiotu 10% > 20%
Darmowy hotel w każdym mieście do 2/4 poziomu > Brak opłat za wystawianie produktów i przedmiotów na targ.

Fort
Poczynając od 2. trafienia w ciągu jednej rundy bitwy o fort, masz 25/50% szans, aby przez resztę tej rundy ani razu nie zostać trafionym
Poczynając od 2. trafienia w ciągu jednej rundy bitwy o fort, masz 40% szans, aby przez resztę tej rundy ani razu nie zostać trafionym i 10/20% szans na oddane dwóch strzałów w tej rundzie.

lub
Pasywna zdolność ignorująca obrażenia krytyczne. Zdolność sprawia, Poszukiwacz nie będzie mógł otrzymać obrażeń krytycznych.

lub
Otrzymane obrażenia krytyczne będą wynosić 8/4% maksymalnego PŻ zamiast 10%

Pomysły pomysłami, mogą być głupie, słabe, bez sensu, ale trzeba tą klasę odświeżyć, gdyż jest taka potrzeba od wielu lat, a na zarzuty Inno Games że pierniczą iż mają większe "problemy" i rzeczy "ważniejsze" dlatego "nic" nie robią by to poprawić; Ile robotnik był gnębiony, bo wprowadziliście zestawy coraz to mocniejsze, od poziomu... Ile był gnębiony? Teraz ulepszyliście jedno, cudownie, ale wprowadziliście ogrom zestawów które zwiększają szansę na drop itemów o ponad 100% więc co to jest te nędzne 10% albo darmowe spanie w hotelu, skoro nawet bezdomny śpi w pięciogwiazdkowym apartamencie :D 250$ było szkoda kiedyś, a teraz więcej mam z pracy 15 sekundowej, także.. Inne klasy też trochę by się przydało podciągnąć, ale najbardziej to Poszukiwacz, o którego nikt się nie upomina, a Inno zamiast zająć się tym, tworzą i marnują czas na kolejne itemy.
Wy myślicie, że my jesteśmy nieśmiertelni i nadzwyczaj cierpliwi, by na wasze zmiany czekać latami? Jeśli rzeczywiście macie tyle samo czasu co ja, tj. 24 godziny w ciągu jednej doby, a marnujecie go na pierdoły których mogłoby nie być w grze i nikt by się nie czepiał, to nic dziwnego że ważniejsze sprawy zabierają wam dużo więcej czasu. Chciałbym was pochwalić za pracowitość, za rzetelność, ale tylko chciałbym. Nie mogę, nie teraz. Ale mam nadzieję że dacie mi ku temu powód.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Otrzymane obrażenia krytyczne będą wynosić 8/4% maksymalnego PŻ zamiast 10%

No bez przesady XD po to jest to 10% żeby żołnierz z 40k pkt HP + nie stał 10 dni na światach gdzie gra forty max 10 osób (patrz 5vs5).
Się bonusu hp tych 10 proc nie czepiaj bo to akurat jest dobrze zrobione.


A jak ktoś ma w ciul uniku w cortinie i 15 k hp to lepiej trafić mu te 10% plus normal hit jak już trafisz niż bić malutko. Do tego jest też 10% szansy na trafienie. Więc jest to zrównoważone.

Tyle.
 
Podoba mi się ten pomysł :))
Dobrze że chociaż tobie.. ;)
No bez przesady XD po to jest to 10% żeby żołnierz z 40k pkt HP + nie stał 10 dni na światach gdzie gra forty max 10 osób (patrz 5vs5).
Się bonusu hp tych 10 proc nie czepiaj bo to akurat jest dobrze zrobione.
Nie rozmawiamy o żołnierzu, tylko o poszukiwaczu, który równie dobrze mógłby posiadać dodatkowy bonus w postaci wyłączania obrażeń krytycznych jakie mógłby otrzymać, lub o samym zmniejszeniu obrażeń krytycznych, jakie poszukiwacz otrzymuje w wyniku otrzymania obrażeń krytycznych.
Nie jest to żadne osłabienie zawadiaki, a jedynie wzmocnienie poszukiwacza, aby znów ta klasa była grywalna jak kiedyś.
Nikt nie dorówna w PŻ żołnierzowi, zawadiace w zadawaniu obrażeń, choć nie raz robotnik full dowo dogania zawadiaków, gdyż jest najlepszą klasą pod uniki i celowanie, a poszukiwacz nie ma nic, poza duchem który ma 100% szans na to że się nie włączy, jeśli poszukiwacz jest tak dobry, że złapie 20 uników i 1 kryt.
Bo żeby premka się odpaliła, (a ma 50% szans na odpalenie po spełnieniu wymagań) potrzeba dwa razy oberwać od kogoś, czyli być trafionym.
W przypadku jeśli zamiast 25%/50 z premką, otrzymał tylko 40% ale pasywnie, plus do tego 10%/20 z premką na to, że strzeli dwa razy w jednej rundzie, to byłoby to coś. Ale tak jak mówię, bonus może być zły, za mocny, za słaby, ale coś jednak trzeba zrobić by wzmocnić tą klasę, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że nie da się zmienić klasy na serwerze, jeśli się już jakąś wybrało. Dlatego każda klasa powinna być grywalna i potrzebna. Poszukiwacz potrzebny jest, zwłaszcza na bitwach, bo może blokować sektory przez swój bonus. No ale niekoniecznie jest grywalną postacią. Na najnowszym serwerze, tj. Pensylwania, biorąc pod uwagę sam ranking osób biorących udział w bitwach fortowych, w pozycjach od top 1 do top 100
★Kacper - 8
HooPeek - 23
pwawer24 - 28
Aberout3331 - 44
Drago - 46
gremac - 60
Rezerwowy kuc - 65
Juda - 85
Nikezik - 87
Marcel2 - 88
JohnDeeK. - 94
10Przemo10 - 96
Kurdt - 99

W topce expa też nie ma zbyt wielu poszukiwaczy, ale skupiłem się na wymienieniu tylko najlepszych poszukiwaczy przygód na serwerze, grających fortowo.
Co daje zaokrąglony wynik 1/10 grywalności danej klasy aktywnie na fortach, biorąc pod uwagę tylko jeden serwer, na innych będzie inaczej.
Byłbym mile zaskoczony, widząc rękę Inno Games skierowaną ku poprawie efektywności danej klasy.
#InnoNaprawPoszukiwacza!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozmawiamy o żołnierzu, tylko o poszukiwaczu.

" A jak ktoś ma w ciul uniku w cortinie i 15 k hp to lepiej trafić mu te 10% plus normal hit jak już trafisz niż bić malutko. Do tego jest też 10% szansy na trafienie. Więc jest to zrównoważone. "

Żołnierz z 15k to lipa.

to było do poszukiwacza Twojego.

Nie jest to żadne osłabienie zawadiaki, a jedynie wzmocnienie poszukiwacza, aby znów ta klasa była grywalna jak kiedyś.

"zmniejszeniu obrażeń krytycznych, jakie poszukiwacz otrzymuje w wyniku otrzymania obrażeń krytycznych." (Która inna klasa ma krytyka? LUL)

No wcale nie jest to osłabienie zawadiaki XD Sam to napisałeś że chcesz osłabić zawadiakę wobec pepeka :p

Dziwne jest to że chcesz wyboostować jedną postać którą akuratnie sam grasz kosztem pozostałych :p

Na nawaho jakoś poszukiwacze dobrze sobie radzą i nikt nie narzeka na tę klasę a wręcz ją lubi (mimo tych felernych bonusów o których mówisz :)) Skoro mówisz o ulepszaniu pepeka to ja DOMAGAM się ulepszenia zawadiaki, krytyki coś mi rzadko wchodzą, dajcie mi 50% szansy na krytyka bo te 10% (a 20 z premką) to straszna lipa, zawadiaka w ogóle nie jest grywalny, ide sobie na fort gdzie jest 10 typa z hp łącznym 200k a moja druzyna ma 30k hp... No i jak ja mam ich zabić jak mi kryty nie wchodzą... Ulepszcie to...

Tworzenie bonusów i tak pozostanie w gestii Inno lub TWT. Nie wiem jaki jest tam ich podział bo mam wrażenie że jedno z nich zasłania się drugim, jakoby dostać wymówkę że czegoś mu się nie chce wprowadzić.
Co chwile jest gadka że tego nie można bez jednego lub drugiego.
 
" A jak ktoś ma w ciul uniku w cortinie i 15 k hp to lepiej trafić mu te 10% plus normal hit jak już trafisz niż bić malutko. Do tego jest też 10% szansy na trafienie. Więc jest to zrównoważone. "

Żołnierz z 15k to lipa.

to było do poszukiwacza Twojego.



"zmniejszeniu obrażeń krytycznych, jakie poszukiwacz otrzymuje w wyniku otrzymania obrażeń krytycznych." (Która inna klasa ma krytyka? LUL)

No wcale nie jest to osłabienie zawadiaki XD Sam to napisałeś że chcesz osłabić zawadiakę wobec pepeka :p

Dziwne jest to że chcesz wyboostować jedną postać którą akuratnie sam grasz kosztem pozostałych :p

Na nawaho jakoś poszukiwacze dobrze sobie radzą i nikt nie narzeka na tę klasę a wręcz ją lubi (mimo tych felernych bonusów o których mówisz :)) Skoro mówisz o ulepszaniu pepeka to ja DOMAGAM się ulepszenia zawadiaki, krytyki coś mi rzadko wchodzą, dajcie mi 50% szansy na krytyka bo te 10% (a 20 z premką) to straszna lipa, zawadiaka w ogóle nie jest grywalny, ide sobie na fort gdzie jest 10 typa z hp łącznym 200k a moja druzyna ma 30k hp... No i jak ja mam ich zabić jak mi kryty nie wchodzą... Ulepszcie to...

Tworzenie bonusów i tak pozostanie w gestii Inno lub TWT. Nie wiem jaki jest tam ich podział bo mam wrażenie że jedno z nich zasłania się drugim, jakoby dostać wymówkę że czegoś mu się nie chce wprowadzić.
Co chwile jest gadka że tego nie można bez jednego lub drugiego.
Chciałbym odpowiedzieć ale, w obecnej sytuacji..
1618840844194.png
 
Kto patrzy na ten idiotyczny ranking?
Może nikogo ten ranking nie obchodzi, ale jest solidny, bo ten z westfortsa to faworyzuje osoby, które trzaskają dmg więc pozdro.A propo rankingów to dodałbym ranking fortowy miast, bo to że ktoś ma 10 rozbudowanych dużych fortów nie znaczy że ma najlepsze miasto fortowe na serwerze, ale wiadomo ankietka 1k głosów i może rozpatrzą hehe.
 
Może nikogo ten ranking nie obchodzi, ale jest solidny, bo ten z westfortsa to faworyzuje osoby, które trzaskają dmg więc pozdro.A propo rankingów to dodałbym ranking fortowy miast, bo to że ktoś ma 10 rozbudowanych dużych fortów nie znaczy że ma najlepsze miasto fortowe na serwerze, ale wiadomo ankietka 1k głosów i może rozpatrzą hehe.
Dla mnie tak samo rzetelny ten ranking jak westforts. PP delikatnie mówiąc dyma, a finalnie i tak w rankingu wylądują osoby które poza bitwą dnia obskoczą najwięcej baraków.
 
Zartas Maj się zbliża chciałbym się dowiedzieć kiedy jest spotkanie o którym mówisz ?? Mam dosyć zmywania tematu VPN przez support .
 
Do góry