PVP , Multi Konta , VPN

Wiem dlatego się chce zapytać czy powstanie aplikacja która będzie sprawdzać konta które łączą się z danego urządzenia z serwerami The West problem VPN się rozwiąże . Natomiast szanowny support gry nie widzi nic złego w używaniu vpn programu który maskuje IP i zmienia je w celu właśnie robienia multi kont mało tego Lenka napisała mi że mam dać przykłady takich kont moje pytanie brzmi jak chce rozkminić czy to multi konto skoro łączy się z innego IP a jedyna droga to wywnioskowania czy to multi konto to wspólne IP.
Mało tego regulamin jasno zakazuje Pushingu postaci oraz używanie programów które mają na celu wyrobienie nielegalnej przewagi sobie nad innymi graczami dlatego moje kolejne pytanie brzmi : Czy trzeba mieć 300 IQ żeby zauważyć że VPN jest programem " legalnym " jeżeli chodzi o The West i może prowadzić do Pushingu postaci ??
 
nie no w smoki nie kolejne moje pytanie będzie brzmiało " W jaki sposób chcą realizować swoje punkty regulaminu skoro nie mają o co ich oprzeć skoro z multi kontami nie mogą sobie poradzić co z kolej prowadzi do nie równej rozgrywki pomiędzy graczami . Regulamin jest prosty jak drut jak go nie umieją zrealizować niech go całkowicie skasują i problem będzie rozwiązany .......

weźmy sobie konto które w grudniu miało już lasso lucili na ^4 zrobione ( nie wchodzę w resztę buildu które posiada ale też jest ciekawe :D ) Na jednym koncie można zrobić jedno lasso lucili a więc brakuje jeszcze 80. Średnio jedno lasso na targu kosztowało od 800 k do 1 kk i tu prosta matematyka ,800 x 80 = 64 kk ( opcja przy tańszej wersji ) , 1 kk x 80 = 80 kk lub można je było także kupić w shopie za PLN . Ten kto gra wie ile zajmuje zebranie 64 kk no choćby żę ktoś jest bogaty no wiecie kto bogatemu zabroni dla mnie sprawa jest łatwa niech pokaże skąd te lasso ma nie będzie umiał się wytłumaczyć leci banik item do kasacji kilka takich przykładów i by się szybko sprawa VPN przy okazji rozwiązała,. Wystarczy aby admini sprawdzili ekwipunki z kilku kont z topki i już było by wiadomo po samych itemach czy rzeczywiste itemy które posiadają są zdobyte drogą legalną czy jednak był pushing postaci .

Reasumując sam wbiłem 150 lvl wiem ile to czasu kosztuje pracy nad kontem , ile kosztuje ulepszenie itemów , ile idzie na czym zarobić , nie obchodzi mnie czy ktoś sam klika czy klika za niego bot , ma jedno konto czy kilka denerwuje mnie jedno czemu ma mieć nade mną przewagę i jeszcze pokazuje to w taki nonszalancki sposób .
 
Normalny gracz robi lasso na ^2 bo więcej uczciwie po pierwsze nie kupisz bo jest mało graczy, a po drugie to są drogie rzeczy.... Więcej niż na ^2 mnie również nie było stać
 
Normalny gracz robi lasso na ^2 bo więcej uczciwie po pierwsze nie kupisz bo jest mało graczy, a po drugie to są drogie rzeczy.... Więcej niż na ^2 mnie również nie było stać


Czyli widzisz że jednak coś jest na rzeczy każdy gracz który chce sam coś osiągnąć widzi ile co kosztuje, ile pracy wymaga .

Konto zetki na Pensylce też legalnie zarobione 250 kk już widzę jak wydała PLN na 13 setów Vaquero oraz Muzykalnej kowbojki już nie mówiąc o reszcie setów i itemów co zostało sprzedane na bazarku .....

Selfie tyle miałeś do gadania na temat VPN zrób screeny swojego ekwipunku wrzuć tu i wycenimy go :D zobaczymy ile kk wyciągnąłeś od maja 2020 :D
 
A większość kont z topki set pod PVP na 3 set pod Forty na 3 set na drop itemów na 3 i tak w koło można wymieniać na pewno kupione w Shopie albo legalną drogą nabyte itemy .....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam w grudniu z promocji świątecznej na worki, licząc wymiany itp to na nawaho wpadło mi 142kk w ciągu 2,5 tygodnia. Więc chyba się da. Zależy od szczęścia :p A wydałem jedynie 160 PLN na set curlera jak do tej pory. (i to w lutym)
 

*KONIU*

Blada Twarz
Temat rozpoczął się od PvP a zszedł na luźną rozmowę.Jeżeli niektórzy chcą super hiper przywilejów dla pojedynkowiczów to ja powiem na ten temat kilka słów.Jedyną obroną boba,fortowca czy zbieracza przed pojedynkowiczami są listy gończe.Z jakiego powodu pojedynkowicze mają specjalną ochronę po omdleniu? Ostatnio toczyłem jako bob pojedynek list za omdlenie mnie i stwierdzam że 11 dni jeśli dobrze widziałem ochrony przed wystawieniem listu to przegięcie i to grube.Skoro gracz po omdleniu ma 24h ochrony (+48h obligatoryjnie) to z jakiego powodu pojedynkowicz jest pod specjalną ochroną i może niemal 2 tygodnie latać bezkarnie bijąc wszystkich którzy nie mogą się w inny sposób poza listem gończym bronić? To ma być fair play ? Jeszcze jedna rzecz,skąd wziął się pomysł pobierania tak wysokiego haraczu od wystawianych listów gończych? Wszystko wskazuje na to,że pojedynkowicz jest uprzywilejowaną postacią w tej grze,ale żeby do tego stopnia.....
 
Temat rozpoczął się od PvP a zszedł na luźną rozmowę.Jeżeli niektórzy chcą super hiper przywilejów dla pojedynkowiczów to ja powiem na ten temat kilka słów.Jedyną obroną boba,fortowca czy zbieracza przed pojedynkowiczami są listy gończe.
wyjdz z miasta i przestan udawac intelektualiste jak walesa
 
Beka trochę, że srogo Was dupa piecze, że niektórzy potrafią grać w tę grę i przy pomocy niewielkiej/średniej ilości bryłek są w stanie mieć wszystko w ekwipunkach, wysokie poziomy, dużo gotówki, a Wy gracie już kilka lat na tych swoich gówno-serwach, wymieniacie kasę i jedyne co macie to lasso na 2, set pod obronę do pvp i 200 bryłek z dziennych logowań xD
 
Beka trochę, że srogo Was dupa piecze, że niektórzy potrafią grać w tę grę i przy pomocy niewielkiej/średniej ilości bryłek są w stanie mieć wszystko w ekwipunkach, wysokie poziomy, dużo gotówki, a Wy gracie już kilka lat na tych swoich gówno-serwach, wymieniacie kasę i jedyne co macie to lasso na 2, set pod obronę do pvp i 200 bryłek z dziennych logowań xD
Wybujałe ego, pycha, miłego lądowania :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam gram od 6 miesięcy :/ Czuję się pokrzywdzony w tym momencie.

Daj ktoś pare kk na przeżycie bo nie stac mnie na 10 herbat
 
Beka trochę, że srogo Was dupa piecze, że niektórzy potrafią grać w tę grę i przy pomocy niewielkiej/średniej ilości bryłek są w stanie mieć wszystko w ekwipunkach, wysokie poziomy, dużo gotówki, a Wy gracie już kilka lat na tych swoich gówno-serwach, wymieniacie kasę i jedyne co macie to lasso na 2, set pod obronę do pvp i 200 bryłek z dziennych logowań xD

Selfie skończ pisać te głupoty na temat umiejętności gry , ile kont miałeś aby łatwiej ci było zdobyć itemy które masz i ile mulciaków zbierało produkty na prymki , cudotwórcze nalewki itp aby wbić 150 lvl ?? Sprawa jest prosta support ma wywalone na to dlatego nie otrzymałeś jeszcze banika za to ....... Przeskanowali by twoje konto pod kątem pochodzenia itemów i byś się grubo zdziwił jak byś na drugi dzień się logował a tu konta ni ma bo za taką grę jaką Ty reprezentujesz i jakieś 30 % serwa bym panował PERMANENTNIE reszta by się zastanowiła czy warto ... twoja " umiejętność gry " polega na posiadaniu VPN i graniem kilkoma kontami na raz ??

Beka trochę, że srogo Was dupa piecze, że niektórzy potrafią grać w tę grę i przy pomocy niewielkiej/średniej ilości bryłek są w stanie mieć wszystko w ekwipunkach, wysokie poziomy, dużo gotówki, a Wy gracie już kilka lat na tych swoich gówno-serwach, wymieniacie kasę i jedyne co macie to lasso na 2, set pod obronę do pvp i 200 bryłek z dziennych logowań xD

Selfie skończ pisać te głupoty na temat umiejętności gry , ile kont miałeś aby łatwiej ci było zdobyć itemy które masz i ile mulciaków zbierało produkty na prymki , cudotwórcze nalewki itp aby wbić 150 lvl ?? Sprawa jest prosta mam wrażenie że supportu gry nie obchodzi to i dlatego nie otrzymałeś jeszcze banika za to ....... Przeskanowali by twoje konto pod kątem pochodzenia itemów i byś się grubo zdziwił jak byś na drugi dzień się logował a tu konta ni ma bo za taką grę jaką Ty reprezentujesz i jakieś 30 % serwa bym panował PERMANENTNIE reszta by się zastanowiła czy warto ... twoja " umiejętność gry " polega na posiadaniu VPN i graniem kilkoma kontami na raz ??

Postawa Supportu jeżeli chodzi o takie zagrania jest dla mnie co najmniej żenująca w dodatku nie rozumiem dlaczego Zartas kasuje moje posty w tym temacie czyżby sprawa była " niewygodna " dla supportu gry a moderator kasuje moje posty gdyż ukazują prawdę na temat tej gry ??

Selfie jeszcze jedno skoro jesteś takim PRO player The Westa weź mi wytłumacz te lasso na ^4 ?? Bo dla mnie sprawa tego itemu jest prosta i nie powiesz że Pushing o którym jest mowa w regulaminie gry nie brał w tym udziału ......

Temat rozpoczął się od PvP a zszedł na luźną rozmowę.

Temat w którym piszesz jest odnośnie PVP , VPN , Multi kont jak się chcesz wypowiedzieć na jakiś temat doinformuj się do końca potem pisz takie pierdoły .
 
Witam mam pytanie czy administratorzy gry próbują naprawić system PVP który na dzień dzisiejszy jest dla mnie bez sensu :
1. Dlaczego pojedynek trwa 10 min skoro ten czas daje tylko czas przeciwnikowi na zmianę swojego Buildu , postać przez 9:59 strzela w niebo a cały pojedynek trwa 1 sec.
2. Dlaczego ochrona po omdleniu może trwać 72 H o ile się nie mylę jest to gra osadzona w czasie dzikiego zachodu także moim zdaniem ochrona powinna trwać maksymalnie 24 h po uzupełnieniu HP gracz po omdleniu powinien móc z powrotem przystąpić do PVP , ( zakończyć ochronkę wcześniej )
3. Dlaczego klasą stworzoną do PVP przez twórcy gry Zawadiaką nie mam szans omdleć Żołnierza który ma 20 k hp , mało tego ten żołnierz mnie poskłada mając taki sam build ( mi porostu braknie hp )
4. Umiejętności takie jak celowanie, zaskoczenie, unik i wszystkie inne które mają na celu zrobić przewagę w PVP nic nie dają ponieważ sety są już tak wykokszone ( dlaczego rozdanie umiejętności w umki pod PVP nie dają mi możliwości poskładanie żołnierza natomiast żołnierz który daje wszystko w hp ma ogromną przewag w pvp i fortach

5. Jeszcze jedno pytanie moje jakie twórcy gry mają pomysł na blokadę VPN który pozwala stworzenie mnóstwa multikont które pozwalają danemu graczowi wyrobienia sobie niewyobrażalnej przewagi nad kimś kto chce grać legalnie i dla czego jeżeli już taki gracz dostanie bana za używanie multi kont jest to tylko ban na 7 dni .

1. Z tego samego względu, z jakiego zebranie 3 jagód trwa godzinę
2. Skoro chcesz realnej gry, to może ograniczmy pojemność plecaka do 3 przedmiotów (noszenie w plecaku 35tys kamieni, 40 wierzchowców i 130 sztuk broni też jest mało realne prawda?)
3. Nie chce Cię martwić, ale aktualnie każda klasa jest w stanie mieć więcej hp, niż będziesz w stanie zadać w jednym pojedynku. Swoją drogą, żeby wygrać pojedynek nie trzeba zabić wroga (heh).
4. Tu się zgadzam, umiejętności nie są nic warte, usuńmy to w cholerę. TYLKO SETY ZA BRYŁKI! | Żołnierz dający wszystko w hp ma przewagę w czym????

5. W jaki sposób chcesz wyeliminować osoby korzystające z VPN? Według Ciebie logując się z różnych ip (praca, telefon, pc), również posiadam multikonto?
Każda aplikacja do sprawdzania ip wyłapie taką nieprawidłowość.
 
1. Z tego samego względu, z jakiego zebranie 3 jagód trwa godzinę
2. Skoro chcesz realnej gry, to może ograniczmy pojemność plecaka do 3 przedmiotów (noszenie w plecaku 35tys kamieni, 40 wierzchowców i 130 sztuk broni też jest mało realne prawda?)

Nie rozumiem porównania do realności co ma ilość itemów do czasu ochronki w pojedynku ??

3. Nie chce Cię martwić, ale aktualnie każda klasa jest w stanie mieć więcej hp, niż będziesz w stanie zadać w jednym pojedynku. Swoją drogą, żeby wygrać pojedynek nie trzeba zabić wroga (heh).

Chciałbym móc w pojedynkę omdleć przeciwnika a nie szykować grupkę ludzi na jednego co w wyniku prowadzi do nie honorowego pojedynku .

4. Tu się zgadzam, umiejętności nie są nic warte, usuńmy to w cholerę. TYLKO SETY ZA BRYŁKI! | Żołnierz dający wszystko w hp ma przewagę w czym????

5. W jaki sposób chcesz wyeliminować osoby korzystające z VPN? Według Ciebie logując się z różnych ip (praca, telefon, pc), również posiadam multikonto?
Każda aplikacja do sprawdzania ip wyłapie taką nieprawidłowość.

Masz rację masz prawo logować się z różnych IP dlaczego w walce z multikontami twórcy nie stworzą aplikacji która musisz pobrać aby grać w The West. Aplikacja będzie miała na celu sprawdzać ilość kont które logują się z danego klienta gry ?? The west jest jedyną grą z tego co zauważyłem która nie ma aplikacji mobilnej .
 
Masz rację masz prawo logować się z różnych IP dlaczego w walce z multikontami twórcy nie stworzą aplikacji która musisz pobrać aby grać w The West. Aplikacja będzie miała na celu sprawdzać ilość kont które logują się z danego klienta gry ?? The west jest jedyną grą z tego co zauważyłem która nie ma aplikacji mobilnej .

Gra przegladarkowa wymagająca aplikacji?
Mów dalej, bo robi się ciekawie...
 
Do góry