PYTANIA DO LOTTO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Tutaj można zadawać pytania dotyczące Loterii prowadzonej przez Lenkę222 :)

Ja zacznę:
- czy kwota, którą mamy wysłać ma być równa 50k $, czy więcej, tak aby gracz "Loteria" otrzymał dokładnie taką, wyliczoną sumę pieniędzy (czyli, czy musimy uwzględnić podczas przelewu prowizję)?
- w jaki sposób zostaniemy wynagrodzeni - nagrody trafią w na konto gracza fizycznie, czy w postaci kodów?
- czy wysyłając 3 losy mam w PW wpisać 3 liczby (np,: 1,2,3)? Czy mam to wpisać w tytule wiadomości, czy w treści tejże wiadomości; jak mam taką wiadomość zatytułować?
- jeżeli wezmę udział w losowaniu na Musco to czy nagrody będę mógł odebrać na Nawaho?
- jakie jest prawdopodobieństwo wylosowania bryłek jako nagrody oraz ile tych bryłek można się spodziewać, wiem, że to zabawa, ale "kupowanie kota w worku" dla 5 bryłek może być później rozczarowujące :/
- nawiązując do wcześniejszego pytania, jak wiele losów jest pustych? (przypominam, że takie informacje są dostępne w każdych grach losowych - patrz zdrapki lotto itp. gdzie zawsze podane są informacje na temat ilości losów oraz wielkość potencjalnej wygranej)



  1. Celem konkursu jest wylosowanie szczęśliwego losu.
  2. Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze.
  3. W momencie otrzymania bana w The West lub na forum gracz może zostać wykluczony z dalszego udziału w konkursie, a także może nie otrzymać żadnych nagród.
  4. Wartość losu wynosi 50000 $ (pięćdziesiąt tysięcy dolarów).
  5. Zakup losu dokonuje się poprzez:
    - wykonanie transferu w wysokości 50000 $ (lub wielokrotność podanej kwoty).
    - odbiorcą transferu musi być postać o nicku "Loteria"
    - do postaci "Loteria" należy wysłać wiadomość prywatną podając wybrany numer losu (od 1 do 200)
  6. Niewłaściwie wysłane transfery (np kwoty mniejsze od 50000$) nie będą brane pod uwagę i nie będą zwracane.
  7. Niewłaściwe wysłane zgłoszenia (np brak wiadomości prywatnej) nie będą brane pod uwagę i nie będą zwracane transfery.
  8. Kwoty za wysokie będą brane pod uwagę jako jeden los. (przykład 100000$ - to dwa losy, 70000$ - to jeden los, 50000$ - to jeden los)
  9. Nie przyjmujemy dopłat. Oznacza to, że jeśli ktoś popełni błąd i wyśle kwotę za małą, nie może przesłać brakującej różnicy. Należy przesłać nowy los z pełną kwotą.
  10. Na jedno konto można zakupić maksymalnie 15 losów.
  11. Przez konto rozumie się wszystkie postacie pod jednym nickiem.
  12. Zakup każdego losu powyżej 15 nie będzie brany pod uwagę, a dolary nie będą zwracane.
  13. Wykonane transfery nie są zwracane, nawet jeśli gracz zostanie zdyskwalifikowany z loterii.
  14. Decydując się na udział należy brać pod uwagę opcję, że los będzie pusty.
  15. Transfery należy wykonać od 22.11.2018 dnia do dnia 30.11.2018
  16. Podanie wyników odbędzie się dnia 01.12.2018
  17. Nagrody zostaną rozdane w ciągu 7 dni od podania wyników.
  18. Członkowie The West Team nie mogą brać udział w zabawie.
  19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, których z jakiegokolwiek powodu nie otrzymał.
  20. Wyżej wymieniona nagroda nie mogą być wymienione na gotówkę oraz inne alternatywne opcje. Nagroda nie może zostać przyznana innej osobie niż zwycięzcy.
  21. Organizatorem konkursu jest The West Team.
  22. Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub odwołania konkursu oraz niniejszego Regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia uczestników w razie katastrofy, wojny, niepokojów cywilnych lub wojskowych, a także w przypadku przewidywanego naruszenia obowiązujących przepisów prawa lub jakiegokolwiek innego zdarzenia poza kontrolą Organizatora. W innych przypadkach, jakiekolwiek zmiany dotyczące konkursu, będą ogłaszane uczestnikom przez organizatora najwcześniej jak to możliwe.
  23. Uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania Regulaminu konkursu. Potwierdzenie akceptacji zostanie dokonane przez uczestnika poprzez dołączenie do konkursu.
W losach można znaleźć:
  • bryłki
  • produkty
  • wzmocnienia
  • obligacje
  • przedmioty
  • broń
  • nic
  • przedmioty z eventów
  • stary awatar
  • dolary
  • medale
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Dlaczego nie ma adnotacji "uczestnik wyraża zgodę na publikację jego nicku na liście zwycięzców"?
200 losów to nie tak dużo, minimum 14 kont (chyba że losy mogą się powtarzać, to wtedy jest ich 200) :)


W końcu pozbędę się hajsu z tego cmentarza, którym jest Jica.
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
czyli los kosztuje 50k czy do tego trzrba doliczyc prowizje bankowa?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
W odpowiedzi na Wasze pytania:
- Należy wysłać 50 000$. Postać loteria otrzyma kwotę pomniejszoną o opłatę za przelew.
- Nagrody będą przyznawane zarówno w formie kodów, jak i bezpośrednio na konta.
-Tytuł wiadomości nie ma znaczenia, czytamy wszystkie jakie otrzyma ta postać
- nagrody będzie można użyć na dowolnym świecie
- na pytanie dotyczące % szans odpowiem wieczorem jak będę miała dostęp do komputera ;) Jeśli pamięć mnie nie myli jest ich 5 sztuk, ale to jeszcze potwierdzę.

Zapisu dotyczącego publikacji nicku nie będzie w żadnym konkursie. Jest to związane z GDPR i nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
W odpowiedzi na Wasze pytania:
- Należy wysłać 50 000$. Postać loteria otrzyma kwotę pomniejszoną o opłatę za przelew.
- Nagrody będą przyznawane zarówno w formie kodów, jak i bezpośrednio na konta.
-Tytuł wiadomości nie ma znaczenia, czytamy wszystkie jakie otrzyma ta postać
- nagrody będzie można użyć na dowolnym świecie
- na pytanie dotyczące % szans odpowiem wieczorem jak będę miała dostęp do komputera ;) Jeśli pamięć mnie nie myli jest ich 5 sztuk, ale to jeszcze potwierdzę.

Zapisu dotyczącego publikacji nicku nie będzie w żadnym konkursie. Jest to związane z GDPR i nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć.

Jeżeli dobrze rozumiem, jeżeli wyślę 50k $ to los jest ważny i naliczona prowizja (2,5k $) nie wpływa na ważność losu?!
"Nagrody będzie można użyć na dowolnym świecie" - trzymam za słowo, ponieważ chcę się pozbyć pieniędzy na świecie X, zaś WSZYSTKIE OTRZYMANE nagrody wykorzystać na świecie Y!
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Jeżeli dobrze rozumiem, jeżeli wyślę 50k $ to los jest ważny i naliczona prowizja (2,5k $) nie wpływa na ważność losu?!
"Nagrody będzie można użyć na dowolnym świecie" - trzymam za słowo, ponieważ chcę się pozbyć pieniędzy na świecie X, zaś WSZYSTKIE OTRZYMANE nagrody wykorzystać na świecie Y!

Tak, jeśli wyśle Pan 50k$ to los zostanie zaliczony.
Tak, będzie Pan mógł tak wykorzystać nagrody.

Są 4 losy puste co daje 2% szansy na jego wybranie.
 
To jeszcze raz, na każdym świecie mam postać Suchypl, ale to jedno konto, więc mam tylko 15 losów

- można wysłać jeden przelew na dowolnym świecie na 750k i napisać pw 15 razy z numerami losów czy można w jednym pw 15 numerów?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Złośliwy rak czeka zawsze na swoją chwilę, diabeł tkwi zawsze w szczegółach.
oops!
- Nagrody będą przyznawane zarówno w formie kodów, jak i bezpośrednio na konta. OUD
Dostaniesz kod to jest pięknie możesz go wszędzie wykorzystać, jeśli dostaniesz nagrodę to ciesz się wygrana na danym świecie.

Fajna loteria, ciekawy pomysl, dziś na Nawaho mamy tylko 3638 graczy zarejestrowanych, multi nam nie przybędzie, bo kody nie są przypisywane graczowi tylko nagrodom miłego dnia
Z poważaniem kudłaty durnowaty.::P
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To jeszcze raz, na każdym świecie mam postać Suchypl, ale to jedno konto, więc mam tylko 15 losów

- można wysłać jeden przelew na dowolnym świecie na 750k i napisać pw 15 razy z numerami losów czy można w jednym pw 15 numerów?

Tak, możesz w jednym PW wpisać 15 numerów, ale pamiętaj przyznane jest NA KONTO 15 losów. Wszystko co jest powyżej 15 losów rzecz jasna przepada tak jak jest to napisane w regulaminie tejże loterii. Więc jeśli ktoś nie doczytał ogłoszenia i regulaminu i wysłal postaci loteria po 15 losów na kilku światach to tylko pierwsze zgłoszenie będzie brane pod uwagę.


Złośliwy rak czeka zawsze na swoją chwilę, diabeł tkwi zawsze w szczegółach.
oops!
- Nagrody będą przyznawane zarówno w formie kodów, jak i bezpośrednio na konta. OUD
Dostaniesz kod to jest pięknie możesz go wszędzie wykorzystać, jeśli dostaniesz nagrodę to ciesz się wygrana na danym świecie.

Fajna loteria, ciekawy pomysl, dziś na Nawaho mamy tylko 3638 graczy zarejestrowanych, multi nam nie przybędzie, bo kody nie są przypisywane graczowi tylko nagrodom miłego dnia
Z poważaniem kudłaty durnowaty.::P

Tak, są kody z nagrodami do wykorzystania, ale możecie je wykorzystać gdziekolwiek. A czemu niektore nagrody nie są w kodach? Np. stary avatar czy bryłki nie mogą być dane w kodzie. Wiemy, że handlujecie kodami bonusowymi, a bryłkami jako walutą premium nie wolno w żaden sposób handlować o czym doskonale zdajecie sobie sprawę. W chwili gdy dana osoba wylosuje stary avatar to dostanie wiadomość od nas w supporcie. I tak, można go otrzymaćna jakimkolwiek świecie. Dostaniecie od nas ticketa na świecie/światach z których wysyłaliście do postaci wiadomość (co wiąże się również z wpłaceniem jej hajsu). Podamy Wam ewetualne kody (wszak możecie wylosować pusty los). Z bryłkami łatwiej, bo liczą się do konta, a nie danej postaci, więc tutaj nie ma to znaczenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33692

Gość
Gość
No zajęć ja tu jeszcze wrócę do tematu po loterii, teraz kicam kupić bilet do szczęścia. :uuu)
 

DeletedUser33283

Gość
Gość
Dlaczego prawie każda nagroda jest warta około 1k? :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlaczego prawie każda nagroda jest warta około 1k? :D
A czy potrafisz podać przybliżoną wartość potki na expa w dolarach? chyba, że 1k odnosi się do obligacji, ale tak czy siak potrafisz podać wartość tak w dolarach jak i obligacji tego napoju? Jakiegokolwiek rodzaju napoju mądrości ;)
 
A czy potrafisz podać przybliżoną wartość potki na expa w dolarach? chyba, że 1k odnosi się do obligacji, ale tak czy siak potrafisz podać wartość tak w dolarach jak i obligacji tego napoju? Jakiegokolwiek rodzaju napoju mądrości ;)

Ogólnie idea loterii fajna i każdy gracz na to czekał, ale większość pamięta poprzednią gdzie można był kupić wszystkie losy a nagrody jak na "tamten moment gry" były bardzo atrakcyjne (zestawy których cena rynkowa była spora i WSP o który się walczyło np. + VIP itp.) a teraz jak jest hawajski, inne zestawy z SHOP nawet do handlu rynkowego i ogólnie są nowe zestawy, które zalały rynki i nie mają wartości, to ta loteria to strzał kulą w płot bo na ten moment praktycznie 90% nagród jest nic nie warta :(

Nie piszcie tylko, że ważnie jest to że coś robią w Team'ie, bo robić można dużo a wartość tej pracy może być żadna.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Szkoda, że tylko 15 losów można kupić :)
Z nagród jak dla mnie tylko stary avatar się liczy :p Bo w sumie czego potrzeba więcej na martwym świecie? :/
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ogólnie idea loterii fajna i każdy gracz na to czekał, ale większość pamięta poprzednią gdzie można był kupić wszystkie losy a nagrody jak na "tamten moment gry" były bardzo atrakcyjne (zestawy których cena rynkowa była spora i WSP o który się walczyło np. + VIP itp.) a teraz jak jest hawajski, inne zestawy z SHOP nawet do handlu rynkowego i ogólnie są nowe zestawy, które zalały rynki i nie mają wartości, to ta loteria to strzał kulą w płot bo na ten moment praktycznie 90% nagród jest nic nie warta :(

Nie piszcie tylko, że ważnie jest to że coś robią w Team'ie, bo robić można dużo a wartość tej pracy może być żadna.

Suchy, bo to loteria. Idź do punktu lotka, kup 100 zdrapek i wyjdź chociaż na zero.
 
na świecie Dakota kupiłem te 15 losów, wysłałem wiadomość do Loteria i widzę ze pw wcale nie jest odczytane od 3 dni jaka jest pewność ze numery trafia tam gdzie trzeba?
 
Powiedzmy że gram na 2 światach {X,Y}. Czy jak kupię losy na świecie X, a wyślę wiadomość z numerami na świecie Y to czy losy będą ważne? I czy w wiadomości trzeba wybrać świat czy jak?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Powiedzmy że gram na 2 światach {X,Y}. Czy jak kupię losy na świecie X, a wyślę wiadomość z numerami na świecie Y to czy losy będą ważne? I czy w wiadomości trzeba wybrać świat czy jak?
Musisz napisać do postaci loteria tam gdzie dałeś pieniądze. Wiadomość o wygranej, jeśli trzeba będzie coś przyznać dostaniesz na świecie z którego wysłałeś pieniądze. Będzie ona czekała w supporcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry