PYTANIA DO LOTTO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33053

Gość
Gość
Tak jak już napisałem, certyfikaty dostawy są 4.
Nie rozumiem stwierdzenia, że umieszczenie informacji obok przedmiotu zmieniłoby sens listy. Wszystkie inne nagrody (może oprócz "Zestawu fortowego") nie potrzebowały dopisków czym są.
To prawda, została podana prawdziwa nazwa przedmiotu, a że przedmiotów z taką nazwą 4 (przynajmniej w plikach gry) powinno zostać nakreślone, z której loterii pochodził certyfikat.
Niepodanie roku jest niedomówieniem i nieścisłością, chyba, że gracze otrzymają wszystkie 4 certyfikaty.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Tak jak już napisałem, certyfikaty dostawy są 4.
Nie rozumiem stwierdzenia, że umieszczenie informacji obok przedmiotu zmieniłoby sens listy. Wszystkie inne nagrody (może oprócz "Zestawu fortowego") nie potrzebowały dopisków czym są.
To prawda, została podana prawdziwa nazwa przedmiotu, a że przedmiotów z taką nazwą 4 (przynajmniej w plikach gry) powinno zostać nakreślone, z której loterii pochodził certyfikat.
Niepodanie roku jest niedomówieniem i nieścisłością, chyba, że gracze otrzymają wszystkie 4 certyfikaty.

Dostałem jeden certyfikat, ten z 2015 roku!
 
@Rachelek przestań ryczeć o perma jak dzieciak ,bo szukanie na siłę atencji aby ludzie zaczęli Cię klepać po ramieniu nic nie zmieni. Przeglądam forum i widzę w 3 tematach 3 żałosne wpisy o tym samym. Trzeba było nie drzeć papy po kątach to byś bana na stałe nie dostał. Żeby zebrać 50 punktów to trzeba mieć niezły talent poetycki i mieć zamiast mózgu sieczkę. Niemal każdy zastanowiłby się zanim rzuci mięsem gdy miałby ponad 40 punktów, no chyba ,że za 1 zdanie dostaje się 15 to wtedy można się zdziwić.

I proszę jak piszesz to nie musisz pisać w środku zdania CAPSEM ABY KTOŚ TO PRZECZYTAŁ ,BO PISZESZ KOCOPOŁY i nie pogrubiał Twoim zdaniem ważniejszych kwestii ,bo Ty tu jesteś idiotą ,a nie inni. Kto będzie zainteresowany to przeczyta Twoje wypociny ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No to jeszcze nie całe 24h i będzie można wyzywać za brak nagród w terminie HIHI
nigdzie nie było napisane, że do końca 7 grudnia, tylko w przeciągu 7 dni, tak jak jest napisane https://forum.the-west.pl/index.php?threads/lotto.62476/#post-556055
Ponadto w regulaminie pkt 16 jest napisane: "Nagrody zostaną rozdane w ciągu 7 dni od podania wyników." Czyli mamy de facto czas do jutrzejszego dnia do 22:51, bo wyniki zostały podane właśnie 1 grudnia o 22:51, dodając do tego 7 dni wychodzi 8 grudnia 22:51 ;)
 
nigdzie nie było napisane, że do końca 7 grudnia, tylko w przeciągu 7 dni, tak jak jest napisane https://forum.the-west.pl/index.php?threads/lotto.62476/#post-556055
Ponadto w regulaminie pkt 16 jest napisane: "Nagrody zostaną rozdane w ciągu 7 dni od podania wyników." Czyli mamy de facto czas do jutrzejszego dnia do 22:51, bo wyniki zostały podane właśnie 1 grudnia o 22:51, dodając do tego 7 dni wychodzi 8 grudnia 22:51 ;)

Spokojnie to zacznę wyzywać jutro o 22:52 bo z wami adminami trzeba być pesymista
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Spokojnie to zacznę wyzywać jutro o 22:52 bo z wami adminami trzeba być pesymista
Ok, jeśli nie wywiążemy się to możesz o nas mówić, że nie dotrzymujemy danego słowa. Z mojej strony postaram się zrobić co mogę i zrobić jak najwięcej.
 
@Rachelek przestań ryczeć o perma jak dzieciak ,bo szukanie na siłę atencji aby ludzie zaczęli Cię klepać po ramieniu nic nie zmieni. Przeglądam forum i widzę w 3 tematach 3 żałosne wpisy o tym samym. Trzeba było nie drzeć papy po kątach to byś bana na stałe nie dostał. Żeby zebrać 50 punktów to trzeba mieć niezły talent poetycki i mieć zamiast mózgu sieczkę. Niemal każdy zastanowiłby się zanim rzuci mięsem gdy miałby ponad 40 punktów, no chyba ,że za 1 zdanie dostaje się 15 to wtedy można się zdziwić.

I proszę jak piszesz to nie musisz pisać w środku zdania CAPSEM ABY KTOŚ TO PRZECZYTAŁ ,BO PISZESZ KOCOPOŁY i nie pogrubiał Twoim zdaniem ważniejszych kwestii ,bo Ty tu jesteś idiotą ,a nie inni. Kto będzie zainteresowany to przeczyta Twoje wypociny ;)
zaczne od końca Twojej wypowiedzi - idiotą jesteś Ty x2 odpisując na te żałosne prowokacyjne wypociny, które nie były nawet skierowane do Twojej osoby :) nie wiem co strzeliło Ci do głowy by zaatakować moją osobę - mam nadzieje że to jednorazowy wybryk dlatego oleje to tak jak Ty powinieneś scrollować mojego posta zamiast wywyższać się ąąąą ęęęęęę.... :|

Pogrubionych rzeczy widze w ogóle nie rozkminiłeś tak jak z resztą całą wypowiedź czy tam nawet trzy, ale jak może zrozumieć "powagę" moich pisanek osoba, która w ogóle mnie nie zna próbując na chama się tylko przy.....ć. MOŻE MASZ ŻAL O TO ŻE NIE WYEXPIŁEM OBIECANEJ POSTACI POD FORTY NA HURONIE?

Zamykając sympatyczny kolego, w żadnej z wypowiedzi nie płacze o żadnego perma a klepania po ramieniu nie szukam bo mniej wydam na Zapate podczas wyprzedaży :D

Internet swoje - prywata swoje.
 
zaczne od końca Twojej wypowiedzi - idiotą jesteś Ty x2 odpisując na te żałosne prowokacyjne wypociny, które nie były nawet skierowane do Twojej osoby :) nie wiem co strzeliło Ci do głowy by zaatakować moją osobę - mam nadzieje że to jednorazowy wybryk dlatego oleje to tak jak Ty powinieneś scrollować mojego posta zamiast wywyższać się ąąąą ęęęęęę.... :|

Pogrubionych rzeczy widze w ogóle nie rozkminiłeś tak jak z resztą całą wypowiedź czy tam nawet trzy, ale jak może zrozumieć "powagę" moich pisanek osoba, która w ogóle mnie nie zna próbując na chama się tylko przy.....ć. MOŻE MASZ ŻAL O TO ŻE NIE WYEXPIŁEM OBIECANEJ POSTACI POD FORTY NA HURONIE?

Zamykając sympatyczny kolego, w żadnej z wypowiedzi nie płacze o żadnego perma a klepania po ramieniu nie szukam bo mniej wydam na Zapate podczas wyprzedaży :D

Internet swoje - prywata swoje.

Weź tam kultury się naucz jak piszesz do pana Malika okej?
 
zaczne od końca Twojej wypowiedzi - idiotą jesteś Ty x2 odpisując na te żałosne prowokacyjne wypociny, które nie były nawet skierowane do Twojej osoby :) nie wiem co strzeliło Ci do głowy by zaatakować moją osobę - mam nadzieje że to jednorazowy wybryk dlatego oleje to tak jak Ty powinieneś scrollować mojego posta zamiast wywyższać się ąąąą ęęęęęę.... :|
MOŻE MASZ ŻAL O TO ŻE NIE WYEXPIŁEM OBIECANEJ POSTACI POD FORTY NA HURONIE?

Odpisuje na Twoje wypociny tylko dlatego ,że kojarzę Cię z Hurona oraz Muscotah ,a Twoje słowa były po części skierowane do mojej osoby ,ponieważ znajduje się w sojuszu do którego pijesz niżej. Także następnym razem zrób troszkę lepszy research zanim zaczniesz klepać w klawiaturę i wciskać capsa. Ach zapomniałbym ,że nie masz niestety otrzymałeś bana i nie masz technicznej możliwości sprawdzenia tego ,a jako ,że jesteś wzorowym graczem ,który trzyma się regulaminu gry nie posiadasz innego konta z którego mógłbyś mnie podejrzeć :) Co do zarzutu ,że mam żal o to ,że nie wyexpiłeś postaci na Huronie gdzie dałem Ci wszystko co potrzebujesz to nie, nie mam żalu, otrzymałeś tyle co wszyscy ,którzy zaczynają swoją przygodę na moim świecie i kojarzę ich z fortów na innych światach. To ,że nie zrezygnowałeś nic nie zmienia.

Zamykając sympatyczny kolego, w żadnej z wypowiedzi nie płacze o żadnego perma a klepania po ramieniu nie szukam [...]
Internet swoje - prywata swoje.

Kontynuując, niżej przedstawiłem sceny lamentu i zgrzytania zębami na owego perma. Jeżeli uważasz ,że picie do jednej rzeczy w 3 różnych postach i 3 różnych tematach o INNE TEMATYCE(zastosowałem tutaj Twoją technikę aby dotarło) to nie płacz to chyba naprawdę nie ma co pisać z tłumokiem ,który nie wie co wklepał w komputer.

O to CYTATY Z TWOICH WYPOWIEDZI ,BO MOŻE ZAPOMNIAŁEŚ CO PISAŁEŚ
pozdrawiam wszystkich członków przeciwnego sojuszu mających konta w najbardziej utytułowanym jak i stałym fundamentalnie sojuszu na tym świecie.
niech zaszczyt członkostwa w naszej rodzinie zaowocuje w was zakłopotanie i dylemat co do słuszności wyboru strony, nawiązując do panującej atmosfery oraz niech wasze zgłoszenia z poziomu naszego czatu, dumnie zapełniają skrzynkę supportu, który wykazuje się totalnym brakiem spajania faktów jak i infiltracją powiązanych ze sobą kont.
moje teorie jak i pseudo zarzuty są jedynie "niepotwierdzonymi" domysłami bez jakichkolwiek dowodów, tak samo jak wasze przypuszczenia co do mojej blokady w grze.
ciekawym jeszcze tylko do jakich posunięć się ograniczycie gdy dopadnie was poważny kryzys, do tej pory słabsze momenty przeżywaliście gorzej niż blejs kartkówkę z w-f'u.
Nie polecam używać wulgaryzmów na Saloonie ani nawet na czacie sojuszowym ponieważ przeciwnik ma przynajmniej jedno multikonto, które służy mu do podglądu ustawienia fortowców jak i również do wyłapywania na wyżej wspominanym czacie wypowiedzi nadających się do zgłoszenia supportowi w celu szybszego wypunktowania wroga..
Jeżeli karacie graczy
za zwykłe przekleństwa na WŁASNYM sojuszowym czacie, które nie obrażają reszty graczy gdzie zgłaszane są one przez osoby nie związane z TYM ŻE sojuszem co widać wyraźnie z brakiem skuteczności w walce z multikontami - oscyluje to przy granicy śmiechu z płaczem
 
Odpisuje na Twoje wypociny tylko dlatego ,że kojarzę Cię z Hurona oraz Muscotah ,a Twoje słowa były po części skierowane do mojej osoby ,ponieważ znajduje się w sojuszu do którego pijesz niżej. Także następnym razem zrób troszkę lepszy research zanim zaczniesz klepać w klawiaturę i wciskać capsa. Ach zapomniałbym ,że nie masz niestety otrzymałeś bana i nie masz technicznej możliwości sprawdzenia tego ,a jako ,że jesteś wzorowym graczem ,który trzyma się regulaminu gry nie posiadasz innego konta z którego mógłbyś mnie podejrzeć :) Co do zarzutu ,że mam żal o to ,że nie wyexpiłeś postaci na Huronie gdzie dałem Ci wszystko co potrzebujesz to nie, nie mam żalu, otrzymałeś tyle co wszyscy ,którzy zaczynają swoją przygodę na moim świecie i kojarzę ich z fortów na innych światach. To ,że nie zrezygnowałeś nic nie zmienia.



Kontynuując, niżej przedstawiłem sceny lamentu i zgrzytania zębami na owego perma. Jeżeli uważasz ,że picie do jednej rzeczy w 3 różnych postach i 3 różnych tematach o INNE TEMATYCE(zastosowałem tutaj Twoją technikę aby dotarło) to nie płacz to chyba naprawdę nie ma co pisać z tłumokiem ,który nie wie co wklepał w komputer.

O to CYTATY Z TWOICH WYPOWIEDZI ,BO MOŻE ZAPOMNIAŁEŚ CO PISAŁEŚ

1. W tym temacie słowa nie były skierowane do Ciebie ani tym bardziej do Twojego sojuszu. Dlaczego więc wyciągasz z kontekstu cytaty 3 postów naraz jeżeli każdy z nich poruszał inną kwestię ?
2. Nie robie research'ów bo klepie w klawiature co w duszy siedzi a i capsa załącze gdy najdzie mnie na to OCHOTA.
3. To że nie posiadam innego konta w grze niż konto o nazwie "Rachelek" nie oznacza wcale że jestem wzorowym graczem, który trzyma się regulaminu chłooopie. Regulamin gry oraz jego pochodne w postaci regulaminów eventowych są gorsze nawet od molestowania przez gracza stif32 swoimi fantazjami o Agnieszce Radwańskiej.
Brzydzę się oszustwami typu multikonta i ułatwianie sobie gry a swoistym przykładem tego kalectwa byłby przesympatyczny rusek z aimem w #5on5 z mIRC'a - 1.6 na zawsze w naszej pamięci [*]
Ogromnym ułatwieniem już są same bryłki a dołączyć do tego pare postaci ? Komu i po co miałoby tak zależeć pokazaniu kto ma więcej ukrytych IP albo skąd Grażyna1877 zdobyła 27 lasso mając zaledwie 28 poziom postaci logując się w tym kończącym się roku 6 raz od momentu założenia konta.
4. MOJA BLOKADA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TREŚCIĄ MOJEJ WYPOWIEDZI W TYM TEMACIE - radze ochłonąć i zaprzestać szufladkowania.
5. Jak już odparłeś "zarzut", który był po prostu zwykłym pytaniem o Hurona - zachęcam do rozmowy z graczem yyybagno a dokładniej niech opisze sytuacje w jakiej podarowałem mu zestaw startowy, jak on wyglądał i na jakim etapie było wtedy Nawaho - troszeczke młodszy serwer :x

Nie cwaniakuj tak z tymi obrazami bo kolegami nie jesteśmy a ja nie jestem jakiś smarkaty gnojek czy też popierdółka żeby typ o nicku kojarzonym ze zrolowaną stówą poczuł się przez chwile lepszy.

Wracając do tematu Lenka222 - może Ty fusek odniesiesz się co do niejasności i nieporozumień wywoływanych przez tego admina? Czy też wszyscy tylko przytakujecie z klapkami na oczach bez możliwości jakiejkolwiek reakcji ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jest to temat odnośnie loterii, a nie wylewanie żółci. Ostatnie kilkanaście postów to typowy spam, który pewnie będzie usunięty. Proszę trzymać się tematu dyskusji. A wszelkie animozje możecie sobie wyjaśnić w wiadomościach prywatnych. (tak mój post też proszę w raie czego usunąć)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
<wciąż czeka na nagrody>

No to jeszcze 4h :)
/połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33283

Gość
Gość
W jakiej postaci jest rozdawany awatar? trzeba sobie wybrac? mozna go potem ustawiac i zmieniac np ze mi sie znudzi to ustawie inny a potem znow go bede chcial ustawic to bede mogl?
 
W jakiej postaci jest rozdawany awatar? trzeba sobie wybrac? mozna go potem ustawiac i zmieniac np ze mi sie znudzi to ustawie inny a potem znow go bede chcial ustawic to bede mogl?

Wydaję mi się, że jak takowy dostaniesz, to zawsze będziesz mógł potem go zmienić i wrócić do innych, które są obecnie dostępne. Po prostu dostaniesz możliwość użycia tego awatara, plus wszystkich innych do których miałeś wcześniej dostęp. Ale na 100% może Ci odpowiedzieć tylko administracja w tym zakresie, jak się mylę, poprawcie mnie. Pozdrawiam ;-) .
 
W jakiej postaci jest rozdawany awatar? trzeba sobie wybrac? mozna go potem ustawiac i zmieniac np ze mi sie znudzi to ustawie inny a potem znow go bede chcial ustawic to bede mogl?
Na chwilę obecną 99% wiadomości odnośnie nagród zostało wysłanych. Osoby które wygrały stary awatar, zostały na razie poproszone o wybór świata, na którym chcą odebrać tę nagrodę. Po dokonaniu wyboru świata, będzie trzeba wybrać konkretny awatar jaki chcecie mieć, wszystko zostanie dokładnie powiedziane w wiadomości od supportu.
Jeśli awatar zostanie już zmieniony na stary, to aby go zachować, nie można zmienić go na któregoś z nowych. To tak jak teraz, gracze którzy grają w The West więcej niż 6 lat, czyli mają jeszcze stare awatary i zmieniliby sobie na nowy, nie mają opcji powrotu do poprzedniego.
 
Ja ze swojej strony dziękuję za zorganizowanie loterii. Co więcej, chciałbym by odbywała się częściej, choć wiem ile roboty jest ze stworzeniem kodu do każdej z nagród.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Pamiętajmy o tym, bo ten konkurs zawdzięczamy dobrej woli naszych moderatorów, a pisanie kodów i ich przypisywanie jest pracochłonne.
Mogli dziś robić wiele, ale poświecili czas na konkurs dla nas i teraz ambitnie się z niego wywiązują. Na marginesie sprawy nie musieli tego robić, ale zawsze placzecie, że nic dla Was nie robią. :))

Pomysl konkursu zawdzięczamy dla Lenki, ale dziś cały zepsuł pracuje nad nim byśmy nie płakali na brak wrażeń. ,wszystki bledy i nie domowienia sa poprawiane od reki
Cieszmy sie ze na polskim serwerze cos sie dzieje
/połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ja ze swojej strony dziękuję za zorganizowanie loterii. Co więcej, chciałbym by odbywała się częściej, choć wiem ile roboty jest ze stworzeniem kodu do każdej z nagród.
Pamiętajmy o tym, bo ten konkurs zawdzięczamy dobrej woli naszych moderatorów, a pisanie kodów i ich przypisywanie jest pracochłonne.
Mogli dziś robić wiele, ale poświecili czas na konkurs dla nas i teraz ambitnie się z niego wywiązują. Na marginesie sprawy nie musieli tego robić, ale zawsze placzecie, że nic dla Was nie robią. :))

Pomysl konkursu zawdzięczamy dla Lenki, ale dziś cały zepsuł pracuje nad nim byśmy nie płakali na brak wrażeń. ,wszystki bledy i nie domowienia sa poprawiane od reki
Cieszmy sie ze na polskim serwerze cos sie dzieje
/połączono posty, Nessu3

Dziękujemy za miłe słowa. Co do częstszego odbywania się takiego "eventu" kto wie... kto wie ;)
 
Na chwilę obecną 99% wiadomości odnośnie nagród zostało wysłanych. Osoby które wygrały stary awatar, zostały na razie poproszone o wybór świata, na którym chcą odebrać tę nagrodę. Po dokonaniu wyboru świata, będzie trzeba wybrać konkretny awatar jaki chcecie mieć, wszystko zostanie dokładnie powiedziane w wiadomości od supportu.
Jeśli awatar zostanie już zmieniony na stary, to aby go zachować, nie można zmienić go na któregoś z nowych. To tak jak teraz, gracze którzy grają w The West więcej niż 6 lat, czyli mają jeszcze stare awatary i zmieniliby sobie na nowy, nie mają opcji powrotu do poprzedniego.

A kiedy ten 1% dostanie wiadomosci?
 
Status
Zamknięty.
Do góry