Pytania do wywiadów

• Rozpoczynający wątek DeletedUser28058
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Post został usunięty
Każdy ma jakieś życie w realu z tego, co widzę Twoje niewiele odbiega od tego jakie ma Stif, masz równie bogatą fantazje i zamiłowanie do dzikiego zachodu, chętnie poznamy twojego *S* męża i nie będziemy wnikać w szczegóły Twojej pasji do The Westa.
Uwielbiam Twoje opowieści Żmijko i czekam na opublikowanie jakiejś powieści :DDD
::P::P::P::P

// - edytowano Zartas

Każdy ma jakieś życie w realu z tego, co widzę Twoje niewiele odbiega od tego jakie ma Stif, masz równie bogatą fantazje i zamiłowanie do dzikiego zachodu, chętnie poznamy twojego *S* męża i nie będziemy wnikać w szczegóły Twojej pasji do The Westa.
Uwielbiam Twoje opowieści Żmijko i czekam na opublikowanie jakiejś powieści :DDD
::P::P::P::P
Mozartgra i tak na twoje,pytania,Ż i inne obraźliwe posty,pytania od Graczy w Nowy Wywiadzie nie odpowiem bo są głupie i bez sensu i zgłaszam wasze głupie,obraźliwe posty do Moderatora Forum i zostaną dzisiaj usunięte i to nie są żadne fantazje ja piszę prawdę a Ż to najgorszy Gracz na TW,kłamca i z nią wywiadu nigdy nie będzie i ona tylko umie kłamać,pisać oszczerstwa na mój temat i jest zgłoszona do Supportu na Policje i dostanie bana na zawsze na TW tak jak HaraczJaracz

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ja zadałem Tobie tylko jedno proste pytanie, bo swojego czasu męczyłeś mnie i innych czy znamy się na obsługiwaniu aparatu cyfrowego, nie musisz udzielać na to pytanie odpowiedzi.

1. Niedługo w kinach będzie premiera filmu "Misfit" z polskimi YouTuberami i Isią. Czy wybraliście już kreację dla Agnieszki do tego filmu i jaką rolę będzie odgrywać?
2. Już wiosną startuje kolejny sezon Tańca z Gwiazdami z Waszym udziałem. Jakie tańce planujecie w nim tańczyć?
3. Czy namawiałeś kiedyś swoją Żonę, żeby też zaczęła grać na TW?
4. Czy przejmujesz się tym, że tak dużo graczy Ci zazdrości czy się do tego przyzwyczaiłeś?
5. Co trzeba zrobić, żebyś usunął daną osobę z Czarnej Listy?
6. Jaki set wprowadziłbyś do TW?
7. Gdybyś mógł to jaki byś wprowadził event na TW?
8. Jak oceniasz pracę polskiej ekipy TW, moderacji, administracji?
9. Czy uważasz, że dzieci z gimbazy powinny grać w TW? Jeśli nie to od ilu lat powinna być ta gra?
10. Jakie są najlepsze miasta na TW?

**** Ż ****

Gość
Gość
Ja też mam basenową paletę pytań do nowego wywiadu ze stilferem:
1. Ile w końcu masz lat, bo raz piszesz tak, a raz wspak
2. Długo zamierzasz nas okłamywać? Bo widzę ładnie z nami pogrywasz
3. Jak na legende Arizony to widze że masz tam tylko 4 miliony.. Czy daje ci to satysfakcje i czujesz się spełniony? W końcu nie masz tam mamony..
4. Coś czuje, że nie bez powodu cytujesz swoją "czarną liste", czuje zalążki rasizmu to chyba oczywiste?
5. Powiedz nam, kiedy TAK NAPRAWDĘ się ożenisz, bo jak na razie całe dnie przed The Westem się lenisz
6. Od którego momentu załączyła ci się pasja do Radwańskiej? Chyba nie zamierzasz tego przeciągać do jasnej męki pańskiej
7. Pracujesz czy na zasiłku siedzisz jak czteroręki? Rodzina szczęśliwa czy znoszą z tobą męki?
8. Pracowałeś kiedyś w ogóle?
9. Zamierzasz długo tu jeszcze grać? Bo to już wszystkich wnerwia klocki lego mać
10. Więcej pytań nie mam, odmów tysiac razy ojcze nasz, bo widzę zakłamaną historię strasznie masz

/post edytowany - Wojcieszy

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Kolejny wywiad ze stifem :O Widzę że mam kolejny powód do zakończenia kariery na TW bo ta gra schodzi na psy :p
Nie samym stifem TW żyje :p Zawsze możecie proponować inne osoby do wywiadu i zadawać im pytania.
Można ze mną zrobić, gwiazdą i legendą całego the Westa ;) (proszę ostatnie kilka słów brać jako żart)
Przypominam, że fusek ma takie parcie na szkło <żarcik>, że sam siebie zaproponował do wywiadu, więc... zadajemy pytania :p

DeletedUser33505

Gość
Gość
dlaczego udajesz ponad 30-letniego Dawida Celta i kłamiesz w sprawie swojego wieku 21-latku?

dlaczego udajesz ponad 30-letniego Dawida Celta i kłamiesz w sprawie swojego wieku 21-latku?
wcale nie kłamie piszę prawdę a ty i Gracze na TW mi Zazdrościcie i na wasze głupie pytania nie odpowiem w Wywiadzie tylko na Pytania od Cpt.Bonsai,Presnelberg,Arczi,DarkSheep,Cherry1991, tylko na ich pytania odpowiem a na te głupie,obraźliwe posty,pytania od innych Graczy nie odpowiem

DeletedUser31115

Gość
Gość
Chyba z wywiadu nici :p bo stif nie odpowie na pytania od większości osób udzielających się tutaj :D

/ post edytowany (usunięcie cytatu który był spamem) - Wojcieszy

DeletedUser31115

Gość
Gość
Stif w takim razie nie nadajesz się na celebrytę bo oni odpowiadają w wywiadach także na takie niewygodne pytania :D I tylko Błażejek jest jedyną i prawdziwą legendą Arizony :D

Stif w takim razie nie nadajesz się na celebrytę bo oni odpowiadają w wywiadach także na takie niewygodne pytania :D I tylko Błażejek jest jedyną i prawdziwą legendą Arizony :D
nie prawda ja jestem Jedyną Prawdziwą Legendą Polskiego TW a blazej3,Blaz3j to nędzna podróbka co się pode mnie podszywa i mi Zazdrości a wasze posty vergio zgłoszone do Lenki222,do Wariaty17 i do Moderatora Forum i zostaną dzisiaj usunięte

a ty vergio masz ode mnie ignora w grze i na Forum i twoje posty też zgłoszone do Moderatora Forum i będą usuwane 1 po 2 tak samo posty blazej3, i Ż

**** Ż ****

Gość
Gość
a ty vergio masz ode mnie ignora w grze i na Forum i twoje posty też zgłoszone do Moderatora Forum i będą usuwane 1 po 2 tak samo posty blazej3, i Ż
no nie wydaje mi sie bo moje posty nie zostały skasowane a jedyne co to edytowane byś sie nie poszczał z nerwów, to chociaz tyle zrobili.

DeletedUser33505

Gość
Gość
a mam proste pytanie do administracji:
dlaczego chcecie robić kolejny wywiad z stifem skoro już był jeden i wyszedł pod względem merytorycznym tragicznie hahahaha!?
już lepszym pomysłem byłby wywiad z czterorękim XD szczególnie że przez to zamiast OBIECANEGO spotkanie na TS mamy wywiad z 21-latkiem który udaje dawida celta i zanudza wszystkich na śmierć swoją gadką o Radwańskiej PARE LAT.

naprawde jak chcecie robić jakieś wywiady to jest masa innych ciekawych osób które tego wywiadu nie mają ( Cinek009 który jest znany z swojego imperium handlowego na musco, edyta333 dowodząca sojuszu Guns And Roses na muscotah który jest jedną z głównych sił na tym serwie pod względem fortów, czy WillBucior założyciel Złotowa który stworzył później z resztą miast jeden z największych sojuszy Armia Krajowa który później złączył się z Indywiduami i powstało ACDC a później ponowne złączenie i NEXT i wiele innych jak *Ż*, Cpt.Bonsai, presnelberg) wywiady z tymi osobami byłyby o wiele bardziej dojrzałe i interesujące niż z stifem który zresztą miał ten wywiad (ba wylądował on nawet na ścianie śmiechu a nie w zakładce ,,wywiady").

Jak ja gardzę tym polskim community co robi sobie bekę z chorej osoby, a potem taka żabcia będzie płakała kolejny miesiąc jaki ona dostaje hejt na gierce i w ogóle !o.O!.

Gratulację również dla twt, że wpadli na pomysł zrobieniu wywiadu, gdy temat stifa w miarę ucichł i było spokojnie.

DeletedUser33505

Gość
Gość
a wywiadów z Ż,edyta3333 ,WillBucior, nie będzie bo oni nie zasłużyli na Wywiady i nigdy nic nie osiągną na TW i w życiu prywatnym
stif miało nie być obrażania w temacie teraz twoja wypowiedź została zgłoszona do administracji za obrażanie innych graczy

Nie samym stifem TW żyje :p Zawsze możecie proponować inne osoby do wywiadu i zadawać im pytania.

Przypominam, że fusek ma takie parcie na szkło <żarcik>, że sam siebie zaproponował do wywiadu, więc... zadajemy pytania :p

po co te jęzory??? poziom gimbazy... można normalnie napisać, ze wywiadu z tym graczem nie będzie i koniec... żadne TW nie żyje tym graczem , chyba że TWT (to możecie sobie gadać na szepcie)

p.s. jak masz zamiar kasować moje posty, to daj mi mi tu perma, bo mam w pośladkach takie forum...

post edytowany - Wojcieszy

Ostatnio edytowane przez moderatora: