Pytania do wywiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28058
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33919

Gość
Gość
Naprawdę jest wiele innych interesujących postaci TW comunnity niż stif32. Bardziej ciekawszy wywiad byłby z Ż czy BlackLionem.
 

DeletedUser33954

Gość
Gość
Prawda jest taka Stif32, że najwiekszą LEGENDĄ TW jest ReadyLuke. Każdy dobrze o tym wie, a twoje ala dowodzenia i bycie najlepszym jest dalekie od ideału. Podtrzymuje to co napisał JK377, po kij na siłe próbować pisać o kimś o kim połowa TW już zapomniała? Człowiek ma urojenia i to powinno się leczyć a nie jeszcze wywyższać. Co do wywiadu to ja jestem chętny :D Przynajmniej było by z czego się pośmiać :D A tak to bym jeszcze zaproponował Pana Ponczka, to jest dopiero aparat :D Człowiek wielu talentów oraz nieograniczone możliwości picia alkoholu. Postawisz mu 2Litry, a on wszystko wypije i jeszcze swoim 4 kołowym rowerkiem pojedzie do sklepu po kubusia. Ponieważ nic innego mu nie sprzedadzą :)
 
To naprawdę jest patologia. XD
Zamiast spróbować zrobić coś co gracz doceni to TWT bierze się za "wywiad" z największym graczem jaki dalej gości w tej grze.
Ten "graczem" jest pośmiewiskiem gdziekolwiek się pojawi i każdy go toleruje, tylko i wyłącznie dlatego, że robi głupotki.
Promowanie człowieka z zaburzeniami i robienie sobie z niego żartów przez TWT uważam za nieludzkie. Coraz lepszy autoportret malujecie.

/ post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33692

Gość
Gość
cytat
1. Ile w końcu masz lat, bo raz piszesz tak, a raz wspak
2. Długo zamierzasz nas okłamywać? Bo widzę ładnie z nami pogrywasz
3. Jak na legende Arizony to widze że masz tam tylko 4 miliony.. Czy daje ci to satysfakcje i czujesz się spełniony? W końcu nie masz tam mamony..
4. Coś czuje, że nie bez powodu cytujesz swoją "czarną liste", czuje zalążki rasizmu to chyba oczywiste?
5. Powiedz nam, kiedy TAK NAPRAWDĘ się ożenisz, bo jak na razie całe dnie przed The Westem się lenisz
6. Od którego momentu załączyła ci się pasja do? Chyba nie zamierzasz tego przeciągać do jasnej męki pańskiej
7. Pracujesz czy na zasiłku siedzisz jak czteroręki? Rodzina szczęśliwa czy znoszą z tobą męki?
8. Pracowałeś kiedyś w ogóle?
9. Zamierzasz długo tu jeszcze grać? Bo to już wszystkich wnerwia klocki lego mać
10. Więcej pytań nie mam, odmów tysiac razy ojcze nasz, bo widzę zakłamaną historię strasznie masz
:DDD
Jeśli kiedykolwiek będzie propozycja do przeprowadzenia wywiadu z graczem ***Ż*** lub *A*, z możliwością umieszczenia tegoż wywiadu na ścianie śmiechu to poproszę by udzieliła odpowiedzi na własne pytania, które zacytowałem wyżej..mozna kilka pytań zmodyfikować . pod względem żeńskim
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jak już mamy za sobą cały ten cyrk, to czy można już zgłaszać nowe kandydatury do wywiadów?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Przeprowadźcie wywiad z pedofilem którego kryjecie.
Musicie się pospieszyć bo złożę doniesienie organom ścigania dotyczące Haracza czy jakkolwiek on by się teraz nazywał.
Nie ma przyzwolenia społecznego na chronienie pedofili a wy to robicie,jakie mogą być skutki chyba wiecie.
Zbieracie ludzi o wypaczonej psychice i tworzycie z takimi wywiady,z ułomnych ludzi nie należy się śmiać bo to ewidentnie zakrawa na niesmaczny żart.
Drugi wywiad z człowiekiem opóźnionym ,o skrzywionej psychice ,żyjącym w swoim małym świecie marzeń,nagabującym również w kontekście mocno erotycznym czy pornograficznym każdego kto się nawinie nie jest zabawne ani normalne. Ogarnijcie się.
Oczywiście nie wszystkie wywiady przeprowadzane były i są z takimi ludźmi , to margines. Jednak to,że jest to margines nie oznacza że należy powielać takie standardy.
Powodzenia.
Skoro to zapewnia publikę płacącą bryłki inno ich zaprasza, tolerując inno..ść
 
Ja tylko dodam krótko od siebie, bo nie raz to obserwuję. Prowokatorzy byli, są i będą, nie tylko w grze, ale w i realu. Ważne jest jak MY się zachowamy w stosunku do takich osób. Nie dajmy się prowokować. Jeśli chcemy naprawdę jakiegoś gracza "ukarać" to właśnie stoickim spokojem oraz nie pozwoleniem sobie na wyprowadzenie z równowagi. Kiedy prowokatorowi uda się Nas wyprowadzić z równowagi, to my przegrywamy, a taka osoba tylko się tym karmi i czuję się wtedy "Bogiem" bo jest Panem sytuacji. Brak odzewu, brak zainteresowania w stosunku do takich osób = ich dodatkowe rozwścieczenie i frustrację. Co w późniejszym etapie skutkuje coraz mniejszymi "atakami" prowokacyjnymi od takiej osoby z możliwością nawet ich całkowitego zaprzestania. Wierzcie mi, w psychologii już nie raz zostało to udowodnione, to najlepsza broń. Choć oczywiście literatura przedmiotu mówi także o szczególnie opornych przypadkach, takie niestety też są, nie można o tym zapominać, jednak to pewne jednostkowe sytuacje wbrew pozorom.
Jednakże, nie mówię, że należy pozostać biernym! Wszak można robić swoje, działać w stosunku do takiej osoby - po cichu, nie koniecznie na widoku. Siła spokoju Nas uratuje ;) !

Co to stifa32. Nie ważne kto jaki jest, każdemu należy się szacunek, nawet jeśli ciężko jest Nam go okazać w stosunku do niektórych osób. Podobnie z poniżaniem, wyśmiewaniem i szydzeniem - to z pewnością do niczego nie prowadzi.

Miłego weekendu Wszystkim (tak, nawet prowokatorom :))) .