Pytania do wywiadów

Dyskusja w 'Propozycje & Pytania' rozpoczęta przez użytkownika dawodi, 7. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

 1. boski60011

  boski60011

  Dołączył:
  6. Paź 2008
  Wiadomości:
  271
  Docenione treści:
  29
  Skoro to zapewnia publikę płacącą bryłki inno ich zaprasza, tolerując inno..ść
   
 2. Pierwszy Nos

  Pierwszy Nos

  Dołączył:
  20. Lip 2013
  Wiadomości:
  71
  Docenione treści:
  64
  Czy Tobie Wąski czasem sufit na łeb się nie spadł?

  Który dureń wpadł na pomysł żeby odgrzewać kotleta, który już usychał? Spamu ze strony Stif'a było coraz mniej, na niektórych światach już w ogóle. Tematy Radwańskiej oraz żałosny trend przekrzykiwania się kto jest większa legendą przycichły, a najważniejsze zniknęły chore,zwyrodniałe rozmowy o podtekście seksualnym Stif'a z innymi graczami, które niejednokrotnie zniechęcały niektórych nowych graczy(jak i starych) do kontynuowania dalszej rozgrywki, bo jak dobrze wiemy osobnik ten lubił zaczepiać wszystkich.

  Czy naprawdę osoba odpowiedzialna za dobór graczy do wywiadów jest taka tępa i wybiera właśnie kogoś takiego? Zabawne jest propagowanie takich treści oraz ... znęcanie się nad osobą chorą tylko i wyłącznie po to aby podrzeć łacha przez 2 dni? I proszę nie tłumaczyć tego niewiedzą, bo coś takiego mogło się zdarzyć raz, a nie dwa.
   
  Fatmag lubi to.
 3. manitu18

  manitu18

  Dołączył:
  17. Cze 2015
  Wiadomości:
  20
  Docenione treści:
  10
  Przecież ten "inteligent" stif sam by nie wpadł na to żeby stary wywiad usunąć a przeprowadzić nowy. kogo wy chcecie w wała zrobić? Promujecie chorego psychiczne typa....
   
  jk377 lubi to.
 4. Cpt. Bonsai

  Cpt. Bonsai

  Dołączył:
  13. Maj 2018
  Wiadomości:
  65
  Docenione treści:
  132
  Ja tylko dodam krótko od siebie, bo nie raz to obserwuję. Prowokatorzy byli, są i będą, nie tylko w grze, ale w i realu. Ważne jest jak MY się zachowamy w stosunku do takich osób. Nie dajmy się prowokować. Jeśli chcemy naprawdę jakiegoś gracza "ukarać" to właśnie stoickim spokojem oraz nie pozwoleniem sobie na wyprowadzenie z równowagi. Kiedy prowokatorowi uda się Nas wyprowadzić z równowagi, to my przegrywamy, a taka osoba tylko się tym karmi i czuję się wtedy "Bogiem" bo jest Panem sytuacji. Brak odzewu, brak zainteresowania w stosunku do takich osób = ich dodatkowe rozwścieczenie i frustrację. Co w późniejszym etapie skutkuje coraz mniejszymi "atakami" prowokacyjnymi od takiej osoby z możliwością nawet ich całkowitego zaprzestania. Wierzcie mi, w psychologii już nie raz zostało to udowodnione, to najlepsza broń. Choć oczywiście literatura przedmiotu mówi także o szczególnie opornych przypadkach, takie niestety też są, nie można o tym zapominać, jednak to pewne jednostkowe sytuacje wbrew pozorom.
  Jednakże, nie mówię, że należy pozostać biernym! Wszak można robić swoje, działać w stosunku do takiej osoby - po cichu, nie koniecznie na widoku. Siła spokoju Nas uratuje ;) !

  Co to stifa32. Nie ważne kto jaki jest, każdemu należy się szacunek, nawet jeśli ciężko jest Nam go okazać w stosunku do niektórych osób. Podobnie z poniżaniem, wyśmiewaniem i szydzeniem - to z pewnością do niczego nie prowadzi.

  Miłego weekendu Wszystkim (tak, nawet prowokatorom :))) .
   
  stif32 i wariata17 lubią to.
 5. Wojcieszy

  Wojcieszy Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2010
  Wiadomości:
  769
  Docenione treści:
  151
  Ostatni moment na zadanie pytania do wywiadu z Fuskiem !oooooo!