Pytania do wywiadów

Dyskusja w 'Propozycje & Pytania' rozpoczęta przez użytkownika dawodi, 7. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    49
    Ani ja ani inni członkowie TWT, nie możemy odpowiedzieć na te pytania, gdyż nie jesteśmy twórcami gry, aczkolwiek, jeśli chodzi o pytanie dotyczące pomysłu na grę, to odpowiedź można znaleźć w filmie nagranym z okazji 10. urodzin The West.

2. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL Stażysta Zespół The West

Docenione treści:
    31
    Uwaga drodzy gracze, za niedługo pojawi się wywiad z nowym CM'em polskiej wersji gry. Jeżeli macie jakieś pytania do samego CMa proszę je tutaj zadawać.
    Postaramy się odpowiedzieć, na wszystkie nurtujące was problemy :)

3. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    12
    za niedługo pojawi się wywiad z nowym CM'em polskiej wersji gry:OOO
    jak sie pojawi to znaczy ze juz byl, to poco te pytania ::P

4. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    12
    Wspomnij kto to będzie tym nowym CM-em, to będziemy wiedzieć jakie pytania zadawać,Jak będzie CMka to przygotuje inny zestaw pytań.
    Jedno pytanie mogę zadać teraz, czy osobista niechęć CM-a do gracza może mieć wpływ na interpretacje regulaminu gry gdy zachodzi domniemanie jego łamania. ???

5. -marcin2004-

-marcin2004-

Docenione treści:
    6
    kiedy wersja na androida bo wszystkie wasze gry są na androida natomiast ta już nie dlaczego???

6. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    34
    Sie nie martw, wedlug zapewnien bylej CM 2019 rok ma byc przelomowy dla The-Westa :). To moze sie tez apki doczekamy

7. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    18
    Będzie przełomowy: w tym roku postanowili pobić rekord w ilości błędów, które pojawią się podczas najbliższych aktualizacji i aktualizacji aktualizacji itd...

Bądź już wiadomo dlaczego jest byłą CMką :D

8. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    14

9. Selux

Selux

Docenione treści:
    26
    Czy CM zamierza dalej tkwić w "toksycznym związku" z niektórymi niedojdami aminowskimi czy ten rok będzie przełomowy i pozbędzie się pasożytów ???

10. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    12
    Ciekawe pytanie, ale mało zrozumiale nawet jak dla mnie nie rozumiem toksycznych związków? Rozumiem kim jest CM i kim są administratorzy, nawet wiem co znaczy stwierdzenie pasożyt, ale kogo mamy się pozbywać ? nie rozumiem dla odmiany mam pytanie do nowego CM? Pewnie masz jakieś pomysły do gry powszechnie znanej jak o dziki zachód jakie masz pomyłyby uzdrowić wizerunek nowego, starego dzikiego zachodu i czy jest możliwe byśmy nie powielali błędów z światów Beta, zanim tam jak zakłada założenie tego świata? Błędy nie pojawiały się na światach międzynarodowych.

11. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    12
    Większość naszych problemów jest zawsze związanych z światem Beta. Mam pytanie odnośnie gry czy można uzdrowić świat Beta by konsumenci na światach międzynarodowych grali nie musząc się oglądać na błędy powielane ze światów, gdzie są od tego i czy możliwe jest by ktokolwiek uzdrowił atmosferę na piaskach pustyni>? ;-[

12. -marcin2004-

-marcin2004-

Docenione treści:
    6
    Lepiej powiedz kiedy nowa wasza gra nie będący strategią