Pytanie-Combat Arms

  • Rozpoczynający wątek Tobilp
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ściągnąłem europejską wersję Combat Arms i niewiem co dalej! Jak ściągałem metina to się zarejestrowałem i było wszystko w porządku. W Combat Arms się pogubiłem :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po włączeniu aplikacji po lewej na dole masz przycisk ''reginster''
Tam wpisujesz iD (to jest login ale nie nazwa twojego herosa)
Następnie e-mail, imię nazwisko datę urodzenia itp. itd. Następnie na samym dole masz przycisk ''join now'', po tym wydarzeniu na następnej stronie wciskasz jeszcze raz ''join now'' uff....:D
 

DeletedUser13531

Gość
Gość
heh wlasnie mialem to pisac... jaki macie nicki w CA??? :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra ja już założyłem. Mam już czwartą rangę a nick TobiaszRook
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh ja zapomniałem loginu i musiałem nowe konto założyć :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Była fajna dwa miesiace temu. Teraz jak nie masz zamiaru kupować NXów za prawdziwą kasę to lepiej nie zaczynać.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
To olej bo stała się płatna a kiedyś fajnie się grało a tak zostaje stary W:ET, który jest, był i będzie bezpłatny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiekb dlaczego ma nie zaczynać? Bez NX też się da grać , co lepsze ostatnio z paczek wypadła mi sniper camo winter na tydzień do tego MP50 tak samo na tydzień, nie pisz głupot jak nie grałeś
 

DeletedUser

Gość
Gość
Da się, ale co to za przyjemnośc grać przeciwko bogatym niemieckim dzieciom, którym rodzice kupili legalnego speedhacka (Viper) i granatnik dla NX-noobów?

Co to za przyjemnośc grać wśród osób, które votekickują z roomu jak tylko zobaczą gracza z polską flagą?

Co to za przyjemność grać z glitcherami, którzy dowartościowywują się kampieniem na podporach mostu na Two Towers z L96?

Aha i jeszcze jedno. Skąd wiesz, że ja w to nie grałem? Otóż oświecę cię, że grałem, od maja do lipca, dopóki przez te cholerne supply case'y nie skończyło mi się GP. A po ostatnim updacie gra się schrzaniła (bo trzeba wiedzieć, że CA ma tyle bugów, że możnaby 5 gier obdzielić) i nie mam zamiaru ściągać na nowo instalki. To tyle w tej kwestii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mialem przyjemnosc grania w CA przez ok 3 miesiace (nick karolost).

i jak koledzy wyzej odradzam gre

od poczatku gra byla robiona by zbijac kokosy - coraz to nowsze patche dodawaly rzeczy do Black Marketu (czyli te rzeczy za prawdziwa kase), przy czym bardzo rzadko naprawialy bledy - ba, nawet dodawaly nowe bugi (np utrudnienia przy wchodzeniu przez schody, dziwnie mi fps zmalalo przy jednym update, o rosnacych lagach nie wspomne....)

gra na poczatku byla dobra, fajnie sie biegalo z minami i snajpera, tudziez g35 (90?), stopniowo radocha z gry malala...

jak widac, pieniadze sa najwazniejsze.

oby firma robiaca gre szybko zbankrutowala - zycze im tego z calego serca :)

@ rejestracji - pamietam, ze byla troche zagmatwana - osobny nick przy zakladaniu konta (jak sie pozniej okazuje, to konto jest do forum (z ktorego nikt pewnie nie korzysta)), pozniej trzeba wybrac nick do gry, ale - uwaga - musi byc on inny niz ten pierwszy... paranoja...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry