pytanie, lenka WHY?

Czy czerwonymi kartkami będzie można handlować?

super @Lenka222 że odpowiadasz wszystkim pomijając moje pytanie... czyżby psycha siadła i piecze na ostro ? czy gracze są dzieleni na tych z którymi gadamy i tych z którymi nie gadamy? łoooot deeeeee ?

klikając na przycisk "Dołącz do teamu", który znajduje się na stronie głównej forum, prawe menu "Na skróty" zaraz pod top bannerem - mamy możliwość przeczytania że....

View attachment 2744

Możliwość rozwijania polskiej wersji The West = Możliwość trafienia szóstki w Lotto

Sposobność aktywnego wpływania na społeczność Użytkowników forum i gry = ban, olewka, ban, olewka, ban, olewka

Przynależność do zgranego zespołu od lat odnoszącego sukcesy na polu community managementu = CM Lenka proszona o podanie swoich sukcesów na polu community managementu oraz listy osób tworzących ten bajeczny zgrany zespół

Dobrą zabawę i rodzinną atmosferę = czy dobrą zabawą jest lekceważenie próśb, pomysłów, opinii i słów krytyki od graczy? Czy rodzinną atmosferą można nazwać nieustanne rotacje w zgranym zespole, który -jak głosi legenda- odnosi sukcesy na polu community managementu? Czy fala uzasadnionej krytyki, najzwyklejsza prawda, brak owijania w bawełnę oraz szczere wyznanie własnego zdania przez nowych ludzi współpracujących będzie się kończyło wydaleniem lub "obustronnym" rozwiązaniem współpracy?

Oczywiście czekam z niecierpliwością na feedback, który nie będzie się składał z jednego zdania zawierającego 3 błędy.

Pozdrawiam wszystkich fanów i ekipę
Niszczyciele dobrej zabawy

#freeyetasek
#freeebola
#lenkaout
#kenmultiblock

Overpow

Blada Twarz
A już myślałem, że tylko ja mam problemy z supportem.

Od 3 dni nie mam żadnej odpowiedzi od supportu, a dostałem bana za jakieś "multikonta", których nicki graczy widzę pierwszy raz.
Co śmieszniejsze admin nawet nie chce mnie odbanować, bo ktoś inny wybrać sobie swoje konto do odblokowania.

Nie wiem jaki sens ma support jak lada moment moje konto zostanie skasowane z powodu bana, a oni nawet nie chcą odpowiedzieć mi na mój ticket w supporcie. Przecież to jest czyste niszczenie gry przez samych opiekunów tej gry.

Witamy w de łeście grze w którą ludzie grają z uzależnienia od bryłek złota i zapachu odchodzących cebulionów. Oferujemy: administracje dzięki której poczujesz się jak za komuny starych dobrych czasów, codzienne ruchanie w dupsko i wypuszczanie coraz to nowych setów za które was kosimy polaczki cebulaczki częste wspieranie i aktualizowanie gry oraz dobry system F2P. CZEKAMY NA WASZE PIENIĄDZE