Quest Mexican Gold

  • Rozpoczynający wątek -Tempest-
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Po tym jest jeszcze:

Poszukiwanie skarbu 3h,

I do wyboru:
1. Pokonaj: Emilio Salvador
2. Pokonaj: Staruszek Hackett

Teraz co wybrać na koniec żeby za pół roku nie okazało się ze drugi wybór był lepszy:traper:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
na tw-db doszły ostatnio dwie bronie Emilio Vargas sabre i old man hacketts schrotflinte. Wydaje mi się że to zależy od waszej decyzji i może w późniejszym okresie dojdzie zadanie dzięki któremu zgarniecie którąś z tych broni. nawet poziomy broni się zgadzają względem poziomu zadania meksykańskie złoto. Możliwe choć nie jestem pewny na tw-db nie jest opisany quest do końca i za te ostatnie zadania nagroda nie jest tylko 500expa tylko te bronie
http://imageshack.us/photo/my-images/440/broniee.jpg/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
po transportowaniu amunicji jest kopanie grobówpif paf:ind:pif paf:mel:pif paf:meks::&::traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
zabiłam Emilia i dostałem tylko 500 doświadczenia i kasę a gdzie pistolet czy szabla?
 

DeletedUser28443

Gość
Gość
Mam skończone meksykańskie złoto legenda. Nie pojawia się dalszy ciąg. Co dalej?
 

DeletedUser6647

Gość
Gość
Pokonał ktoś Hacketta? Czy może się ktoś pochwalić, ile mu zadał obrażeń, by zabić?

Najlepszy mój wynik to 2580 i to nadal za mało. Czyli kolejne zadanie z serii "jak nie zrobisz reskilu, nie ukończysz". Odechciewa się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie wygrywam z nim ale nie pokonuje go co jest?
 

DeletedUser

Gość
Gość
zarówno jeden, jak i drugi przeciwnik mają hp takie jak my.
dlatego warto ich atakować uprzednio zjechawszy sobie hp.
ja wygrałam z sylvio, zadając mu 2700 obrażeń. miałam tyle samo hp.
ludzie ode mnie walczą z nimi po fortach :) powodzenia!
ps. trzeba go ZABIĆ, nie POKONAĆ.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zrobiłem wszystkie zadanie ostatnie jest zabij Emilia lub Hacketa - głupio obojętnie którego zabijesz to to samo dostajesz czli 500pkt i pieniądze A GDZIE BROŃ ??????? pif paf:meks:
 

DeletedUser27880

Gość
Gość
a gdzie ty tam masz gdziekolwiek napisane ze dostaniesz jakas bron?? Meksykanskie zloto to ta kasa kolego i nic wiecej zadania nie sa jakies wybitnie trudne tak wiec i nagroda nie jest wygorowana :kak:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
zjechać hp znaczy tyle co pojedynkować się z kimś żeby stracić hp
 
Status
Zamknięty.
Do góry