Różowe tutu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Hi

Pamięć mam dobrą, ale krótką.
Czy na Irq było wystawiane różowe tutu na aukcję, tak jak na wszystkich innych światach?
W notatkach mam, że skończyło się na Huronie, więc albo nie było, albo nie zanotowałem sobie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie było chyba wystawiane, Iroquois to zbyt nowy świat...;;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie bylo, bo irokez jest zbyt nowy, a tutu bylo z ponad rok temu lub wczesniej :D

Nie o to chodzi. Cheyenne, Dakota, Huron wystartowały już po aukcji pierwotnej i tam wystawiałem później. Nie byłem pewny co do Irq. Wystawi się w takim razie też tutaj, żeby już było wszędzie. Dzięki.

//Wystawione, licytacja od 9900$, 7 dni.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
co tam że kupić, ale dawać za to 110k....
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Poczekajcie, ceny zdążą jeszcze z trzy razy spokojnie wzrosnąć, zanim się to skończy...
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
@Up
Jest
Te bonusy co daje ^^
To przedmiot dla kolekjonerow i tyle. Na kazdym swiecie jest tylko jeden, wiec to dopiero jest unikat :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Unikatem jest Howdah, napiersnik Chinga, Pasek Inno...coś czego jest niewiele ale jest użyteczne. Nawet jeślijesteś full hp, howdah czy napiersnik są Ci zbędne, masz szanse po reskillu tego sensownie użyć. Ciuch nawet jeśli jest różowy, ale nic nie daje tylko ujmuje jest do niczego niepotrzebny. Już lepiej stać w secie kupidyna albo zająca. Wygląda się równie idiotycznie, ale nie trzeba wywalac na to 110k czy więcej.
Prosze o wybaczenie tak racjonalnego podejścia, no ale tak już mam...
Jak widzę to rózowe tutu, to jedyny sens w posiadaniu tego wyjasniam sobie pewnym tekstem z polskiej komedii "Vinci".:D Kto oglądał ten wie...z powodów regulaminowych nie mogę zacytować:D
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up A historii tego tutu i tak byś nie zrozumiał...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To ma wartość kolekcjonerską jedynie.
Powinno pójść koło 250-300K
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli nie widzisz sensu w posiadaniu tutu to krótko grasz, albo niedawno zacząłeś zaglądać na forum :) Tak tak, widzę licznik postów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Licznik upostów świadczy jedynie o tym, że nie spamuje gdzie popadnie by go nabijać;)
Osoba która jes moderatorem powinna zdawać sobie z tego sprawę lub przynajmniej dopuszczać taką możliwość i nie wysuwać takich twierdzeń;)
 
Licznik upostów świadczy jedynie o tym, że nie spamuje gdzie popadnie by go nabijać;)
Osoba która jes moderatorem powinna zdawać sobie z tego sprawę lub przynajmniej dopuszczać taką możliwość i nie wysuwać takich twierdzeń;)

Tu raczej nie o to chodziło.

Może inaczej: mam pasek Inno, mam wszystkie zestawy, mam wszystkie ubrania, bronie, produkty sobie wszystkie zebrałem, kasy mam jak lodu to sobie kupię tutu, bo nikt nie ma (nie wiem jak sytuacja na Irq wygląda z posiadaniem wszystkiego, ale tam tutu może służyć jak lokata długoterminowa).
 
Status
Zamknięty.
Do góry