dyskusja Ranczo

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika fusek77, 8. Sie 2018.

Poleć tę stronę

?

Co sądzicie?

1. TAK

94,6%
  2. NIE

2,7%
  3. Jest mi to obojętne

2,7%
  1. KapitanoBombardiero

KapitanoBombardiero

Docenione treści:
    3
    Fajny pomysł jeszcze na forty i pojedynki bez chodzenia bo przygoda nie wymaga

2. KapitanoBombardiero

KapitanoBombardiero

Docenione treści:
    3
    Zacznijmy od początku:
    1 Czy budowa rancza wymaga opuszczenia miasta?
    2 Co rozumiesz pod pojęciem "poziomu regeneracji"?Obecnie zapewnia to komplet śpiocha, fort, i premium. Chyba że piszesz o poziomie regeneracji motywacji do pracy?
    3 Parobek - będzie można ubierać?
    4 Czy parobek jest obrońcą?
    5 Czy po opuszczeniu rancza bonusy pozostają?
    6 Pojedynek z ranczerem - co po omdleniu?
    7 Ilu max najemników ?

3. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    1) Nie.
    2) Ten poziom regeneracji działałby jak śpioch. - po prostu dodatkowo przy śpiochu działałby jeszcze bonus z rancza przyspieszający regenerację.
    3) Nie ma tam parobków, raczej pracownicy i raczej nie trzeba będzie ich ubierać.
    4) Mechanika ataków na rancza nie jest jeszcze wymyślona, ale to dobre pytanie. Nie powinien być, a nawet jeśli to w nic nie uzbrojony (czyli w ręku miałby kamień).
    5) W swoim pomyślę nie wziąłem pod uwagę opuszczenia rancza.
    6) Wg mnie omdlenie nie powinno liczyć się w atakach i obronie rancza.
    7) Zacytuję samego siebie:
    "Dom najemników - poziom rezydencji 10 - maksymalny poziom 15
    Definiuje maksymalną ilość najemników na ranczu, a także ich siłę
    Najemnicy pomagają w obronie rancza przed innymi graczami,
    a także napadają rancza innych graczy.
    Każdy poziom daje 2 najemników, a ich tatystyki rosną o 5% co poziom. "
    (oczywiście chodzi mi o poziom budynku).

Część chyba sądzi, że trzeba będzie iść gdzieś na mapę w specjalne miejsce gdzie będą działki rancza i zacząć budowę jak miasta. Nie, nie chciałem tak. Po prostu pojawiłby się nowy przycisk (czy to na dole, górze, z boku), dzięki któremu można będzie całym ranczem zarządzać.

Ostatnio edytowane: 10. Sie 2018
  4. KapitanoBombardiero

KapitanoBombardiero

Docenione treści:
    3
    1 Teraz o tym piszesz ? Ciężko było uciąć całą dyskusje ?
    2 Czyli kupowanie za bryłki spadnie? INO będzie zadowolone
    6 Pytałem o pojedynek nie napad ale skoro okazało się że można zostać w mieście to nie było pytania.
    7 20 czy 30 bo się pogubiłem? Tak czy inaczej ubieranie tylu "Barbi" sprawi dziewczyną radochę

Wracając do INO. Na czym oni zarobią? Gdzie są bonusy dla bryłkowiczów?

5. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    Nigdzie nie napisałem, że trzeba będzie opuścić miasto, więc dla mnei było wiadomym to, że nie trzeba bedzie tego robić. Wielu ludzi (nie patrzę tylko na realia Dzikiego Zachodu) miało swoje letnie rezydencje, stąd wziąłem swój pomysł by nie trzeba było opuszczać miasta.

Nie wiem czemu ma spaść, może napisz jak to widzisz.

W moim zamyśle takich bonusów nie ma. Wiem, napiszesz od razu, że to nie wejdzie, ale to tylko mój zarys pomysłu, który IG może zmienić wedle swojej woli.

Skoro budynek ma 15 poziomów, a co poziom dodaje 2 najemników to wychodzi na to, że 30, bo 2*15.

Ostatnio edytowane: 10. Sie 2018
  6. KapitanoBombardiero

KapitanoBombardiero

Docenione treści:
    3
    Nigdzie nie pisałeś że to jakieś "drzewko umiejek" a rozbudowa działki w tej grze oznacza fizyczną lokalizacje. Dobrze jest kiedy ktoś oprócz Ciebie wie jeszcze o czym piszesz. Jak na coś co nie ma lokalizacji można napaść? Będzie wybór między pojedynkuj się a napadnij na ranczo?
    Jak to czemu ma spaść zakup bryłek? CZy to tak trudno zrozumieć? Spadnie zakup bonusu regeneracji. Dajesz darmową alternatywę. No ja bym tak robił i pewnie reszta graczy.Śpioch,fort i Twój dodatek.
    Cały ten pomysł jest pełen nieścisłości i ludzie głosowali nie mając pojęcia na co.
    Ja już zlewam to.

7. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    Nie do końca się zgodzę ze spadkiem premium regeneracji. Czy obecnie spadło skoro itemy mogą dać nawet 100% większą regenerację, gdzie jeszcze 2 lata temu marzeniem był śpioch dający wtedy jakieś 40%? Ponadto pamiętaj, że bonus regeneracji zwiększa też maksimum pkt energii ze 100 na 150.
    Jak pisałem nie wymyśliłem jeszcze mechaniki napadów, mam tylko zarysy w głowie, ale tak pewnie powstałaby nowa zakładka w dziale pojedynki.
    Napisałem również na samym dole pomysłu, że brakuje jeszcze tam paru rzeczy, istotnych - a pewnie, że tak, ale napomnknąłem o tym, więc głosujący na to czytali to i zagłosowali mimo tego. Ponadto pamiętaj, że IG może się nie zgodzić na ten pomysł mimo nawet 100 głosów na tak, a nawet jeśli się zgodzą mogą zmienić go nawet w 99%.

8. XIUXIU

XIUXIU Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Bardzo fajne alternatywne rozwiązanie na urozmaicenie gry jak najbardziej na TAK i jak najszybsze wprowadzenie tego elementu :) .

9. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    7
    coraz więcej urozmaiceń z innych gier chcecie wprowadzać, a jest wiele starych aspektów do poprawienia ;)

10. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    Fakt, ale ten pomysł mógłby trochę zmienić w weście :)