Ranking Miast

  • Rozpoczynający wątek piorun Pl
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzicie?

  • TAK

    Głosy: 45 93,8%
  • NIE

    Głosy: 3 6,3%

  • W sumie głosujących
    48
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W rankingu gdy miasta mają taką samą ilość punktów decyduje kolejność alfabetyczna co nie zawsze jest sprawiedliwe. Miasta piszą głupkowate nazwy tylko po to żeby mieć pierwsze miejsce. Tak sytuacja wygląda na świecie 1:

rankingv.png



Moim pomysłem aby w rankingu decydowała ilość członków lub średnia punktów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze mówiąc świetny pomysł! Ranking miast zależy tylko od nazwy-żal
to zdecydowanie lepsze.Wreszcie będzie wiadomo kto jest naprawdę najlepsz:rolleyes:y
 

DeletedUser2832

Gość
Gość
Jasne, że to dobry pomysł. Według mnie ranking mógłby też zależeć od kolejności rozbudowy miast.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny pomysł....nielubie patrzeć gdy jakieś miasto ma nazwe "00000000" bo chce być 1 w rankingu :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że to dobry pomysł. Przecież też mógłbym sobie napisać nazwe składająco się z samych zer i być pierwszym.

Szkoda tylko, że admini nie wprowadzają w życie naszych pomysłów :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
b4ss napisał:
Według mnie ranking mógłby też zależeć od kolejności rozbudowy miast.
Z tym zgadzam się w 100%.

Natomiast co do szeregowania miast ze względu na liczbę mieszkańców/średnią pkt to jestem przeciwny. Dlaczego? Bo np. gdyby zależało to od liczby mieszkańców, to jakiś cwaniak z rozbudowanym na full miastem wyrzucilby resztę współmieszkańców po to, by być pierwszym - bez sensu. Podobnie ze średnią punktów - nie mam pojęcia, jak się ją liczy, wiec sie nie wypowiem ;)
 

DeletedUser3360

Gość
Gość
Lepiej było by gdy średnia punktów by decydowała o rankingu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polska jest republiką i od głosu ludu zależy wybór dlatego chciałem żebyście wy zdecydowali jak to ma wyglądać (ankieta zostaje)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W rankingu gdy miasta mają taką samą ilość punktów decyduje kolejność alfabetyczna co nie zawsze jest sprawiedliwe. Miasta piszą głupkowate nazwy tylko po to żeby mieć pierwsze miejsce. Tak sytuacja wygląda na świecie 1:

rankingv.png



Moim pomysłem aby w rankingu decydowała ilość członków lub średnia punktów.

Jestem na tak ale mam małe ale co do Twojego screena. Nasze miasto dodało "0001" tylko w celu numerowania (Nasza akademia ma 0002 i kolejne kolonie 0003) Dlatego mam prawo do zastrzeżenia sobie nazwy miasta gdyż właśnie zrobiłes naszemu miastu Pseudo reklamę. (np. reklama "MediaMarkt" "W platunie zapłaciłes za drogo?! [...]")

PS. na innych światach niektóre miasta dodają jeszcze znaki ("!@#$%^&*()_+-=") żeby dostac sie na czołówkę. Albo poprostu dodają do nazwy dwie literki "A" na początek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak ale mam małe ale co do Twojego screena. Nasze miasto dodało "0001" tylko w celu numerowania (Nasza akademia ma 0002 i kolejne kolonie 0003) Dlatego mam prawo do zastrzeżenia sobie nazwy miasta gdyż właśnie zrobiłes naszemu miastu Pseudo reklamę. (np. reklama "MediaMarkt" "W platunie zapłaciłes za drogo?! [...]")

PS. na innych światach niektóre miasta dodają jeszcze znaki ("!@#$%^&*()_+-=") żeby dostac sie na czołówkę. Albo poprostu dodają do nazwy dwie literki "A" na początek.


Też mamy akademię. Stolica to Serock City a kolejne kolonie to Serock City II itd a nie idiotyczne nazwy 0000. 0001, 0002, 0003.....
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie.. i przez ten alfabet robi się dziecinada.. ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak ktoś już wcześniej napisał ranking miast powinien zależeć od kolejności rozbudowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
no,to jest wkurzające to 0000000000000;00000000001 itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry