RANKING MIAST

  • Rozpoczynający wątek pavvcioo
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzacie się ze mną ?

  • za

    Głosy: 58 96,7%
  • przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 2 3,3%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
witam,
zerkam czasem na ranking miast (świat 1), aby popatrzeć co mają w sklepach, a jaki badziewie jest u mnie...., ale nie o tym chciałem mówić.
Mianowicie uderza mnie fakt,że miasta zaczynają zmieniać nazwy, dodając sobie z przodu "0" (zero), aby oczywiście podnieść się w rankingu pośród rozbudowanych na maxa, bo "0", jest pierwsze w e-alfabecie.
Całkiem idiotycznie kuriozalny pomysł na nazwę posiada miasto nr 1, a jego nazwa brzmi : "00000000000000000000".
Dla mnie to jest zaprzeczenie fajnych nazw miast, które można było dostrzec na początku gry, jest to jakieś chore zwyrodnienie.
Chciałem zaproponować adminom, aby zmienili sposób układania kolejności miast w rankingu.
Mam tu dwie propozycje.
1.Bardziej sprawiedliwa, czyli ułożenie historyczne. To jest, miasta winny mieć taką kolejność w rankingu, w jakiej uzyskiwały maksimum punktów rozbudowy.
2.Jeśli propozycja z pkt. 1. nie jest już możliwa,to miasta winny być ułożone w kolejności biorącej pod uwagę następujące wskaźniki:
a)liczba punków miasta
b)średnia ilość pkt. mieszkańców
c)ilość mieszkańców
d)różnica punktów w pojedynkach
e)inne propozycje.

Chciałbym wiedzieć, czy tylko mnie razi ten obecny stan rzeczy, a także czy można coś zrobić, aby nazwy miast, były w rzeczy samej nazwami, a nie tylko ilością wystukanych "zer".

pozdrawiam wszystkich forumowiczy
pavvcioo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie też to bardzo denerwuje narazie na 8 świecie nie ma takich problemów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że się zgadzam-nienawidze patrzeć na ranking i zobaczyć miasto TOP 1 o nazwie "000000000000"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinna sie liczyc wylącznie kolejnosc osiagniecie pelnej rozbudowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tym miastem to naprawdę żenada jeszcze ono jest niedaleko mojego wygląda durnie jak diabli
a pomysł podoba mi się w 100%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeden z wielu nonsensów tej gry. Napisz to po niemiecku i wyślij do twórców, bo tutaj to dużo nie zdziałasz ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na innych światach dzieciaki też wypisują zera, jedynki czy literki w liczbie różnej przed nazwami miast co jak słusznie zauważyłeś niszczy klimat gry. Nic na to jednak nie poradzisz, niektórzy muszą poprostu dorosnąć..

Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Gość
Gość
odnośnie tego rankingu...

ja i moja ekipa z miasta atakujemy pobliskie miasto które ma w nazwie 01 i koleś z tego miasta kiedyś do nas napisał że jak nie przestaniemy go atakować to jego miasto nas rozwali bo jest drugie (!!) w rankingu ... -.- żal
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry pomysł to jest okropne gdy miasta nazywają się 0000... i się tym popisują
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Za

Jestem za ponieważ mam już dość miast na 7 świecie które sa na wyższych miejscach w tabeli bo ich nazwa miasta zaczyna się na A ..Good Idea ;] Pzdr! :D :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie bo to troche lamarskie dodawać cyferki... Ty się meczyłeś żeby jak najszybciej rozbudować a tu zaraz cie wyprzedzają bo Mają B a nie C.
A na ś8 L7 dała sobie 1st ale to lamarsko wyglada a na koloni dali 2nd choć ich kolonia nie jest 2 w rankingu... Troche żal mi takiech ludzi no ale co zrobie tacy też muszą grać a ten p1 jest najodpowiedniejszczy i niech go wprowadzą jak najszybciej


JESTEM NA OGROMNE CZERWONE TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
arcydziełem jest miasto Old Town, które zmieniło nazwę na 0ld Town (z zerem) wgląda to wieśniacko. dla mnie liczy się tylko że miasto ma maksa, a nie ranking.
 
Status
Zamknięty.
Do góry