zaakceptowany Ranking przygód

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika szymczak19, 5. Cze 2018.

Poleć tę stronę

?

Czy jesteś za wprowadzeniem do rankingu ilości wyjść z lobby?

1. Tak

74,4%
  2. Nie

25,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MiętówkowyLarry

MiętówkowyLarry Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    1) Każdy strzał i ruch jest zależny od ciebie
    2) Bonusy eq mają realne znaczenie
    3) Nie ma kolesiostwa i każdy jest równy względem innego gracza

Na szybko 3 jak prosiłeś, teraz mi powiedz ile zagrałeś przygód i dlaczego próbujesz przevotować na nie pomysł, który pomógł by nam ulepszyć impy? Co cię aż tak boli?

2. AndiSZ

AndiSZ

Docenione treści:
    16
    Główną rzeczą różniącą forty od przygód to, że w przygodach trzeba myśleć, wykonywać przemyślane ruchy a w fortach zazwyczaj jest jeden dowódca co mówi przykładowo 4 góra, 2 lewo i liczysz kratki, myśleć nie potrzeba, na to masz jeszcze ponad minutę czasu by kliknąć i kolejną minutę patrzeć ile kto zadał, ile złapało się uników itd.

3. BossJwr

BossJwr

Docenione treści:
    1
    Kolejny ranking na który nikt nie będzie zwracał uwagi, połowa graczy nawet nie wie że panteon istnieje xd

4. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    80
    Wystarczająco dużo żeby wyrobić sobie własne zdanie na temat tej ubogiej rozrywki

Wiesz dlaczego forty są lepsze bo tam każdy kto przychodzi ma szansę coś wynieść, niezależnie od wygranej czy przegranej i to jest FAIR
    A przygody? Brak balansu drużyn. Nieraz w samym lobby już widać czy warto grać czy nie. Nieraz pytałem się czy przeciwna drużyna da 14 pkt żebym nie nie klikał na darmo i tylko nieliczni gracze potrafią dać pkt honorowo - reszta to banda popaprańców nie wiadomo co chcąca udowodnić :D

dolotto, aziks oraz ReFresh04 lubią to.
  5. szymczak19

szymczak19

Docenione treści:
    23
    Kłótnia o to co lepsze jest... śmieszna.
    To tak jakbyś miał mi powiedzieć dlaczego kanapka z serem jest lepsza od kanapki z pasztetem.
    To że Ty wolisz kanapkę z serem nie znaczy że ja nie mam jeść z pasztetem... No i z racji Twojego sera nie powinno być też opisanego składu w pasztecie? W końcu Ty go nie jesz...

6. aziks

aziks Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Zgadzam się niestety musiałem rozegrać 7 gier aby dostać złotego colta i nigdy więcej nie mam zamiaru grać w przygody tak jak napisałeś brak balansu. W lobby gry w 4 na 7 gier spotkałem się z toksycznością jeżeli komuś zależy jedynie na dropieniu skrzyń to polecam :D

lares szkodnik lubi to.
  7. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    27
    To jak już temat przygód poruszony, to jestem za tym, by zwiększyć także kary za celowe psucie rozgrywki, wychodzenie z niej, czy afczenie. Bo jak na razie, to widać, że chyba jedyną karą jest pogrożenie palcem "nu nu" jak małemu dziecku a precedens dalej trwa...

fusek77 lubi to.
  8. dolotto

dolotto

Docenione treści:
    9
    Według mnie w ogóle te przygody to chory pomysł, nie wykonałem chyba ani jednego zadania z nimi bo to po prostu nie ma moje nerwy. Przy trzech, czterech osobach w drużynie po 10 minutach szukania gry porażka bo jedna osoba afczyła. Albo inno ogarnie to w jakiś sposób albo niech da sobie spokój. Takie jest przynajmniej moje zdanie, możecie się z nim nie zgadzać, możecie mieć inne.

viksonZ lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.