Rankingi światowe, sojuszowe i miastowe

  • Rozpoczynający wątek pwawra
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?

  • Dobry

    Głosy: 37 86,0%
  • Zły

    Głosy: 6 14,0%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Proponuję aby w rankingu powstała możliwość wybrania, czy chcemy zobaczyć klasyfikację ogólną, graczy z sojuszu, czy tylko z miasta.
Zwykle nie obchodzi nas jak wypadamy na tle tysięcy graczy, których nie znamy, tylko to jak sobie radzimy w porównaniu do tych, z którymi miewamy kontakty w grze.
Dlatego chcę by po włączeniu odpowiedniej opcji przy przeglądaniu rankingu widoczni byli dla nas wyłącznie sojusznicy, członkowie miasta albo przyjaciele.
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Pomysł dobry. Jeżeli ma to komuś służyć to jak najbardziej jestem za TAK. Jeśli targ może mieć podział na: świat, sojusz i miasto to z rankingiem może być tak samo :)
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
Ja bym dorzucił jeszcze kilka innych rankingów gdyż nie oszukujmy się gra jest rankingowa i to jest celem gry by piąć się wyżej i by być w czymś najlepszym bo jako takiego scenariusza czy też kampanii do ukończenia gra w sobie nie ma.

Przydałby się ranking dla punktów i ilości ukończonych osiągnięć bo na chwilę obecna niczego one nie wnoszą. Ludzie kończą tylko te co dają OUP kasę czy set kolekcjonera a reszta idzie zazwyczaj w zapomnienie. Sam system przeglądania także wymaga poprawki choćby takiej jak w tym pomyśle
 
Status
Zamknięty.
Do góry