Raport The West 1/2014

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1404

Gość
Gość
no gracze z poza sojuszów sie dostawać nie mogą bo pewnie mają coś na sumieniu i nikt ich nie chce

:traper:
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
nie mowie o sobie , wiem z przykladow innych , jak nie jestes w soju to dostanie sie na bitwe graniczy z cudem
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A co za problem dostać się do jakiegoś soja? Na większości światów bez żadnych ceregieli przyjmują jak leci bez żadnych wymagań.
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
w sojach panuja dziwne zasady , nie chodzisz na forty to lecisz, a czasem ktos chce pojsc okazjonalnie na forty lub tez ma zadanie i nie ma jak zrobic
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
w sojach panuja dziwne zasady , nie chodzisz na forty to lecisz, a czasem ktos chce pojsc okazjonalnie na forty lub tez ma zadanie i nie ma jak zrobic

Bo gdyby sojusz nie miał zasad to by wszyscy forty olewali ... i nie byłby to sojusz tylko kupa.
Sojusz fortowy chyba wskazuje, że trzeba na forty chodzić.
A jak okazjonalnie to nie chodź na maluchy, tylko na średnie i duże, bo na malucha to się nie dostaniesz spoza sojuszu ...
 
Taaaak. Tylko, że teraz ta gra tylko opiera się na fortach... Same sojusze fortowe, jak jesteś pojedynkowiczem lub zbieraczem produktów to sie nie dostaniesz, wiem po sobie, dopiero dostaje sie po znajomosci ;P
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
w sojach panuja dziwne zasady , nie chodzisz na forty to lecisz, a czasem ktos chce pojsc okazjonalnie na forty lub tez ma zadanie i nie ma jak zrobic

Bzdura. Gram już na drugim świecie i ani na jednym ani na drugim nie miałem problemu z dostaniem się do solidnego soja. A mam postać pod prace z bardzo mizernym HP. Na bitwy chodzę wtedy kiedy mam ochotę, nikt nigdy mnie nie wyrzucił ani nie zmuszał do reskilla. To nie te czasy że chętnych na bitwę było 5 razy więcej niż miejsc. Teraz na większości światów jest problem z obsadzeniem kompletu na średnich, nie mówiąc o dużych. To sojusze szukają członków a nie na odwrót. Trzeba jednak nabyć przynajmniej w minimalnym stopniu umiejętności współżycia społecznego aby ktoś chciał z Tobą współpracować ;)

Taaaak. Tylko, że teraz ta gra tylko opiera się na fortach... Same sojusze fortowe, jak jesteś pojedynkowiczem lub zbieraczem produktów to sie nie dostaniesz, wiem po sobie, dopiero dostaje sie po znajomosci ;P


A ja po sobie widzę że jest zupełnie odwrotnie. I nie mam żadnych znajomości.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
to może forty z npc ???
dla ludzi co miast nie mają
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
to może forty z npc ???
dla ludzi co miast nie mają

tak przychodzisz samemu postacią i walczysz dzielnie i walecznie przeciwko 50 indianom pif paf
a potem budzisz się, i okazuje się, że był to tylko mokry sen



takie propozycje już były, i żaden z graczy oprócz piszącego propozycje nie był na tak bo po prostu jest to głupi pomysł
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
aleś sie opisał
twoje mokre sny są tu nie na miejscu

a forty npc .. to nie jest ślepy zaułek
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
aleś sie opisał
twoje mokre sny są tu nie na miejscu

a forty npc .. to nie jest ślepy zaułek

Tak to nie jest ślepy zaułek , to po prostu beznadziejny pomysł.

Może od razu niech wprowadzą wersje gry soloTW , będziesz sobie sam jak na bezludnej wyspie. Dadzą Ci pracki, fort do bitw 1v NPC itp.

I będziesz mógł się cieszyć że jest top 1 we wszystkich rankingach.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
brak wizji przez was przemawia

czemu trzymacie sie utartego schematu starych fortów ?

a jak by forty npc wyglądały inaczej i zasady rozgrywki były na tych fortach inne ?

jak czasem widze kłótnie o gwiazdki, o dowodzenie ..widze nie wykonywanie rozkazów i awantury po bitwach na temat kto dał ciała i dlaczego to mam ,dość łażenia na takie bitwy


jak by były forty npc ( w zupełnie innej oprawie i zasadach) to czemu nie ,przychodził bym dla uop i expa


raczej przemawia tu teraz to że on -line z normalnych bitew wiali by na te npc :gwizd:

obalać nowy pomysł ,bo sie nie podoba to dla mnie wygląda to tak jak bym w średniowieczu żył

ziemia jest płaska bo paru tak powiedziało :eek:j:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Czemu nie? Jeśli nagrody za walki fortowe z NPC będą równie symboliczne jak za pojedynki z npc to proszę bardzo( np. jedna obligacja za 50 rund plus 50 expa). Ta gra jest przede wszystkim grą pvp i taka powinna zostać. Npc mogą być tylko jakimś niszowym uzupełnieniem nie mającym większego wpływu na rozgrywkę. Nie mogą być konkurencją dla rywalizacji z żywym graczem bo gra straci jakikolwiek sens.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale co by ci dały za frajde bitwy z nPC ?

Żaden NPC nie zastąpi dowodzącego .

Myślisz że NPC by się rotowały , oddawały baszty kiedy można, wiedziały by kiedy iść bronić flagi ? Raczej nie .

Iść na taką bitwy żeby wybić NPC , i napisz mi jakby miały wyglądać te NPC , jakie klasy postaci ,jakie HP ? To jest nierealne do zrobienia, dlatego ten pomysł uważam za beznadziejny.
 

DeletedUser30278

Gość
Gość
Tak jakby te instancje multiplayer nie były bitwą przeciwko NPC.
Nie wiem do końca jak to ma wyglądać ale czy ganianie za niedźwiedziem to nie to samo co walka na forcie przeciwko NPC?
Wygląda inaczej ale z grubsza cel jest taki sam - wystrzelać przeciwnika.
Gość ma rację, kompletnie nie macie wizji.
Czym właściwie by to się różniło od bitwy przeciwko offom?
W ataku mieliby za cel flagę, czasami by byli nawet lepsi niż żywi gracze którzy nie potrafią dać celu.
W obronie na basztach mieliby ustawione tak cele żeby bez przerwy się rotować co by utrudniło ich wybicie, dałoby się zrobić skrypt że w razie wtargnięcia do fortu bronią flagi.
Ludzi to nie zastąpi ale w sytuacji gdy forty świecą pustkami to miałoby sens.
Choćby dla przeciwdziałania fejkom, w razie gdy na forcie nie ma żadnych obrońców (bo jest na przykład 10 ataków) to w obronie staje np. 10 NPC.
Ich statystyki mogą być losowe, ewentualnie system dawałby im hp na podstawie średniej sojuszu.
Wtedy fejkowicze nie mogli by zdobywać fortów w 5 osób i od razu na każdym forcie byłoby do kogo postrzelać, skończyłby się problem braku przeciwnika i marnowania czasu na bieganie po pustych bitwach bo w każdym forcie zawsze by było przynajmniej te 10 osób.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Ale co by ci dały za frajde bitwy z nPC ?

Żaden NPC nie zastąpi dowodzącego .

Myślisz że NPC by się rotowały , oddawały baszty kiedy można, wiedziały by kiedy iść bronić flagi ? Raczej nie .

Iść na taką bitwy żeby wybić NPC , i napisz mi jakby miały wyglądać te NPC , jakie klasy postaci ,jakie HP ? To jest nierealne do zrobienia, dlatego ten pomysł uważam za beznadziejny.


o masz ja o gruszce ty o marchewce


a czy nie wspomniałem o zmianie fortów npc na inne iż obecnie mamy ??

co jak nie potrzebne by były rotacje npc ? bo fort wyglądał by inaczej niż teraz

jako że nie posiadam na ari np .postaci z miastem bo full handel jestem z chęcią połaził bym postrzelać do npc

co jak w śród całej masy graczy ktoś błyśnie i da pomysł jak mianowicie mały taki fort wyglądać

" tego nie da sie zrobić !!! , a tu przyszedł ten co nie wiedział że sie nie da i zrobił "

w epoce kamienia łupanego byśmy byli, jak by wszystko co sie nie da i że głupie .

można jak sie chce
jeżeli ci pomysł nie pasuje i z góry zakładasz że sie nie uda to czemu tak zawzięcie go obalasz ?

jak pierwszy raz wprowadzili forty i poszedłem na pierwszą bitwe to też to dla mnie było jakieś dziwne i nie na miejscu ..a teraz forty to jest to
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Instancje Multiplayerowe są zupełnie nowym aspektem gry, która wymaga dużo czasu i wiele nowego kodu do napisania. Ostatnio mogliście zobaczyć pierwszą mapę w InnoGames TV, a już od tego czasu wproadziliśmy kilka zmian. Mamy nadzieję, że uda nam się wkrótce udostępnić instancje do publicznych testów. Oczywiście planujemy także stworzyć wiele więcej map na potrzeby IMPów.

Masz coś co będzie walką z NPC więc nie wiem co ciągle się upierasz przy bitwach na fortach z NPC.


I nie pisz że bylibyśmy w erze kamienia łupanego , bo nigdy byśmy z niego nie wyszli jakby ludzie takie głupie rzeczy wymyślali.
Chcesz sobie postrzelać to idz do jakiegoś miasta na pewno Cię przyjmą , ale ale no przecież ty nie pójdziesz bo obawiasz się ataków na siebie.
I tu jest pies pogrzebany najlepiej jakby takich jak TY nie atakowali a ty spokojnie byś sobie pracki robił, na forty chodził i jeszcze pojedynki jakby ci z lepszym expem za NPC zrobili wtedy byś był zadowolony.

Wybrałeś taką drogę dla swojej postaci to się męcz teraz.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Raczej chodzi o to że nie może sobie teraz wejść na basztę i poexpic przez 50 rund zamiast wykonywać rozkazy :) Z NPC nikt niczego by nie wymagał, róbta co chceta.

Szkoda czasu i energii programistów na ten pomysł. W kolejce czekają ważniejsze sprawy którymi powinni się zająć. Np. przebudowa pojedynków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
a tam niech zrobią im :)
Npc 8-16k hp każdy ubranie wm i bronie nb + bagnet żeby był odpowiedni dmg i automat by przydzielał graczy do jednej drużyny a npc do drugiej :) a wynagrodzenie za to tak jak za pojedynki z npc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry