Raport The West 10/2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
Możesz napisać jakie zalety boba ujawniają się przy tych tajemniczych aktywnościach na fortach ?
Nigdzie nie pisałem o aktywnościach na fortach, jakbyś czytał ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że chodzi o inne od fortów aktywności.

Dalej jest możliwość budowy kościoła, co jest bardzo pożądane przez miasta, tylko generalnie nie ma komu się tym zająć. Na s10 w tej chwili dwa najlepsze miasta mają ponad milion punktów rozbudowy i to dzięki temu utrzymują się na tak wysokiej pozycji, której - w przeciwieństwie do fortów - nic im nie może odebrać. Było to możliwe tylko dzięki najbardziej wykwalifikowanym robotnikom (liczba punktów pracy potrzebnych do rozbudowy na takim poziomie jest ogromna), których jest w chwili obecnej bardzo trudno znaleźć - sam bezskutecznie szukam budowniczego dla swojego miasta od kilku miesięcy.

Jeszcze raz powtórzę - robotnicy mogą skutecznie walczyć w fortach, klasa nie jest tu żadnych przeszkodą. Nie będą zadawali tak wysokich obrażeń jak zawadiacy, nie będą tak skuteczni w blokowaniu sektorów jak pp, ani nie będą mieli tak wysokiego HP jak żołnierze, ale nie oznacza to, że nie mogą być skutecznymi fortowcami - w obecnym systemie zależy to tylko od gracza.

W chwili obecnej nawet najsilniejsze koalicje nie mogą narzekać na nadmiar graczy - zapewniam, że mając odpowiednią ilość punktów życia i wykonując rozkazy będziesz cennym nabytkiem dla każdej z nich, niezależnie od wybranej przez Ciebie klasy postaci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
A ja jestem ciekawy Doko czy ty wybrał byś boba i grał nim.
Po prostu są lepsze postaci i słabsze, nie tak jak kiedyś gdzie każda postać była równa.
Po prostu nie zostały uwzględnione forty i tyle i parę innych czynników wpływające na przydatność postaci.
Kiedyś żołnierz i zawadiaka byli dobrzy do pojedynków, poszukiwacz do prac, a budowniczy do budowania a teraz, żołnierz tak samo stracił jak bob bo jego hp jest nie potrzebne przy takim wzorze fortowym, zawadiaka bije wszystkie inne postaci bo można krytyki zadawać i jeszcze można pojedynki wykonywać, o bobie nie mówię, a poszukiwać tylko może sobie pomidory zbierać.
Według mnie jeszcze trochę to będzie trzeba płacić bryłkami za wybranie postaci. Gra schodzi na psy i tyle. Kiedyś każdy z każdym mógł na równi a teraz ... hmpf już nie będę się wywodził w sprawie kupowania wszystkiego za bryłki.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nigdzie nie pisałem o aktywnościach na fortach, jakbyś czytał ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że chodzi o inne od fortów aktywności.

Dalej jest możliwość budowy kościoła, co jest bardzo pożądane przez miasta, tylko generalnie nie ma komu się tym zająć. Na s10 w tej chwili dwa najlepsze miasta mają ponad milion punktów rozbudowy i to dzięki temu utrzymują się na tak wysokiej pozycji, której - w przeciwieństwie do fortów - nic im nie może odebrać. Było to możliwe tylko dzięki najbardziej wykwalifikowanym robotnikom (liczba punktów pracy potrzebnych do rozbudowy na takim poziomie jest ogromna), których jest w chwili obecnej bardzo trudno znaleźć - sam bezskutecznie szukam budowniczego dla swojego miasta od kilku miesięcy.

Jeszcze raz powtórzę - robotnicy mogą skutecznie walczyć w fortach, klasa nie jest tu żadnych przeszkodą. Nie będą zadawali tak wysokich obrażeń jak zawadiacy, nie będą tak skuteczni w blokowaniu sektorów jak pp, ani nie będą mieli tak wysokiego HP jak żołnierze, ale nie oznacza to, że nie mogą być skutecznymi fortowcami - w obecnym systemie zależy to tylko od gracza.

W chwili obecnej nawet najsilniejsze koalicje nie mogą narzekać na nadmiar graczy - zapewniam, że mając odpowiednią ilość punktów życia i wykonując rozkazy będziesz cennym nabytkiem dla każdej z nich, niezależnie od wybranej przez Ciebie klasy postaci.

Haha Doko bo ty nie dałeś na reskill graczom z miasta na budowanie :D Ba nawet wynajmowałem graczy w Alamo żeby budowali, kolejne BA większość z nich to nie byli bobki tylko Ppeki wojacy i zawadiacy będacy pod budowanie, motywacje mieli bo śpiwory im dawałem lub inne rzeczy na odnowienie motywacji, kolejna sprawa wtedy z abudowanie było wysokie exp, a poszliśmy w budoanie żeby tylko wbić ileś tam pkt budowany, a kościół to tylko zabawa dla dzieci która podnieca się jak wysoko są w ranku tylko po to kościół jest żeby miasto było wysoko w rankingu, uwierz mało kto się teraz na to patrzy.

Więc klasa budowaniczego aż taka potrzebna nie jest żeby wybodować kościół :D
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Tanki są, dps są, powiedzmy że PP to support. Z boba zrobić healera :D Absurd oczywiście, chociaż ciekawie by było :D

Był pomysł na ciekawy bonus dla boba,miał on dostawać pewien procent bonusu sektora do którego celował,były też inne pomysły,ale sensownych bardzo niewiele...
 

DeletedUser

Gość
Gość
- Pracujemy nad nowym, ciekawym i zabawnym eventem. Jesteśmy pewni, że Wam się spodoba
A można jaśniej wytłumaczyć?
 

DeletedUser29579

Gość
Gość
Może gdyby modlenie się w kościele własnego miasta dawało jakieś wymierne korzyści to bob był by potrzebny ale jak gra ma 5 lat to na pomysł co daje modlitwa jeszcze nikt nie wpadł
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Według mnie pomysły są jak najbardziej na plus.
Bawią mnie posty innych użytkowników, którzy marudzą, że gra wymaga ogromnych zmian,
natomiast jak takie zmiany są proponowane, to oburzają się, żeby nic nie zmieniać.
Oczywiście na taką aktualizację jeszcze trochę poczekamy, ale może będzie warto- kto wie ?


Onufry- istnieje szansa otworzenia świata zupełnie odmiennego od innych
(np. starą wersję gry z nowymi opcjami, the west roll play lub coś zupełnie innego) ?


pozdrawiam
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Też podpisuje się pod pytaniem w sprawie nowego świata w starym stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry