Raport The West 11/2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Podniesienie poziomu (120+)

Nie wiem czy już ktoś przypadkiem nie miał takiego pomysłu, ale ja wpadłem na to teraz...
Fajnie byłoby gdyby wszystkie poziomy od 120 mogłyby być TRACONE. :D
Ktos cie omdlił? -1 poziom (lub 50% expa do następnego poziomu).
Padłeś w bitwie? -1 poziom (lub 50%)
Poziomy traciłoby się tylko do poziomu 120. "Młodsi" gracze byliby całkowicie bezpieczni, a kto miałby ponad 120 poziom byłby naprawdę "kimś". ;)
Umiejętności i cechy byłyby odejmowane zgodnie z poziomem (-1 cecha, -3 umiejętności, z czego? losowo lub co tam pierwsze).
Nareszcie posiadanie wysokiego poziomu wiązałoby się z jakimś wyzwaniem. :p
 

DeletedUser30101

Gość
Gość
Nie wiem czy już ktoś przypadkiem nie miał takiego pomysłu, ale ja wpadłem na to teraz...
Fajnie byłoby gdyby wszystkie poziomy od 120 mogłyby być TRACONE. :D
Ktos cie omdlił? -1 poziom (lub 50% expa do następnego poziomu).
Padłeś w bitwie? -1 poziom (lub 50%)
Poziomy traciłoby się tylko do poziomu 120.
Nareszcie posiadanie wysokiego poziomu wiązałoby się z jakimś wyzwaniem. :p

W tym momencie fortowiec w słabszym sojuszu w którym raczej bitwy przegrywa jest skazany na 120lv, bo zanim dobije 121 straci z 20lvli i dalej będzie na 120.

A co do tematu, ogólnie cud miód, czekać na wprowadzenie.
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
1. Co do grafiki bitew fortowych- wszystko spoko ładnie super, ale nie dałoby się żeby stara grafika tez zostawała? Chodzi o to że nie każdy ma komputer z dwoma rdzeniami który pociągnie coś "ładniejszego". Mam porównanie jak wygląda gra na słabszym komputerze i powiem że obecna wersja TW mi już ścina jeżeli chcę włączyć bitwę i spikerię jednocześnie. Pamiętajcie też o tych graczach którzy nie mają kilku rdzeni :p.
2. Podniesienie poziomu na duży + :).
3. Pojedynki- zwisa mi to :D.\
4. Przedmioty unikatowe- mam nadzieję że przy jakiejś okazji obecne unikaty zmodyfikujecie tak że przestaną być jedynie unikatami z nazwy. Zbieram sobie na bf pasy świecące i gacie ale w zasadzie się nie przydają wcale. Jest tyle nowych setów że naprawdę te pojedyncze świecidełka nie są nic warte.
5. Wzór fortowy- to zawsze będzie sprawa trudna, wiem tylko że obecna zmiana była niepotrzebna. Lepiej było pozostać przy potęgach 0,4 ale przynajmniej próbujecie to ogarnąć na nowo.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To zamiast w bryłki zainwestujcie w lepszy sprzęt ;P ja nie mam co narzekać procek 4 rdzenie 3,4 GHz ;P

I po to to napisałeś żeby się pochwalić ? Tylko nie wiem czym.

Część osób używa komputera do pracy więc im jakiś kombajn nie jest potrzebny.

Gdyby mieli grać w jakieś Battlefieldy czy im podobne to by sobie pewnie zakupili nowy sprzęt , ale to jest gra przeglądarkowa .
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
dokladnie, jeszcze jak gralem na s1, to bardzo chcialem chodzic na forty ale nie moglem przez slaby pc , teraz mam lepszy to wole pvp ;)

ale racja ,to jest GRA PRZEGLADARKOWA ,duzo ludzi gra w takie gry bo w inne grac niemoze ( ze wzgledu na sprzet) zaraz the west bedzie mialo wymagania jak call of duty Ghost 'D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zrobicie wymagania jak w FoE, to wiele ludzi przestanie grać ::(:
 
Nie napisałem to po to by dać porównanie, myślę że większość graczy młodszych ma lepsze kompy niż Ci starsi. A poza tym teraz komputery nie są za drogie a tym bardziej jak sami składacie. Za 1000-1500 też już kupisz dobrego kompa...
 

DeletedUser29230

Gość
Gość
powiem tak:
froty +/- nie wiadomo jaka grafika itp będzie
podniesiony lvl +
pojedynki tak jak kolega wyżej napisał zwisa mi to to ja napiszę że lata mi to koło 4 liter
nowe przedmioty++
rzemiosło ++++++ coś dla mnie więc czekam z niecierpliwością


a tak to czekam z niecierpliwością na nowe zmiany ale wole żebyście się nie spieszyli niż odrazu wprowadzili i z tysiącami błędami :)
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
pytanie do kogos z IG

czy wraz z dodaniem nowych przedmiotow przedmiotów oraz podwyzszeniem lvli

sety takie jak doca,eatona itp otrzymają lepsze bonusy?

na tw db pojawily sie nowe itemki i np nowe przedmioty do pojedynkow są o niebo lepsze od setow (doca,chinga,eatona) . a sety tanie nie były a po update sety mają isc w odstawke dla zwyklych przedmiotow?
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Nie napisałem to po to by dać porównanie, myślę że większość graczy młodszych ma lepsze kompy niż Ci starsi. A poza tym teraz komputery nie są za drogie a tym bardziej jak sami składacie. Za 1000-1500 też już kupisz dobrego kompa...
Mam dać 1500 zł żeby kliknąć 50 razy na bitwie fortowej? Coś tu nie tak...
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
pytanie do kogos z IG

czy wraz z dodaniem nowych przedmiotow przedmiotów oraz podwyzszeniem lvli

sety takie jak doca,eatona itp otrzymają lepsze bonusy?

na tw db pojawily sie nowe itemki i np nowe przedmioty do pojedynkow są o niebo lepsze od setow (doca,chinga,eatona) . a sety tanie nie były a po update sety mają isc w odstawke dla zwyklych przedmiotow?

Sety Eventowe tzn. z loterii nie będą miały podniesionych bonusów.
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
no to ciekawie... ludzie(w tym ja) wydali grubą kase na sety bo sa najlepsze na ta chwile i teraz bedą wyparte przez zwykle przedmioty? bravo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic straconego, teraz możesz kupić nowe sety, jeszcze lepsze ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm wg mnie przewaga, którą osiągnęliście posiadając te sety do tej pory nie poszła na marne. Pół roku to bardzo długi okres, w którym królował set doca i bardzo dobrze, że już się kończy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co liczyłem ( nie uwzględniając unikatów). Nowe rzeczy nie wyprą setów loteryjnych ( na fortach).
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
znowu pojedynki na przegranej pozycji

GRATULUJE CAŁEMU INNO GAMES...
 
Status
Zamknięty.
Do góry