Raporty-uprawnienia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 24 72,7%
  • Nie

    Głosy: 6 18,2%
  • Nie wiem

    Głosy: 3 9,1%
  • A co to znaczy?

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.
Gdy ktoś chwali się swoim raportem, często zapomina dać uprawnień. Wtedy zamiast wspaniałego raportu widać irytujące powiadomienie.

Jak ktoś chce się podzielić raportem, to oczywiste jest, że chce go komuś pokazać, więc kłódka nie ma sensu.

Proponuję, by uprawnienia do patrzenia raportu były domyślnie ustawione jako ogólnoświatowe. Zastąpi to tłumaczenie nowym graczom jak się zmienia uprawnienia. W ustawieniach gracza będzie można zmienić je na odpowiednio: gracz/miasto/sojusz/świat, tak aby dbający o swą prywatność mieli "satysfakcję"
 

DeletedUser

Gość
Gość
10000000000000000000000000000000000000000% tak.Wkurza ta kłódka cały czas klik-uprawnienia klik świat
 
Ja nie mam zdania.
Wszystko mi jedno i taką też odp zaznaczyłem.
Osobiście przyzwyczaiłem się do ciągłego clikania.
Gram nie od wczoraj to może dlatego, ale sądzę, że nowym graczom to ułatwi życie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raporty:
- "Prywatny" są automatycznie usuwane po pewnym czasie,
- "Publiczny" ( a pewnie i "Miasto", i "Sojusz" ) nie są automatycznie usuwane.


Jeśli każdy raport w momencie utworzenia byłby "Publiczny", to IG musiałoby przechowywać masę informacji, bo kto by się bawił w ręczne usuwanie raportów.
[ Sam stosuję tę sztuczkę, aby zachować sobie co ciekawsze raporty. Oznaczam jako "Publiczny" i wiem, że nie zginie. ]

Realizacja propozycji wymaga zatem wykonania jakiegoś sprytnego mechanizmu, który, np. w momencie wstawiania linku, zmieniałby ograniczenia podglądu...
 
Więc można uzupełnić... jeśli link zostanie choć raz skopiowany, raport się zachowa. Reszta ginie po jakimś czasie.

Albo auto-upublicznianie (domyślnie na świat, w ustawieniach wg uznania) po kopiowaniu linku
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się nie podoba, jak ktoś nie umie zmienić to niech się nauczy, to jest tylko jego problem. Pomysł beznadziejnie głupi i niepotrzebny, więc na NIE!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, a potem setki nowicjuszy co nie mogą pokazać raportów innym graczom i sie wnerwiających...poza tym chodzi tu też o to żeby nie trzeba było ciągle klikać żeby udostępnić raport no brawo....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ogólnie jestem na nie, dostaję kilkanaście strona raportów dziennie, czasem więcej i jedyne co by mnie przekonywało do pomysłu to ten fragment:
W ustawieniach gracza będzie można zmienić je na odpowiednio: gracz/miasto/sojusz/świat, tak aby dbający o swą prywatność mieli "satysfakcję"
Nie tyle dbam o prywatność, co zaznaczając uprawnienia dla raportu, zachowuję go sobie na przyszłość, a nie mam czasu kasować reszty, która automatycznie miałaby uprawnienie i nie była kasowana po 2 tygodniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry