Referendum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33173
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za odwołaniem całego obecnego składu TWT Polska?

  • Tak

    Głosy: 22 42,3%
  • Nie

    Głosy: 30 57,7%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser33852

Gość
Gość
siema wszystkim graczom. Jaki werdykt procesu Norymberskiego? czekam na odp. pozdrawiam
 
Zapewne takie prośby są w ilości od 12 do 50 w skali roku, prosić można zawsze, tak samo każdy z was może poprosić pracodawcę o podwyżkę, ale odpowiedź już nie jest zależna od obiektu pytającego
 
Zapewne takie prośby są w ilości od 12 do 50 w skali roku, prosić można zawsze, tak samo każdy z was może poprosić pracodawcę o podwyżkę, ale odpowiedź już nie jest zależna od obiektu pytającego


człowieku zejdz ze sceny.

Pytanie do Lenki skoro gracze piszą , że kogoś nie chcą w Teamie bo ten ktoś to złodziej i oszust - do tego notorycznie łamie regulamin - to z jakiej to okazji on nadal jest w zespole??

Chyba jak gracze piszą że to złodziej i oszust (zresztą sami powinniscie wiedzieć to po gonzalesie) to należałoby się temu przyjrzeć ???

Wywalcie go w koncu na zbity pysk , nie dość ze w Teamie jest syf to jeszcze syfiastych ludzi bierzecie a pozniej się dziwicie że ludzie po was jadą.
 
Zadaj proszę konkretne pytania, a jutro wieczorem będę miała możliwość na nie odpisać.
1. Czym zajmujesz się jako CM, co należy do twoich obowiązków? (konkrety) 2. Ile czasu starasz się na to poświęcać? 3.Czy przekazałaś do IG powszechne zniesmaczenie graczy polskiego TW ostatnimi zdarzeniami? 4. Jakie formy nacisku możemy stosować na IG w celu uzyskania migracji? 5. Czy jeżeli powstanie dajmy na to petycja podpisana przez graczy o migracje z niektórych światów przekażesz ją osobiście do IG?

A jakich oczekujesz ode mnie dzialań?
Fusku, jedyne co ci mogę zarzucić to bronienie Lenki jak błędny rycerz. Odnośnie tego działania miałem na myśli bardziej Lenke i Etriel, bo one coś mogą, od członków TWT oczekuje jedynie, że jeżeli powstanie jakaś oddolna inicjatywa graczy to ją poprzecie i również w tym będziecie uczestniczyć. Ewentualnie czy nie można by umieścić migracji jednego gracza w jakiejś loterii, albo konkursie? Przeniesienie kilku graczy chyba zbyt wielkim problemem nie jest (nie wiem, więc możecie się do tego ustosunkować), a byłaby to bez wątpienia wyciągnięta ręka od teamu w stronę graczy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fusku, jedyne co ci mogę zarzucić to bronienie Lenki jak błędny rycerz. Odnośnie tego działania miałem na myśli bardziej Lenke i Etriel, bo one coś mogą, od członków TWT oczekuje jedynie, że jeżeli powstanie jakaś oddolna inicjatywa graczy to ją poprzecie i również w tym będziecie uczestniczyć. Ewentualnie czy nie można by umieścić migracji jednego gracza w jakiejś loterii, albo konkursie? Przeniesienie kilku graczy chyba zbyt wielkim problemem nie jest (nie wiem, więc możecie się do tego ustosunkować), a byłaby to bez wątpienia wyciągnięta ręka od teamu w stronę graczy.

Donem Kichotem z La Manczy mnie jeszcze nie nazwano, ale chyba będę musiał poszukać swojego Sanczo Pansy (tak, czytałem swojego czasu tę książkę, polecam ciekawa). Wykazuję jednak, że z naszej strony nie jest to wszystko takie proste jakie myślicie, że jest, albo nie tyle myślicie, co chcecie by tak było. Pamiętajcie, że jesteśmy opiekunami gry, zarządzającymi polskim marketem z ramienia InnoGames, możemy i przekazujemy im Wasze opinie, Wasze pomysły, ale decyzja ostateczna należy do samego IG.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Donem Kichotem z La Manczy mnie jeszcze nie nazwano, ale chyba będę musiał poszukać swojego Sanczo Pansy (tak, czytałem swojego czasu tę książkę, polecam ciekawa). Wykazuję jednak, że z naszej strony nie jest to wszystko takie proste jakie myślicie, że jest, albo nie tyle myślicie, co chcecie by tak było. Pamiętajcie, że jesteśmy opiekunami gry, zarządzającymi polskim marketem z ramienia InnoGames, możemy i przekazujemy im Wasze opinie, Wasze pomysły, ale decyzja ostateczna należy do samego IG.

No fajnie, a jakie zdanie ma IG na temat naszego ogólnego wkur..., to znaczy... eeee... w sumie inne słowo tutaj nie pasuje, to już zostawię te kropki.
 
Najgorsze jest to, że ani Lenka, ani Etriel nie odpiszą, zwłaszcza na te (dla nich) trudne pytania. Cała spina leci na te panie, a nie na Fuska, Ebole, czy Wojcieszego. Koniec końców będzie tak, że znów pogadamy, nakrzyczymy, i zrobimy przerwę do następnego ciekawego bugu.

Jednak mam pomysł: może byśmy napisali list do IG co oczekujemy? Głównie tu chodzi o migrację. Jest na pewno ktoś, kto dobrze niemiecki zna i by napisał to. Każdy z nas jest w sojuszu, miescie, kontakty jakieś ma, poinformowałby grono przyjaciół i danego dnia byśmy wysłali np: 300 wiadomości do IG skoro Etriel i Lenka nie potrafią tego załatwić. Na pewno jakis ruch ze strony IG będzie, ale to musimy wziąć się w garść i to zrobić. :)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Już to zrobiłem :))
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/the-west.62656/

A jeśli to by było za dużo do przeczytania, to w skrócie:

1. Czy doczekamy się wersji 3.0 lub jakiejkolwiek poważniejszej zmiany?
2. Czy doczekamy się migracji lub połączenia światów?
3. Czy na prawdę to tak wielki problem wprowadzić zadanie bez błędu?
4. Jakie informacje płyną od grona polskich graczy do inno poprzez CMa? Czy inno dostaje informacje, że większości graczy nie podoba się gra na upadających serwerach?

I bardzo bym prosił odpowiedź na pytanie, a nie lanie wody jak Etriel. Wolę usłyszeć proste "Nie" lub "Nie wiem" niż rozmywanie wszystkiego...

Odpowiem tutaj, żeby już nie mieszać w tematach ;)
1. Zależy co masz na myśli mówiąc poważniejsza zmiana. Niedługo wejdzie do gry coś, co da możliwość ponownego rozwoju postaci. Na razie wersja 3.0 nie jest planowana.
2. Z migracją sprawdzane są na bieżąco wszystkie polskie światy. Gdy tylko jakiś spełni wymagania dotyczące migracji na pewno zostanie ona otwarta, a ja z radością Was o tym poinformuję od razu gdy otrzymam wiadomość.
3. Czasami niestety błędy nie są możliwe do wyłapania w odpowiednim momencie lub też z przyczyn technicznych coś nie jest zmieniane. Robię co w mojej mocy, aby było ich jak najmniej.
4. Wszelkie Wasze prośby, zdania, opinie są przekazywane do odpowiednich osób. Przekazuję zarówno te pozytywne, jak i negatywne wypowiedzi z czatów, forum, supportu.

Planuję spotkanie Q&A, gdzie będziemy mogli wszyscy razem porozmawiać. Chciałabym, aby odbyło się ono w godzinach kiedy możliwe jest przybycie większej ilości osób. Z tego powodu odkładam je na przyszły miesiąc ;)
 
O choinka, Lenka odpisała... Święto lasu normalnie. Podaj nam lepiej te warunki jakie muszą zajść, aby była migracja. Bo jak nie to sam zabiorę się za ogarnianie listu i wtedy 500+ poleci e-maili do IG.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
1. Czym zajmujesz się jako CM, co należy do twoich obowiązków? (konkrety) 2. Ile czasu starasz się na to poświęcać? 3.Czy przekazałaś do IG powszechne zniesmaczenie graczy polskiego TW ostatnimi zdarzeniami? 4. Jakie formy nacisku możemy stosować na IG w celu uzyskania migracji? 5. Czy jeżeli powstanie dajmy na to petycja podpisana przez graczy o migracje z niektórych światów przekażesz ją osobiście do IG?

1. Wszystkie obowiązki ciężko wymienić, jest dużo małych zadań. Jak bym miała wszystko wypisać to hmmm... długo by zeszło ;)
Podam kilka przykładów, ale możecie zapytać się też o konkretne czynności/zadania to odpowiem. Jako CM odpowiadam na Wasze pytania w supporcie, pośredniczę w kontakcie gracze <--> InnoGames, nadzoruję działanie polskiej wersji The West.

2. Ilość poświęcanego czasu zależna jest od zapotrzebowania. Obecnie w tygodniu więcej mniej znajdziecie niż w weekend, szczególnie na forum.

3. Tak, zostało to przekazane.

4. Na to pytanie ciężko mi odpowiedzieć. Bardziej to moja rola, gdzie przekazuję Wasze prośby.

5. Osobiście? Jeśli może być to osobiście drogą elektroniczną, to ok ;)

PS. Dobrej nocy Wam życzę. Na kolejne pytania odpowiem jutro, mniej więcej o tej porze.
 
O choinka, Lenka odpisała... Święto lasu normalnie. Podaj nam lepiej te warunki jakie muszą zajść, aby była migracja. Bo jak nie to sam zabiorę się za ogarnianie listu i wtedy 500+ poleci e-maili do IG.
Ja myślę, że petycje można napisać tak czy siak i po prostu niech Lenka ją przekaże dalej tylko by trzeba kogoś kto to napisze najlepiej w dwóch językach i zebrać "podpisy" zainteresowanych graczy. Wydaje mi się że migracja jest sprawą priorytetową do tego by można dorzucić kilka innych postulatów, ładnie spakować w całość i może to da jakiś odzew.
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Odpowiem tutaj, żeby już nie mieszać w tematach ;)
1. Zależy co masz na myśli mówiąc poważniejsza zmiana. Niedługo wejdzie do gry coś, co da możliwość ponownego rozwoju postaci. Na razie wersja 3.0 nie jest planowana.
2. Z migracją sprawdzane są na bieżąco wszystkie polskie światy. Gdy tylko jakiś spełni wymagania dotyczące migracji na pewno zostanie ona otwarta, a ja z radością Was o tym poinformuję od razu gdy otrzymam wiadomość.
3. Czasami niestety błędy nie są możliwe do wyłapania w odpowiednim momencie lub też z przyczyn technicznych coś nie jest zmieniane. Robię co w mojej mocy, aby było ich jak najmniej.
4. Wszelkie Wasze prośby, zdania, opinie są przekazywane do odpowiednich osób. Przekazuję zarówno te pozytywne, jak i negatywne wypowiedzi z czatów, forum, supportu.

Planuję spotkanie Q&A, gdzie będziemy mogli wszyscy razem porozmawiać. Chciałabym, aby odbyło się ono w godzinach kiedy możliwe jest przybycie większej ilości osób. Z tego powodu odkładam je na przyszły miesiąc ;)

Dzięki za odpowiedź, chociaż krótka i nie na wszystkie sprawy, to przynajmniej w przeciwieństwie do wypowiedzi Etriel czegoś się z niej dowiedziałem...
Liczę, że w przyszłości dostaniemy dłuższą odpowiedź na poruszane tematy, bądź tutaj bądź na jakimś spotkaniu. Rozumiem też, że ktoś może mieć różne sprawy na głowie, ale mam wrażenie, że większość graczy oczekiwało by jednak szybszej reakcji na sprawy bieżące, typu błędy, problemy, czy chociażby umieszczanie ogłoszeń o różnych wydarzeniach. Liczę w przyszłości na lepszy i szybszy kontakt :)

Co do migracji, to szczególnie jestem ciekaw czy przekazane zostały opinie tych graczy, którzy przez brak migracji bryłek nie wydają, a w przeszłości wydawali ich dużo, łącznie ze zwycięstwami w loteriach?

A co do przekazywania opinii to jak pokazuje moja ankieta, za wiele tych pozytywnych chyba niestety nie ma....
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Planuję spotkanie Q&A, gdzie będziemy mogli wszyscy razem porozmawiać. Chciałabym, aby odbyło się ono w godzinach kiedy możliwe jest przybycie większej ilości osób. Z tego powodu odkładam je na przyszły miesiąc ;)

No dobrze, a po co organizować to spotkanie na konkretny termin jak możemy sobie też popisać tutaj na bieżąco i na dodatek nie musimy się zbierać wszyscy razem w jednym miejscu i czasie?

Ponadto zaproponowanie czegoś na "za miesiąc" jest moim zdaniem nie na miejscu i świadczy poniekąd o lekceważeniu graczy :/
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
2. Z migracją sprawdzane są na bieżąco wszystkie polskie światy. Gdy tylko jakiś spełni wymagania dotyczące migracji na pewno zostanie ona otwarta, a ja z radością Was o tym poinformuję od razu gdy otrzymam wiadomość.
Chciałbym wiedzieć jakie to są kryteria? I czemu świat Cheyenne jeszcze nie został skasowany?
 
Status
Zamknięty.
Do góry