Rekompensata za forty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy są jakieś informacje na temat rekompensaty za forty o których była mowa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
obawiam się że było to te 50 obligacji otrzymanych .......
 

DeletedUser4719

Gość
Gość
Rozumiem 50 bryłek, ale 50 obligacji które w tydzień można zdobyć samemu...to nie brzmi dobrze i na pewno pozostawia żal.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
A ja tam radzę cieszyć się z tego co jest. Równie dobrze mogli nic nie dać ;]
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Obligacje dostał każdy jak mniemam za otrzymany tytuł Władca starego świata.

A jeśli się mylę to coś nie tego z tą rekompensatą bo fortów jedni mieli więcej drudzy mniej więc nie można jedną miarą wszystkich nagradzać.

Czekam na odpowiedź jakiegoś admina.
 
No i nie było jedną miarą, ja miałem 35 obli. Jeśli to rekompensata to nijak nie oddająca wartości fortów.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Wszyscy gracze dostali po 35 obligacji i osiągnięcie, niezależnie od liczby fortów posiadanych fortów.
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
kpiiiinaaaaaa! mase czasu ludzie stracili na budowie fortów i ich obronie a teraz zostało im to tak po prostu odebrane..
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Wszyscy gracze dostali po 35 obligacji i osiągnięcie, niezależnie od liczby fortów posiadanych fortów.
Hahahaha prawda jest o wiele brutalniejsza:D czy się miało czy nie fort każdy dostał owo osiągnięcie i 35 obli :p nooooo chyba że muszę teraz zgłaszać buga na s1 bo żadnego fortu nie miałem a obli i osiągniecie przyszło :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hahahaha prawda jest o wiele brutalniejsza:D czy się miało czy nie fort każdy dostał owo osiągnięcie i 35 obli :p nooooo chyba że muszę teraz zgłaszać buga na s1 bo żadnego fortu nie miałem a obli i osiągniecie przyszło :)

To już zostało ustalone.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dziwne trochę że żaden admin nie zabrał głosu w tej sprawie tutaj.

Była informacja że rekompensata będzie, ale nie było informacji w jakiej postaci ona będzie dlatego też nie przyjmuję do wiadomości że te 35 obligacji i jakieś tam sobie osiągnięcie to jest ta rekompensata.

35 obligacji to są 2 bitwy o fort , a nawet mniej więc nie uważam to za coś szczególnego.

Nadal czekam na odpowiedź osoby kompetentnej, bo jak się mówi A to i trzeba resztę powiedzieć.
 

DeletedUser23194

Gość
Gość
Dziwne trochę że żaden admin nie zabrał głosu w tej sprawie tutaj.

Była informacja że rekompensata będzie, ale nie było informacji w jakiej postaci ona będzie dlatego też nie przyjmuję do wiadomości że te 35 obligacji i jakieś tam sobie osiągnięcie to jest ta rekompensata.

35 obligacji to są 2 bitwy o fort , a nawet mniej więc nie uważam to za coś szczególnego.

Nadal czekam na odpowiedź osoby kompetentnej, bo jak się mówi A to i trzeba resztę powiedzieć.
To są kpiny i jawne olanie sponsorów tj. ludzi którzy utrzymują tą grę kupując bryłki.
Moje miasto posiadało 19 fortów i za to w niespodziankę dostałem 35 uopów(których nawet nie zauważyłem) i jakiś denny dopisek do niczego nie przydatny. Takim sposobem doprowadzacie do powolnego wymierania światów ,bo to co zrobiliście to jest pospolite oszustwo
""Przewidujemy małą kompensatę dla właścicieli fortów, ale obecnie jej forma pozostaje niespodzianką.""
Gratulacje za niespodziankę!!!!
P.s
zapraszam Onufrego do wypowiedzi w tym temacie
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wszyscy gracze dostali po 35 obligacji i osiągnięcie, niezależnie od liczby fortów posiadanych fortów.

Doko poprawnie napisał. Każdy dostał 35 obligacji i osiągnięcie.
Nic więcej nie jest przewidziane.
Rekompensatę taką a nie inną ustalili autorzy gry, nie polska administracja.
 

DeletedUser

Gość
Gość
OUP dostali nawet gracze bez miast, więc tym bardziej bez fortow, tak, że proszę nie podciągać tego pod "rekompensate za forty". Po prostu po raz kolejny zostaliśmy wydutkani /żeby tego inaczej nie określic/ ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
""Przewidujemy małą kompensatę dla właścicieli fortów, ale obecnie jej forma pozostaje niespodzianką.""


Specjalnie zaznaczyłem na czerwono najistotniejsze wyrazy.

Po co coś obiecywać skoro każdy to dostaje zresztą jak już pisałem te 35 obligacji to jest po prostu jawne gardzenie graczami.


A admini jak zwykle najpierw głośno pieją a potem udają niewinnych.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Specjalnie zaznaczyłem na czerwono najistotniejsze wyrazy.

Po co coś obiecywać skoro każdy to dostaje zresztą jak już pisałem te 35 obligacji to jest po prostu jawne gardzenie graczami.

Jest mała? Jest. (bo chyba nie jest duża, prawda?)
Jest dla właścicieli fortów? Jest (czyżby właściciele nie dostali?)
Wszystko się zgadza z ogłoszeniem.

A admini jak zwykle najpierw głośno pieją a potem udają niewinnych.

Proszę przeczytać ponownie, tym razem ze zrozumieniem, co napisałem post wyżej.

Rekompensatę taką a nie inną ustalili autorzy gry, nie polska administracja.
 

DeletedUser26570

Gość
Gość
oj tam marudzicie......
dostaliscie możliwość budowania fortów od nowa.....
myślę że nikt aż takiej szczodrości od twórców gry nie oczekiwał
hehehe

doceńcie to - podziękujcie - i bądźcie zadowoleni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
W takim razie skoro tak piszesz Onufry że właściciele fortów dostali rekompensatę , top za co dostały obligacje i osiągnięcie osoby które ani nie należały do żadnego miasta , albo nie posiadały fortów ?

Sidoricus oj tam marudzicie......
dostaliscie możliwość budowania fortów od nowa.....
myślę że nikt aż takiej szczodrości od twórców gry nie oczekiwał
hehehe

doceńcie to - podziękujcie - i bądźcie zadowoleni

A za co tu dziękować ? Za zrobienie ludzi w konia?

Już napisałem że takie obligacje to po 2 bitwach mam więc z czego się tu cieszyć.

A co do budowy fortów od nowa to na każdym ze światów zbudowane zostaną może ze 4 na full a reszta zostanie nie ruszona , bo zbieranie takich ilości produktów mija się z celem. Zresztą po co budować skoro za jakiś czas znów ktoś wpadnie na kolejny głupi pomysł i odbierze to graczom w nagrodę dając wszystkim jakieś marne obligacje.


Ps. Onufry ty masz kontakt z twórcami gry więc powinieneś więcej się dowiedzieć na temat tego czemu właśnie w taki sposób potraktowano graczy.

I jeszcze jedno czemu żaden Admin nie poinformował wcześniej za co te obligacje były tylko siedział cicho ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry