reprezentant s 12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29812
  • Data rozpoczęcia

Kto na reprezentatnta Świata 12?

  • Adam M.

    Głosy: 5 17,2%
  • Dzizes

    Głosy: 11 37,9%
  • wasienka

    Głosy: 2 6,9%
  • BluePeter

    Głosy: 4 13,8%
  • Szap

    Głosy: 7 24,1%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser25096

Gość
Gość
To co, może najlepiej zacznijmy od zgłaszania się chętnych kandydatów, oraz kandydatur (o ile zapytacie wcześniej zgłaszanego czy jest chętny). Po tej wstępnej fazie będziemy mogli zrobić jakieś głosowanko itd.

Hmm?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja nominuje Adam M. Kolo czai baze, wie co tygryski lubią najbardziej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kandydatura może być tylko jedna ^^ Dzizes ;] W końcu kto bedzie mial większy dar przekonywania od syna szefa ?:p No chyba, że aksamitny głos wasienki ;)
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Także popieram kandydaturę wasienki

Pozdro od Q :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dla zartów na KacpeR :&:
A na serio to ja pif paf , ost. glos wasienka
 

DeletedUser27769

Gość
Gość
Najlepszym reprezentantem byłby Dzizes. :) Gdyby nie zechciał nas reprezentować wybierałbym pomiędzy BluePeterem, Adam M. i ew. Szapem. :)
 

DeletedUser8207

Gość
Gość
Dodałam na górze ankietę. Jeżeli jeszcze ktoś przyjdzie Wam na myśl, to go dodamy. Proszę, głosujcie w ankiecie, a nie w postach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prosze mojej kandydatury nie traktować poważnie i głosowac na kogos z trójki Dzizes/wasienka/Adam M. ;)
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
Adam M. / Dzizes, pierwszy czuje klimat, drugi zna mechanikę gry. Osobiście głosuję na pierwszego z wymienionych, bo klimat najważniejszy.


P.S. W końcu się coś ruszyło, pobudka poskutkowała...
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Czemu ankiete zrobiliście na forum? Przecież tutaj mogą głosować wszyscy, nawet osoby niezaintereswane....
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
Trzeba wybrać jakiś termin zakończenia wyborów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29812

Gość
Gość
Adam M. został wybrany z s1, wobec czego odpada z ankiety s 12.
 
Chcę dodać że ta ankieta ma istotny mankament - startują tylko osoby z Legionów. Sam pomysł zrobienia tego na forum zewnętrznym też jest słaby bo mało kto zagląda.
Na 1św zostało to zrobione przez zakładkę Targ do której mają dostęp mieszkańcy większości aktywnych miast. Tu 20 głosów - no "sorry" ale jaki to mandat jest...
Można to tylko uratować przez reklamę na czatach Hrabstw, bo jak inaczej. Większość ludków nawet nie wie że są jakieś wybory.
 

DeletedUser8207

Gość
Gość
Ankieta tutaj ma tylko charakter poglądowy, bo chciałam uniknąć wpisów typu: " głosuję na X", jeżeli robicie taką ankietę, gdzieś, gdzie więcej osób ze świata ma dostęp, to super, ważne, żebyście kogoś wybrali. Kandydatury w ankiecie zostały wytypowane w tym temacie/wątku przez użytkowników forum S12, nie wnikam w to z jakich są sojuszów.
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
Ankieta na s 12 została już rozpoczęta, ten temat jest wobec tego jak najbardziej poglądowy.
Proszę jednak go nie zamykać, do czasu wytypowania reprezentanta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry