Reset ilości godzin prac w zadaniach

Status
Zamknięty.
Witam!

Po aktualizacji 2.106 nastąpił reset wykonanych godzin w otwartych zadaniach - na każdym z serwerów!!!

Miałem pootwieranych masę zadań, na które wykonałem ogromne ilości godzin prac lecz ich nie zamykałem z różnych powodów. Na serwerze Ohio przymierzałem się parę dni temu do serii zadań "Plemię" i domyślam się że byłbym już mniej więcej w połowie wykonania 48 godzin Rokowań Pokojowych i to wtedy na pewno bym tu zbluzgał wszystkich po kolei :].

Pytanie jest następujące - czy jesteście w stanie przywrócić zapisy sprzed aktualizacji i czy to w ogóle możliwe ?

Zdaje sobie sprawę że nie każdy na to zwróci większą uwagę ale mnie ten błąd kosztuje na tyle dużo, że ponowne wykonanie tych prac na każdym z serwerów pochłonie znów mój cenny czas, który został mi bezczelnie ukradziony.

Liczę na szybką i konkretną odpowiedź! Pozdrawiam.
 
Dodam że ktoś może sobie robić zadanie na żółwia, to by się zdenerwował 10000x bardziej niż ja :)

  • - Modlitwy: 0/350400

 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dodam że ktoś może sobie robić zadanie na żółwia, to by się zdenerwował 10000x bardziej niż ja :)

  • - Modlitwy: 0/350400
Tylko wiesz, że tego zadania nie da się zrobić, prawda? Ale tak czy inaczej sam pobrane miałem, ot tak z sentymentu zostawiłem i rzeczywiście progres został wyzerowany.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Badamy cały czas problem z zadaniami. Gdy tylko będę miała jakieś informacje na pewno do Was wrócę.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
kolejny dowód na to że aktualizacje dodają więcej błędów niż poprawek i nowości hahahaha!
 
Z tego co widzę, wykonane godziny wróciły do stanu sprzed aktualizacji. Dziękuje za szybką reakcje.
Do zamknięcia.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
No nie bardzo :/

Potrzeba:
  • - Modlitwy: 0/350400
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Tylko wiesz, że tego zadania nie da się zrobić, prawda? Ale tak czy inaczej sam pobrane miałem, ot tak z sentymentu zostawiłem i rzeczywiście progres został wyzerowany.
da się zrobić w 10 lat ale się da ;)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Błąd został naprawiony i wszystko powinno już działać prawidłowo. Jeśli u kogoś nadal występują problemy, proszę o kontakt z supportem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry