odrzucony Robotnik wymiata ale... CO DALEJ?

Co sądzicie?

  • Tak_Fajne, wyważone bonusy

    Głosy: 6 30,0%
  • Tak_Coś bym zmienił (napisz co?)

    Głosy: 4 20,0%
  • Nie_VIKSON SIĘ SZALEJU NAJADŁ

    Głosy: 9 45,0%
  • obojętne (nie jestem fortowcem, gram dla "fabuły")

    Głosy: 1 5,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.
Ty nakarmiłeś trolla, którym rzekomo jestem? Współczuję.
To ja przybrałem rolę trola i pozwoliłem Tobie siebie nakarmić. Wpadłeś jak debiutant.
To, że nie zajarzyłeś też o tym świadczy.

Pitu pitu, te twoje ankiety nie mają ani odpowiedzi na tak, ani odpowiedzi na nie, to tak jakby jej nie było.
Czy Tobie wszystko trzeba tłumaczyć od zera? Albo udajesz głupiego albo na prawdę coś z Tobą nie tak.
 
A teraz coś dla tych co grają nimi fortowo. Pelerynę -niewidkę zamieniłbym na stały, (bez względu na rodzaj noszonego setu) "wrodzony" bonus do absorbcji.
Bez premium 100, z premium 200. Dlaczego? Nie raz nie dwa czytałem opinie grających, że "peleryna" w zasadzie nie wiadomo jak działa, nie wlicza uników do tabelki.
(co osobiście uważam za niesprawiedliwe) Część z poszukiwaczy- fortowców mogłaby dzięki temu bonusowi zagrać bardziej ofensywnie zakładając sety bądź bronie ukierunkowane stricte pod zadawanie obrażeń czy też bonusy sektorowe.

XD

Fajnie fajnie, tylko że w tym momencie ppki mogą mieć po 412 abso z samego setu. Dodając do tego ten bonus wychodzi 612 abso. Więc żaden gracz nie będący dowo nie przebił by tego. Kolejną sprawą jest nowy świat. PPk na start by miał 200 abso co z brakiem setów pod dowo równało by się z tym że mając nawet 4khp żeby go zbić trzeba by było strzelać w niego kilka/kilkanaście rund, albo zawa by kryty musiął strzelać.

Ale co z rasowymi kulochwytami, którzy lubią blokować sektory i wrodzony bonus do absorbcji połączyli by z klamotami?
Już wyjaśniam. Tutaj do akcji wkraczają zawadiacy i żołnierze. Tym pierwszym zwiększyłbym szansę na kryta z 10 do 15% (z premką 30%)
A żołnierzowi wywaliłbym całkowicie zbędną możliwość zakładania broni na wyższe poziomy. Ale za to mogli by oddać w czasie bitwy o fort
dwa strzały w jednej rundzie.

Zawadiaka XD. Zawa powie że nie ma krytów, osoby w HP powiedzą że za dużo tych krytów. Zwiększenie szansy na kryta musiało by się wiązać z zmniejszeniem dodatkowego dmg.

Wojak XDDDDDDDDDDDDD. No niby prawda -3/-6 lvl na broń nie jest potrzebne. Ale reszta to xd w ciul. Podwójny strzał to prawie jak kryt zawy. Nie wiem jak by to miało działać. Zawsze strzela dwa razy czy jest na to szansa jak w przypadku kryta zawy. Jeśli odpowiedź pierwsza to zmieniło by to metę i wojacy by chodzili w dowo. Dwa strzały po 1300 = kryt zawy w typa co ma 10khp (przyjmując że nie ma abso).
 
@Halofx dzięki za Twój punkt widzenia

Z tą abs to można zmniejszyć np 50 i 100

Z tą szansą na drugi strzał też spoko

Wszyscy tylko krytykują a nikt nie zapoda nic.
 
Ankieta powinna zawierać co najmniej dwie jasno sprecyzowane odpowiedzi "Tak" i "Nie", aczkolwiek może być odpowiedź typu:
"Tak - Fajne, wyważone bonusy "
"Nie - VIKSON SIĘ SZALEJU NAJADŁ "
Pan Służbista, ośmieszyłeś się bo normalny moderator edytował by ankietę po prostu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry