RODO zwane też GDPR

Status
Zamknięty.
To może napisz czego nie możecie robić a co możecie. To w razie wystąpienia błędu wykorzystam go. Bo dostać bana na tydzień uzyskując przy tym spore korzyści to jest fajna kara :)
Polemizowałabym, że uzyskanie wyższego miejsca w rankingu, to spora korzyść. Miejsce w rankingu nie daje graczowi nic, poza osobistą satysfakcją danego gracza. Zdaję sobie sprawę, że są gracze, dla których ranking ma duże znaczenie, ale niestety, możemy działać tylko w obrębie ograniczeń naszych narzędzi.
 
Polemizowałabym, że uzyskanie wyższego miejsca w rankingu, to spora korzyść. Miejsce w rankingu nie daje graczowi nic, poza osobistą satysfakcją danego gracza. Zdaję sobie sprawę, że są gracze, dla których ranking ma duże znaczenie, ale niestety, możemy działać tylko w obrębie ograniczeń naszych narzędzi.

No i dlatego gracze dają sobie spokój z tą grą jak widzą, że przez 10 lat jedyne co firma robi to dymanie graczy i nawet głupich narzędzi nie może zrobić, które są podstawą w takich grach
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Napisałam to w kwietniu ;)

Może wyraziłam się mało precyzyjnie. Jeśli chodzi o poziom postaci, to jak najbardziej możemy go cofnąć. Natomiast w przypadku przygód, bo o tym była mowa, nie możemy cofnąć komuś zdobytych statystyk i tym samym miejsca w rankingu.

No tak, poziom zabierzecie ale w panteonie będę dalej jako pierwszy zdobywca 150 lvl, tak?
 
No tak, poziom zabierzecie ale w panteonie będę dalej jako pierwszy zdobywca 150 lvl, tak?
Powiem Ci tak, osobiście nie słyszałam o przypadku, żeby ktoś zdobył 150 lvl w inny sposób niż zwiększaniem posiadanych punktów doświadczenia, więc nie wiem jak dokładnie zachowa się wtedy gra. Wiem natomiast, że ja jako supporter nic z panteonem zrobić nie mogę. Może jedynie ktoś wyżej dysponuje odpowiednimi narzędziami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry