odrzucony Rozbudowanie nagród dodatkowych w eventach.

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowych nagród w eventach, za poszczególne miejsca w rankingu?


  • W sumie głosujących
    27
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Witam chciałbym zaproponować, aby nagrody w eventach były bardziej premiowane na poszczególnych miejscach rankingowych . Jak wiadomo tylko zwycięzca dostaje komplet unikalnych broni, najbardziej pokrzywdzone są osoby na kolejnych miejscach. Moja propozycja oczywiście można ją zmodernizować polegała by przykładowo:
1 miejsce - zestaw unikalnych broni z eventu
2 miejsce - 1000 bryłek
3 miejsce - 500 bryłek
4 miejsce - 1000 obligacji (OUP)
5 miejsce - 500 obligacji (OUP)
6 do 10 miejsca - 250 obligacji (OUP)
11 do 15 miejsca - 100 obligacji (OUP)
Do tego lista zwycięzców była by ogłaszana np. na forum. Dodałbym jeszcze jedną rzecz, aby unikaty z eventów (chodzi o bronie) mogły być sprzedawane, ale to już odrębny temat.
 
Ok, to ja jestem na nie i powiem dlaczego.
Światy są migrowane, niektóre są otwarte nawet po 2 lata do czasu ogłoszenia ostatecznej daty i siedzą tam ludzie i farmią bronie z eventów za darmo tylko z tego powodu, że wszyscy normalni, którym zalezy na rozgrywce już dawno zmigrowali. Jeszcze tego brakowało żeby sobie kolejni siedzieli i farmili bryłki i obligacje do samego końca.
Gdyby to wyglądało tak, że otwieramy migracje i np ogłoszenie, że za miesiąc na tym świecie nie będą się odbywać żadne eventy i wyprzedaże to w jakiejś formie byłbym na tak dla tej propozycji.
 

Vazu

Blada Twarz
Ok, to ja jestem na nie i powiem dlaczego.
Światy są migrowane, niektóre są otwarte nawet po 2 lata do czasu ogłoszenia ostatecznej daty i siedzą tam ludzie i farmią bronie z eventów za darmo tylko z tego powodu, że wszyscy normalni, którym zalezy na rozgrywce już dawno zmigrowali. Jeszcze tego brakowało żeby sobie kolejni siedzieli i farmili bryłki i obligacje do samego końca.
Gdyby to wyglądało tak, że otwieramy migracje i np ogłoszenie, że za miesiąc na tym świecie nie będą się odbywać żadne eventy i wyprzedaże to w jakiejś formie byłbym na tak dla tej propozycji.
ty już skorzystałeś daj innym :D
 
@Vazu dobrze zauważyłeś, że ten sęp nie chce innym dać dlatego napisał to co wyżej, wszystko się zgadza. Ja jestem obiektywny i chciałem, aby ludzią chodź w małym stopniu zwrócił się nakład zaangażowania w evencie w postaci dodatkowej nagrody.
 
@Vazu dobrze zauważyłeś, że ten sęp nie chce innym dać dlatego napisał to co wyżej, wszystko się zgadza. Ja jestem obiektywny i chciałem, aby ludzią chodź w małym stopniu zwrócił się nakład zaangażowania w evencie w postaci dodatkowej nagrody.
Ok ale nie zesraj się, może jeszcze nagroda za najwięcej darmowych losowań bo komuś szkoda bryłek
 

kruK629

Członek obsługi gry
  • Propozycja będzie mogła zostać zaakceptowana w przypadku min. 70% głosów na "tak" (popierających propozycję) z min. 30 głosów w danej propozycji - dopuszczane są wyjątki.
  • Propozycja zostanie odrzucona, jeśli przeważać będą głosy na "nie" (niepopierających propozycji).
Ze względu na większość graczy jest na NIE - propozycja otrzymuje status odrzucony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry