Rozmowy z CM

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
@Stapler

Na każdym etapie gry w karty musisz podjąć decyzję 50-50 i wybrać jedną z dwóch kart: za jedną kartą jest Azteckie Słońce, a za drugą – Ponury Żniwiarz. Wybór „poprawnej” karty daje możliwość kontynuowania gry lub odebrania nagrody. Żniwiarz kończy grę i daje w zamian rekompensatę w postaci aksamitek lub mozliwość przekupienia za bryłki kupione za realne pieniądze. Hazard w czystej postaci.

Wszelkie eventy w The West posiadają znaną wszystkim graczom pulę nagród oraz aby brać w udział w naszych eventach nie trzeba dokonywać żadnych wpłat, czyli można korzystać z darmowych losowań, z których zawsze otrzyma się jakąś nagrodę). Przede wszystkim nie możliwości przegrania gry, gdyż zawsze otrzymuje się nagrodę. Losowość polega jedynie na rodzaju otrzymanej nagrody. W większości eventów istnieje możliwość przyśpieszenia otrzymania nagrody (np w Oktoberfeście poprzez przekupienie kelnera nagrodę otrzymuje się od razu a nie po kilku godzinach.) zaś w DoD evencie istnieje dodatkowa możliwość wymiany nagrody na ostatnim poziomie.

@**** Ż ****

Pytanie: dlaczego wyprzedaże za bryłki trwają tylko 2 dni? nie kazdy ma aktualnie w tym momencie kase na paypal itd. Czy nie powinno być wydłuzone na jakieś 7 dni? Jak same ewenty trwają po miesiac czasu..

Przekazałam Twoją opinię do osoby zajmującej się długością wyprzedaży. Być może zostanie to zmienione w przyszłości.


@boski60011
Czy dało by rade zorganizować bitwy co drugi dzień na gali świat1 VS reszta światów ?

Bitwy o Gali są jedynie na jeden serwer. Myślimy nad inną formułą bitew. Być może w przyszłym tygodniu przedstawię Wam ten pomysł na forum.


@
speedy911
Na forum pojawiła się inicjatywa, mająca na celu opracowanie petycji, kierowanej do IG, zawierającej postulaty graczy dotyczące dalszego rozwoju gry. Czy IG rozważy przeprowadzenie podobnej akcji na wszystkich marketach, oczywiście przy wsparciu i pełnym zaangażowaniu lokalnych CMów?

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. CM z innych marketów również przekazują prośby od swoich graczy. Gdy jakaś prośba pojawia się na większej ilości rynków jest traktowana bardziej priorytetowo od pozostałych.



@
Ken Block
Dlaczego twoja aktywność w systemie support jest tak mocno ograniczona i trzeba bardzo długo czekać na jakąkolwiek odpowiedź?

Czasami odpowiedź jest bardziej skompliowana lub też osoba zajmująca się sprawą akurat jest dostępna trochę mniej. Staramy się odpowiadać tak szybko, jak to jest tylko możliwe.
 
@Stapler

Na każdym etapie gry w karty musisz podjąć decyzję 50-50 i wybrać jedną z dwóch kart: za jedną kartą jest Azteckie Słońce, a za drugą – Ponury Żniwiarz. Wybór „poprawnej” karty daje możliwość kontynuowania gry lub odebrania nagrody. Żniwiarz kończy grę i daje w zamian rekompensatę w postaci aksamitek lub mozliwość przekupienia za bryłki kupione za realne pieniądze. Hazard w czystej postaci.

Wszelkie eventy w The West posiadają znaną wszystkim graczom pulę nagród oraz aby brać w udział w naszych eventach nie trzeba dokonywać żadnych wpłat, czyli można korzystać z darmowych losowań, z których zawsze otrzyma się jakąś nagrodę). Przede wszystkim nie możliwości przegrania gry, gdyż zawsze otrzymuje się nagrodę. Losowość polega jedynie na rodzaju otrzymanej nagrody. W większości eventów istnieje możliwość przyśpieszenia otrzymania nagrody (np w Oktoberfeście poprzez przekupienie kelnera nagrodę otrzymuje się od razu a nie po kilku godzinach.) zaś w DoD evencie istnieje dodatkowa możliwość wymiany nagrody na ostatnim poziomie.

W takim razie dlaczego powrót do pokera nie jest możliwy chociażby w takiej formie jaką kiedyś przedstawiłem? Jasna pula nagród, każda coś wygrywa, nic się nie wpłaca(wirtualnych $ ani złotówek). Była to jedna z niewielu minigier w TW, w której nie dało się nijak zaimplementować mikropłatności i każdy był zadowolony. *JIG*
 

DeletedUser

Gość
Gość
W takim razie dlaczego powrót do pokera nie jest możliwy chociażby w takiej formie jaką kiedyś przedstawiłem? Jasna pula nagród, każda coś wygrywa, nic się nie wpłaca(wirtualnych $ ani złotówek). Była to jedna z niewielu minigier w TW, w której nie dało się nijak zaimplementować mikropłatności i każdy był zadowolony. *JIG*

Będą ściemniać i lać wodę, by jakoś wybrnąć z sytuacji. Sami sobie zaprzeczają, nic nowego.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
W takim razie dlaczego powrót do pokera nie jest możliwy chociażby w takiej formie jaką kiedyś przedstawiłem? Jasna pula nagród, każda coś wygrywa, nic się nie wpłaca(wirtualnych $ ani złotówek). Była to jedna z niewielu minigier w TW, w której nie dało się nijak zaimplementować mikropłatności i każdy był zadowolony. *JIG*
Będą ściemniać i lać wodę, by jakoś wybrnąć z sytuacji. Sami sobie zaprzeczają, nic nowego.

Temat był już wałkowany wiele razy, prawo unijne jest jakie jest i tak mała firma jak IG nie będzie bawić się we własne interpretacje prawa, mając świadomość jak wysoką karę mogą dostać za prowadzenie gier hazardowych bez licencji i to jeszcze w miejscu gdzie mogą klikać dzieciaki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Temat był już wałkowany wiele razy, prawo unijne jest jakie jest i tak mała firma jak IG nie będzie bawić się we własne interpretacje prawa, mając świadomość jak wysoką karę mogą dostać za prowadzenie gier hazardowych bez licencji i to jeszcze w miejscu gdzie mogą klikać dzieciaki.

Tylko że sami wprowadzają hazard do gry, tam gdzie jest im wygodnie, a tam gdzie niewygodnie, piszą że zakazany.
 
@Ken Block
Dlaczego twoja aktywność w systemie support jest tak mocno ograniczona i trzeba bardzo długo czekać na jakąkolwiek odpowiedź?

Czasami odpowiedź jest bardziej skompliowana lub też osoba zajmująca się sprawą akurat jest dostępna trochę mniej. Staramy się odpowiadać tak szybko, jak to jest tylko możliwe.

Dlaczego więc zawsze jesteś trochę mniej dostępna skoro jest to twoją pracą i dostajesz za to pieniądze? Nawet etriel była bardziej aktywna nie mówiąc o Onufrym na którego zawsze można było liczyć.
 
W związku z faktem, że podczas wykonywania pracy na serwerze Ohio ktoś podrzucił mi [item=50178000] (poszukajcie sobie, to wcale nie jest żart!), kieruję się do naszego TWT i dalej, do IG z zapytaniem, czy przewidziana jest pomoc administracyjna w utrzymaniu indywiduum. Inflacja rośnie, byle rydwan do wożenia gówniaka kosztuje majątek. A wspomnę tu jeszcze o ciągle rosnących kosztach utrzymania, podatkach i artykułów żywnościowych (w tym jagód i kukurydzy). Bombelek nie chce jeść [item=198000], a po [item=1943000] musieliśmy ewakuować i dezynfekować miasto.
Proszę o pomoc, bo przecież uśmiech bombelka jest taki najważniejszy..
Z poważaniem,
Canna Bias
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To jest "item" potrzebny w zadaniu - mam nadzieję, że pomogłem :)
 
Czy itemy z DDLM 2k19 będzie można znaleźć za np 3 miesiące w tych woreczkach? Bo jak tak to se kupię i poczekam te 3 miesiące nawet, jeśli "zbyt szybki czas" jest rzeczywiście powodem.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Haha... to tak nie działa kolego :D

To raczej będzie mini "event" i zapewne nie wcześniej niż w maju, tak żeby zgrać się ze startem nowego świata!

Kasę daj InnoGejmowi
Portfelem potrząśnij, portfelem potrząśnij (woo-hoo-oo)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy itemy z DDLM 2k19 będzie można znaleźć za np 3 miesiące w tych woreczkach? Bo jak tak to se kupię i poczekam te 3 miesiące nawet, jeśli "zbyt szybki czas" jest rzeczywiście powodem.
Sądzisz, że Lenka Ci powie o tym? Założę się, że nawet nie wiedzą jak wprowadzić te sety ;) Choć i tak będą w tych torbach, ale kiedy je dodadzą tego nie wie nikt, oni sami pewnie nie wiedzą jeszcze.
 
Sądzisz, że Lenka Ci powie o tym? Założę się, że nawet nie wiedzą jak wprowadzić te sety ;) Choć i tak będą w tych torbach, ale kiedy je dodadzą tego nie wie nikt, oni sami pewnie nie wiedzą jeszcze.

Nie no, ja tam wiem co może odpowiedzieć i czego się spodziewać po odpowiedzi. Już rok temu mieli nie dawać DDML do worków, ale przez bunt graczy na becie jednak dodali tydzień przed patchem u nas. W tym roku stwierdzili najwidoczniej że już kładą lachę na graczy

Dziwi mnie jednak, że nie dali skrzynki z setem z DDLM za same bryłki :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skrzynka sama w sobie istnieje, co pewnie też wiesz. Protest graczy na becie jak widać się nie udał, pomimo tego, że na forum bety jest już dziesięć stron na ten temat.

Ale zaciekawiłeś mnie tym pomysłem, muszę to przemyśleć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry