Rozmowy z CM

Status
Zamknięty.
Nagrody na Gali musieliśmy dostosować od standardów jakie panują na wszystkich serwerach.
Jakie aktualne standardy panują na wszystkich serwerach i na jakiej podstawie są one wyznaczone?
Nie oznacza to, że od czasu do czasu nie otrzymacie nagrody wyższej niż obecnie.
Co w tym wypadku oznacza od czasu do czasu oraz o ile wyższa będzie nagroda od obecnej?
Chcąc organizować inne konkursy i eventy nie możemy całej naszej puli nagród przeznaczać na Gali.
Precle to osobna pula nagród np. walutowa przeznaczona na dany event czy pula nagród to suma wszystkich możliwych nagród do rozdania?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dlaczego IG uważa, że najodpowiedniejsze dla WESTA jest "ciągłe zaskakiwanie nowościami" zamiast po ludzku rozmawiać z nami (graczami) o przyszłości gry i kierunkach ewentualnego rozwoju?
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bo jeszcze ktoś w to uwierzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
Hipokryta i płaczek. :D

Teraz pytanie:
Lenka. Kiedy rezygnujesz z CM? Z Tobą dialog prowadzi się na niższym poziomie niż z Ewelą, która chwali się że zarabia 10 tyś, a prawda taka że mąż jej zarabia.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Kiedy IG wprowadzi do gry ulepszenia, które obecnie dają jedynie skrypty (przynajmniej te, których jeszcze nie zakazaliście).

Dlaczego podczas wydarzeń w grze, trzeba używać skryptu do rozsyłania waluty eventowej? Dlaczego gra nie oferuje takiego rozwiązania bez użycia skryptów? (tak wiem, da się to robić bez skryptu, nie jestem jednak masochistą i nie korzystam z tej możliwości).

Jakie działania zamierza podjąć IG w momencie gdy programiści pasjonaci przestaną tworzyć skrypty do Westa? Czy IG zamierza wspierać w jakiś sposób takie osoby (bryłki)? Jakby nie patrzeć to właśnie skrypty trzymają jeszcze tutaj liczne grono graczy, którym bez tych ułatwień już dawno odechciałoby się grać :/

Dlaczego w grze nie ma opcji powiadomień o możliwości użycia "worków", bez skryptów bardzo łatwo przegapić otwarcie takiego worka.

Dlaczego nadal nie ma opcji umożliwiającej wyłączenie w grze powiadomień o zakupie "czegoś" za bryłki. To jest gra oparta na klikaniu i niestety bardzo łatwo się pomylić. Tak wiem, powinienem uważniej klikać, jednak, tak jak już pisałem wyżej, TA GRA OPIERA SIĘ NA SZYBKIM KLIKANIU, jeżeli mam za każdym razem zastanawiać się czy coś dobrze klikam, ZA KAŻDYM KURCZAK RAZEM, to chyba bym zwariował i skończył jako fan wiadomego kobiecego sportu!

Kto podejmuje ostateczne decyzje o rozwoju Westa (poproszę z imienia i nazwiska/ nicku) , czy taka osoba może się do nas pofatygować i odpowiedzieć na kilka pytań na żywo (takie AMA, pisane - czyli mamy moderatora, który zadaje pytania gościowi, które wcześniej/ na bieżąco wrzucają gracze). Tylko proszę nawet nie proponujcie kolejnego wywiadu, bo jak ma to wyglądać tak jak ostatnio, to już lepiej nic nie róbcie :/ PS: niczego się nie dowiedzieliśmy, a osoba zadająca pytania nawet nie starała się "przycisnąć" gościa z IG i odpowiednio reagować na wymijające odpowiedzi.

Czy już robicie coś z propozycjami? Coś tam poszło wyżej?

Dlaczego zmniejszono pulę nagród w grze? Chodzi o konkretny powód i co IG chce dzięki temu uzyskać.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Trzy pytania ze sobą powiązane:

Co rośliny doniczkowe mają wspólnego z Dzikim Zachodem? Czyżby jakieś święto roślin doniczkowych w kalendarzu się znajduje? kobiety dzikiego zachodu zabawiały się we florystki? Spoko, pewnie niektóre miały jakieś ogródki z ziołami czy czymś podobnym, ale ogródki, może i były rośliny które sadzano do doniczek, ale nie słyszałem o takich przypadkach, jednak jeśli są takowe to z chęcią się tego dowiem.
Serio rośliny doniczkowe? Nie lepiej coś innego? Jak... stare bronie strzeleckie? Takie antyki powiedzmy...

Poza tym drugie pytanie: Czemu nie ma cen, ani waluty jaką będziemy mieli płacić za te ekskluzywne przedmioty? Kolejne dyrektywy z góry które sensu nie mają? A jak ma sens nie wystawianie cen to proszę mi je przedstawić.

Oraz trzecie pytanie: Czy będą jakieś wyprzedaże, ale tylko i wyłącznie za obligacje? Nie, nie chodzi mi o to co najprawdopodobniej będzie na święta, ale specjalnie pod tą wyprzedaż zrobione itemy które można będzie kupić jedynie za obligacje. Czy IG przewiduje coś takiego? Jeśli nie to czemu?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Kiedy IG wprowadzi do gry ulepszenia, które obecnie dają jedynie skrypty (przynajmniej te, których jeszcze nie zakazaliście).
ilu z Was umie grać bez skryptów ?
powiem tak przetestowałem wszystkie skrypty na innych platformach językowych mimo że są tam podobnie jak tu zakazane
Problem skryptów odnosi się do jednego że zakłócają dynamikę gry ,jeszcze trochę to popularny skrypt Frends będzie zakazany bo sprawia wiele problemów ! Jak każdy wie jest to powszechny skrypt używany w trakcie ewentów nawet nie wiecie jakie ma właściwości ?
Problemy tego typu mogą rozwiązać w środku pozwalając innym wysyłać walute 5 graczom jednocześnie to nie jest skomplikowane ale też ułatwia grę nikt nie lubi klikać 100 razy i widzieć przy okazji awatar albo cały profil innego gracza jeśli kliknie nie tak jak trzeba
wiele skryptów powinno się ukazać na dzikim zachodzie jako zwykłe narzędzia ,tak przynajmniej nie będzie konfliktów z łamaniem
Zapomniałem wolimy cofać się do przeszłości i odkrywać nowe światy regulaminu które stosują sie do wybrańców
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co się stało, że od ilu ostatnich miesięcy jakość grafik nowo dodanych przedmiotów się znacząco pogorszyła? Nie, nie jest to tylko moja opinia, wielu graczy zauważyło tę "pikselozę". Nowy grafik? Jeśli tak to słabo się spisuje, oj słabo. A jeśli jakiś inny powód to czy możemy się dowiedzieć jaki? A jeśli nie możemy się dowiedzieć to czemu nie?
 
Witaj Lenko, proszę o odpowiedź w stosunku do tej kwestii, choć wiem, że to w dużej mierze uprawnienia "moderatorskie" , mimo wszystko jako obecny Community Manager proszę o głos w tej sprawie. Ze względu, że temat dotyczący regulaminu forum jest zamknięty i nie mogę cytować wiadomości, pozwoliłem więc sobie wkleić screena w czym rzecz:

Bez tytułu.png

Kwestia dotyczy zakreślonej w czerwonej ramce "nowej" treści regulaminu, aktualizowanej na dzień 11.09.2014 r. Nie wchodząc w szczegóły, dlaczego jedyną formą z tego co obecnie obserwuję to karanie na forum po przez usunięcie posta [głównie zgłoszonego], jednocześnie zaniechanie używania tzw. żółtej i czerwonej kartki, a także dalszych konsekwencji wynikających wprost z regulaminu forum? Proszę tylko o stosowanie zasad wynikających z regulaminu forum, nic więcej. Jeśli pytanie jest niezasadne z góry przepraszam za jego udzielenie, być może coś mi umyka.

Pozdrawiam Cię i dziękuję za odpowiedź ;) .
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
usunąłeś mi dwie wiadomości pod rząd, które nikomu krzywdy nie robiły i nie łamały regulaminu, dobrze się bawisz kolego

pisałem o tym, że system ostrzeżeń działa jak należy, taki lubrzan na przykład potrafi przybić kartkę nawet jeśli wulgaryzmów nie ma

Nie pokażę screena drugi raz bo znów wyleci, ale często właśnie taki "błąd w systemie" występuje, lubrzana mógłbym porównać do takiego avasta, który czasem to i sam siebie potrafi zakwalifikować jako wirusa i wrzucić do kwarantanny, nie mówiąc o innych plikach. Z dwojga złego lepiej żeby Wojtek skasował o trzy wiadomości za dużo, czasem nie tą co trzeba, a czasem to i cały temat wywalił, w którym mam 50 polubień za dwie karykatury etriel w paincie, chociaż to chyba był kto inny, niż żeby sadzić ostrzeżenia na prawo i lewo jak to przed chwilą widziałeś. Przynajmniej ja tak to widzę. A, no i Wojcieszy już chyba takiego dystansu do wszystkich małpiszonów tutaj nabrał że pewnie nawet się nie bawi najgorzej. xd

/ połączono posty- Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33355

Gość
Gość
Pamiętam regulamin tylko sądziłem, że chodzi o rozmowy a nie automatyczne powiadomienia o karze, w sumie to żadna rozmowa. I:)
To forum i tak ma bardzo silną moderację, udowodnił przed chwilą wojtek kiedy wkleiłem mordę CEO InnoGames i napisałem, że jest krzywa, a wcześniej lubrzan, który widzi wulgaryzmy gdzie ich nie ma. No i tak życiowo, jeśli jakaś osoba robi młyn na forum, druga osoba powinna mieć pełne prawo uzmysłowić jej jak wielkim jest cymbałem, a że "noob" to teoretycznie jedyne słowo jakiego można używać regulaminowo w kontekście wycierania kimś podłogi bez strachu o punkty karne, przy takim faszyzmie forumowym byłoby to mocno ograniczone.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@Ready Luke
"Gdy, któryś serwer spełni wymagania, to migracja zostanie otwarta." Lenka ale ty teraz żartujesz sobie z graczy. Połowa serwerów jak nie lepiej jest na dnie. Nic się tam nie dzieje a ty coś pieprzysz że mimo tego faktu iż nikt tam nie gra to serwer jeszcze nie spełnia wymagań? Kłamiesz ciągle odnośnie tego iż IG słucha graczy i bierze pod uwagę to co mówią a gówno prawda. Piszesz że sytuacja jest monitorowana, że masz wgląd to ja ci proponuję zostawić te gówno staty i zalogować się na parę światów i zobaczyć jak przyjemnie się gra sam ze sobą. Już pomijając fakt iż co chwilę otwierane są nowe serwery przez które jeszcze więcej serwerów umiera. Paranoja jakaś? Dziękuję pięknie w imieniu Muscotah które umiera jeszcze szybciej po otwarciu Ohio.
Wymagania dotyczące migracji są takie same na każdym z serwerów. Nie mogę uruchomić migracji do póki serwer nie spełni szeregu wymagań i nie otrzymam na to zgody do mojego przełożonego.

@krzysiek2828
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Zapytałem czy Ty, jak informuje pewna osoba z TWT, przekazujesz wyżej informacje odnośnie prośby graczy o wprowadzenie migracji a więc idąc tym tropem rozumowania złagodzenie jej warunków. To że serwery są sprawdzane i monitorowane nic nie zmienia, kryteria które są postawione są jak widać zbyt wysokie. Ponawiam pytanie - Jak często wspominasz że migracja jest potrzebna i jaką utrzymujesz odpowiedź? Jeśli nie wspominasz proszę o konkretną odpowiedź, chociażby, "posiadam pogląd na sytuację, zgadzam się z aktualnymi kryteriami i nie przekazuję opinii graczy" lub inną zgodną z prawdą.

Przedstawiam również propozycję - mam nadzieję że z tego miejsca nie zostanie usunięta. Zostawiamy dwa stare serwery - np S1 i S10. Wszystkie światy istniejące dłużej niż np 4 lata mają odpaloną migrację, powiedzmy 3 miesiące na dokonanie migracji. Po tym czasie zostają dwa "stare" oraz wszystkie serwery istniejące krócej niż 4 lata. To że nowy serwer wychodzi co rok nie jest tajemnicą, co jest zresztą mega opłacalne - tendencja będzie z pewnością utrzymana. Po upływie 4 lat ( zaobserwowałem że mniej więcej tak długo serwer jest aktywny) odpalana jest automatyczna migracja na "stary serwer" - czas 3 miesiące, później serwer jest zamykany. W ten sposób na stałe utrzymujemy 7 serwerów. Plusy: mniejsza ilość serwerów - mniejsze koszty; gdy serwer się wypali gracze którzy zbudowali fajną postać mają szansę przenieść postać na serwer który żyje - brak ludzi czekających na migrację - większa rywalizacja - większa ochota na grę, a co najważniejsze pokazanie graczom że polityka gry skierowana jest w naszą stronę. Z finansowego punktu widzenia serwery będą bardziej rentowne niż teraz. I teraz najważniejsze - pytanie: Czy jest szansa przedstawienia pomysłu ludziom stojącym wyżej, czy z jakiegoś powodu nie masz możliwości, chęci, mocy aby to zrobić? Prosiłbym o konkretną odpowiedź na pytanie - nie śpiewkę że serwery są stale monitorowane itd. Dziękuję

Wasze prośby są przekazywane na bieżąco. Odpowiedź doskonale znacie. Jeśli świat spełni wymagania, to otworzymy migrację.
Twoja propozycja została przekazana.

@themasterofdisaster
Jaki masz pomysł na utrzymanie gry przy życiu?
Organizowane są konkursy, eventy i wydarzenia aktywizujące graczy. Gra ma już swoje lata i na pewno nie powróci do czasów swojej świetności. Jednak nie uważam, aby gra miała zakończyć swoje życie szybko.

Czy jesteś zwolenniczką migracji?
Tak i nie. Z jednej strony migracja otwiera możliwość przeniesienia postać na inny serwer. Z drugiej jednak strony niesie za sobą szereg dodatkowych możliwości łamania zasad gry.

Dlaczego nie ma żadnej informacji kto i dlaczego usuwa posty z forum? Post sobie znika i tyle, bez podania przyczyny...
Usuwane są posty, które łamią regulamin forum. Jeśli masz pytanie dlaczego Twój post został skasowany, zawsze możesz zapytać moderatora.

@Zajęcza Łapka
Czyt którykolwiek członek TWT w Polsce płci żeńskiej ma aktualnie wolny stan cywilny?
Jest to zbyt osobiste pytanie ;)

@fusek77
Każda sprawa używania skryptu jest rozpatrywana indywidualnie. Nie ma możliwości jasnego określenia, czy za używanie skryptu otrzyma się karę. Skrypt skryptowi nie jest równy. Z tego powodu moja odpowiedź jest i pozostanie nie zmieniona.

Poza tym nie pytałem się czy to będzie wdrażane do gry, tylko prosiłem o obietnice przekazania naszego postulatu na spotkaniu pomiędzy wszystkimi CM'ami, a LCM'em. Czy możesz nam obiecać, że przekażesz naszą prośbę odnośnie tego by wydłużono czas edycji postu na forum dla zwwykłych użytkowników? Oraz czy możesz obiecać, że odpowiedź LCM'a nam przekażesz? Jeśli tak, to czekamy, jeśli nie to czemu? (nie chciałbym czekać pół roku na odpowiedź od LCM'a).
Prośba została przekazana. Jeśli zmiana będzie wchodziła do gry to dowiecie się o tym z odpowiedniego ogłoszenia. Dotyczy to każdej z Waszych propozycji.

Sprawdzałem przez ostatni tydzień niemal codziennie na większych polskich portalach bez użycia adblocka. Zero reklam od IG, ZERO. Czyżby cały czas miałem pecha? Nie sądzę.

Najwidoczniej miałeś pecha. Ponieważ reklamy jak najbardziej są. Być może trafiłeś na okres, kiedy akurat nie były emitowane.

Ponadto z tego co zauważylem nie ma na polskim fanpejdżu możliwości napisania wiadomości prywatnej, albo nie zauważyłem. Jeśli nie ma tej opcji to dlaczego została wyłączona?
Wszystkie wersje językowe mają wyłączoną możliwość pisania wiadomości przez funpage. Możesz pozostawić komentarz lub skontaktować się przez system supportu.

A grepolis to nowa gra? Z tego co widziałem na Fanpejdżu to w tym roku obchhodziła swoje 10lecie, więc jest cały rok młodsza od The -West. I tylko z tej uwagi ma status gry młodszej i z tego powodu ma odświeżoną stronę startową? Twój argument niestety nie wytrzymał próby moich argumentów. Zatem czekam na odświeżenie stron startowych u plemion i Westa, skoro gra młodsza zaledwie o rok od westa mogła dostać odświeżenie to czemu nie my? Czyżby IG spisało naszą grę na powolną śmierć?
Każda gra jest osobnym projektem. Nie znam szczegółów dotyczących innych gier, tego co dokładnie robią i nad czym pracują. Obecnie nasza strona startowa nie będzie zmieniona.
IG nie spisało żadnej gry na powolną śmierć, jak to sam określiłeś.

Osobiście znam osoby które siedzą niemal 24h na dobę z różnych powodów i jakoś do dnia Twojej odpowiedzi nie widzieli Cię ani razu, widzieli na innych światach jedynie wariatę. Czy nie uważasz, że jest to nie fair w stosunku do reszty serwerów? Jeśli nie to czemu? Część jest obsługiwana przez GM'a ale część nie, i gracze tracą możliwość otrzymania dodatkowych precli (nie pisz, że mogą się wszędzie zalogować, mogą, ale nie muszą, gdyż grają na danym serwerze i chcieliby pogadać na danym serwerze z GM'em).
GM dostępni są na każdym serwerze. Są to różne dni i godziny. Nikt z nas nie jest dostępny non stop i nigdy nie będzie.

Czyli nie mamy prawa wiedzieć kto jaki dokładnie ma status w obsłudze gry? A to ciekawe.
Główne stanowiska są znane. Jednak zajmujemy się wieloma innymi sprawami i nie ma możliwości, aby za każdym razem Was informować o tym, kto nad czym pracuje.

Co rośliny doniczkowe mają wspólnego z Dzikim Zachodem? Czyżby jakieś święto roślin doniczkowych w kalendarzu się znajduje? kobiety dzikiego zachodu zabawiały się we florystki? Spoko, pewnie niektóre miały jakieś ogródki z ziołami czy czymś podobnym, ale ogródki, może i były rośliny które sadzano do doniczek, ale nie słyszałem o takich przypadkach, jednak jeśli są takowe to z chęcią się tego dowiem.
Serio rośliny doniczkowe? Nie lepiej coś innego? Jak... stare bronie strzeleckie? Takie antyki powiedzmy...

Są to rośliny z terenów na jakich toczy się fabuła gry.

Czemu nie ma cen, ani waluty jaką będziemy mieli płacić za te ekskluzywne przedmioty? Kolejne dyrektywy z góry które sensu nie mają? A jak ma sens nie wystawianie cen to proszę mi je przedstawić.
Ceny dostępne są w grze, gdy tylko wyprzedaż jest dostępna.

Czy będą jakieś wyprzedaże, ale tylko i wyłącznie za obligacje? Nie, nie chodzi mi o to co najprawdopodobniej będzie na święta, ale specjalnie pod tą wyprzedaż zrobione itemy które można będzie kupić jedynie za obligacje. Czy IG przewiduje coś takiego? Jeśli nie to czemu?
Nie mam wiedzy czy coś takiego jest planowane. Jednak raczej nie. Zakup przedmiotów możliwy jest za bryłki lub bryłki i obligacje.

Co się stało, że od ilu ostatnich miesięcy jakość grafik nowo dodanych przedmiotów się znacząco pogorszyła? Nie, nie jest to tylko moja opinia, wielu graczy zauważyło tę "pikselozę". Nowy grafik? Jeśli tak to słabo się spisuje, oj słabo. A jeśli jakiś inny powód to czy możemy się dowiedzieć jaki? A jeśli nie możemy się dowiedzieć to czemu nie?
Pracujemy nad tym, aby grafiki były coraz lepsze. Jest to widać po nowych przedmiotach.

@jk377
kiedy serwer przestanie mnie ciągle oskarżać o bycie botem podczas wysyłania precelków?
Myślę, że już przestał. A tak na poważnie, to wysyłaj precelki ciut wolniej i wszystko będzie w porządku.

@Stapler
Czy w związku z tym, że hazard jest zabroniony w TW, najbliższy event Dia De los Muertos 2019 nie zostanie wprowadzony? Nosi on znamiona hazardu.
Dod jak najabardziej się odbędzie. Powiedz, w którym miejscu nosi on znamiona hazardu?

@Fatmag
Jakie aktualne standardy panują na wszystkich serwerach i na jakiej podstawie są one wyznaczone?
Wyliczone są one na podstawie wartości przedmiotów jakie możemy Wam przekazać podczas konkursów. My część naszej puli wykorzystujemy na Gali. Wartość nagród jest tajna.

Co w tym wypadku oznacza od czasu do czasu oraz o ile wyższa będzie nagroda od obecnej?
Około raz na miesiąc. Nagrody będą wyższe czasami nawet o ponad 100% przykładowo będziecie mogli zdobyć pudełko energii.

@speedy911
Dlaczego IG uważa, że najodpowiedniejsze dla WESTA jest "ciągłe zaskakiwanie nowościami" zamiast po ludzku rozmawiać z nami (graczami) o przyszłości gry i kierunkach ewentualnego rozwoju?
Zadajemy Wam pytania na czatach, na forach, w mediach społecznościowych. Z tego wszystkiego zbierany jest feedback i wyciągane wnioski. Na ich podstawie budujemy kolejne aktualizacje. Rozmowa z Wami o naszych planach jest o tyle trudna, że czasami planu nie da się zrealizować. W takiej sytuacji bylibyście zawiedzeni.

Dlaczego podczas wydarzeń w grze, trzeba używać skryptu do rozsyłania waluty eventowej? Dlaczego gra nie oferuje takiego rozwiązania bez użycia skryptów?
Nie trzeba używać skryptu. Wysyłanie bez niego jest również proste.

Jakie działania zamierza podjąć IG w momencie gdy programiści pasjonaci przestaną tworzyć skrypty do Westa? Czy IG zamierza wspierać w jakiś sposób takie osoby (bryłki)? Jakby nie patrzeć to właśnie skrypty trzymają jeszcze tutaj liczne grono graczy, którym bez tych ułatwień już dawno odechciałoby się grać :/
IG nie odpowiada za skrypty, ani też nie planuje gratyfikacji osób, które je tworzą.

Dlaczego w grze nie ma opcji powiadomień o możliwości użycia "worków", bez skryptów bardzo łatwo przegapić otwarcie takiego worka.
W grze nie ma powiadomień o możliwości użycia żadnego przedmiotu. Trzeba po prostu pamiętać, aby worek otworzyć.

Dlaczego nadal nie ma opcji umożliwiającej wyłączenie w grze powiadomień o zakupie "czegoś" za bryłki. To jest gra oparta na klikaniu i niestety bardzo łatwo się pomylić. Tak wiem, powinienem uważniej klikać, jednak, tak jak już pisałem wyżej, TA GRA OPIERA SIĘ NA SZYBKIM KLIKANIU, jeżeli mam za każdym razem zastanawiać się czy coś dobrze klikam, ZA KAŻDYM KURCZAK RAZEM, to chyba bym zwariował i skończył jako fan wiadomego kobiecego sportu!
Żadna z gier IG nie oferuje takiej opcji. Jeśli nie chcesz wydać bryłek to wystarczy kilknąć w odpowiednie miejsce.

Kto podejmuje ostateczne decyzje o rozwoju Westa (poproszę z imienia i nazwiska/ nicku) , czy taka osoba może się do nas pofatygować i odpowiedzieć na kilka pytań na żywo (takie AMA, pisane - czyli mamy moderatora, który zadaje pytania gościowi, które wcześniej/ na bieżąco wrzucają gracze). Tylko proszę nawet nie proponujcie kolejnego wywiadu, bo jak ma to wyglądać tak jak ostatnio, to już lepiej nic nie róbcie :/ PS: niczego się nie dowiedzieliśmy, a osoba zadająca pytania nawet nie starała się "przycisnąć" gościa z IG i odpowiednio reagować na wymijające odpowiedzi.
Decyzje dotyczące westa podejmowane są przez osoby zajmujące się grą w biurze firmy. Są to osoby różnych narodowości i taki czat nie byłby możliwy do realizacji.

Dlaczego zmniejszono pulę nagród w grze? Chodzi o konkretny powód i co IG chce dzięki temu uzyskać.
Pula została ujednolicona, aby na każdym markecie panowały takie same zasady.

@julo8
Kiedy onufry wraca?
Nie planujemy jego powrotu.

@Cpt. Bonsai
Kwestia dotyczy zakreślonej w czerwonej ramce "nowej" treści regulaminu, aktualizowanej na dzień 11.09.2014 r. Nie wchodząc w szczegóły, dlaczego jedyną formą z tego co obecnie obserwuję to karanie na forum po przez usunięcie posta [głównie zgłoszonego], jednocześnie zaniechanie używania tzw. żółtej i czerwonej kartki, a także dalszych konsekwencji wynikających wprost z regulaminu forum? Proszę tylko o stosowanie zasad wynikających z regulaminu forum, nic więcej. Jeśli pytanie jest niezasadne z góry przepraszam za jego udzielenie, być może coś mi umyka.
Nie otrzymasz informacji, czy inny gracz otrzymał kartkę. Kartki są jak najbardziej stosowane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jak zwykle brak odpowiedzi lub odniesienia się do postów.
"Gry" w cyrku również są grami hazardowymi i nie powinno ich być.
WestLotto również jest hazardem. Czy Inno jest w posiadaniu licencji na hazard w Polsce?
Dla przypomnienia, w Polsce osoba biorąca udział w nielegalnym hazardzie podlega karze. Jako gracz, chciałbym wiedzieć czy hazard serwowany nam przez Inno/TWT jest legalny.

@Stapler
Czy w związku z tym, że hazard jest zabroniony w TW, najbliższy event Dia De los Muertos 2019 nie zostanie wprowadzony? Nosi on znamiona hazardu.
Dod jak najabardziej się odbędzie. Powiedz, w którym miejscu nosi on znamiona hazardu?
Na każdym etapie gry w karty musisz podjąć decyzję 50-50 i wybrać jedną z dwóch kart: za jedną kartą jest Azteckie Słońce, a za drugą – Ponury Żniwiarz. Wybór „poprawnej” karty daje możliwość kontynuowania gry lub odebrania nagrody. Żniwiarz kończy grę i daje w zamian rekompensatę w postaci aksamitek lub mozliwość przekupienia za bryłki kupione za realne pieniądze. Hazard w czystej postaci.

P.s. W the westowym pokerze gracz teoretycznie nic nie mógł stracić lub zyskać realnego, a jednak jest zakazany ze względu na ustawę hazardową. To co mówić o losowaniu, w którym można stracić realne pieniadzę w postaci bryłek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry