Rozmowy z CM

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

wiem jak bardzo czekacie na spotkanie na TS. Niestety z powodów technicznych, które nie są zależne od mojej osoby, obecnie nie ma możliwości zorganizowania takiego spotkania. Wiem, że macie dużo pytań, które chcecie zadać. Dlatego w tym temacie możecie zadawać pytania. Na pytania będę odpowiadała raz na kilka dni. Najbliższy dzień udzielania odpowiedzi to poniedziałek 09.09.2019. Pamiętajcie jednak, że są kwestie których poruszyć nie mogę, wtedy przy Waszym pytaniu pojawi się stosowna adnotacja. Nie będę również udzielać odpowiedzi na pytania, które już zostały zadane w tym temacie.
 
1. Bohaterskie osiągnięcia - dlaczego na wiki zamieszczone są tylko wybrane osiągnięcia ? Czy jest szansa na uzupełnienie brakujących ?
2. Migracja - czy planowane jest zmniejszenie liczby serwerów?
3. Czy są planowane jakieś większe aktualizacje, jak chociażby ta z rzemiosłem?
4. Nagrody za bitwy na Gali - czy jest szansa aby się poprawiły ? Za czasów gdy zajmował się tym fusek - nagrody były w porządku, teraz otrzymujemy jakiś chłam.
5. Czy powstanie ranking osiągnięć?
6. Czy planowany jest set kolekcjonera v2 ( z tego co mi wiadomo już istnieje -źródło tw-calc) ?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
1. Czy planowane jest wprowadzenie bitew międzyświatowych wyzywanych przez graczy, np. Nawaho vs Musco (jako, że nie planujecie w najbliższym czasie masowych migracji to chyba niezły pomysł na rozruszanie fortowo wszystkich aktywnych światów)
2. Czy w najbliższej przyszłości pojawi się więcej "małych" setów, takich jak "letnie duchy", obecnie co event dostajemy coraz mocarniejsze ;) duże zestawy, może czas najwyższy zrobić graczom niespodziankę i wprowadzić "mini" zestawy, które gracz będzie musiał dopasować do już istniejących.
3. Co z przestarzałymi skrzyniami w sklepie weterana?
4. Jakie plany ma IG co do fortów, mamy tyyyyyyllllleeeeee światów, a chyba na żadnym nie udało się ostatnio zapełnić choćby średniaka. Może trzeba wyrzucić z mapy duże forty, na ich miejsce postawić średniaki, na miejsce średniaków dać małe, a za małe dać forty mini ;) Takie na 40 vs 34 graczy?
5. Dział propozycje czeka na kogoś kto się nim zajmie, kiedy to nastąpi i kto będzie odpowiedzialny za weryfikację propozycji?
6. Wolisz kawę czy herbatę?
7. Czy Kubica będzie jeździł w przyszłym roku w F1?
 
Lenka słońce.

Miło że się starasz zrobić coś dla nas, społeczności, ale błądzisz. Nikt z grających w tą grę nie chce i nie oczekuje bzdurnego konkursu.
My potrzebujemy ciebie! Kontaktu z tobą, dialogu, czegokolwiek co pokaże nam że nie masz nas głęboką w dupie a jedyne na czym ci zależy to podcierranie euroskami.
Wejdź na to forum czy na którykolwiek świat, zobacz jak to wszystko wygląda, popisz z ludźmi i bądź człowiekiem.
To co robisz (to co my widzimy) równie dobrze może robić bot. Info o aktualizacji, dwie wiadomości w tygodniu albo i mniej. Po co w takim razie nam tu jesteś.?

I ten temat, odpowiedzi raz na kilka dni. Czy to jest taki problem poświęcić kilka minut żeby wejść, napisać jakąś głupotę żeby komuś było miło?
Tak trudno poświęcić promil dnia żeby pokazać że nie masz na wszystko wywalone? Wstaniesz, przy śniadaniu odpalisz telefon na dwie minuty i sprawa załatwiona.
I to nieszczęsne spotkanie na TS. Tani, gównojakościowy mikrofon kosztuje ze 20 złotych i nie wierzę że to jest problem.
Albo brakuje ci czasu, albo boisz się po prostu pogadać z ludźmi bo myślisz że każdy to wejdzie to cie zbluzga za twoją postawę.
Czy może po prostu nie chcesz poświęcić czasu kilku debilom którym zależy na grze?

Mam nadzieję że te kilka słów przypadnie ci do gustu i przemyślisz swoje postępowanie. Oczywiście czekamy na twoją opinię w tym temacie.

Pozdrawiam serdecznie wasz Sisiarito19
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy LCM myśli o zwiększeniu maksymalnego poziomu postaci? A jesli myśli to czy chce to wprowadzić? Od lat stoimy z maksymalnym poziomem, może warto byłoby coś z tym zrobić?

Inne pytania być może się jeszcze pojawią.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pytania do CMa o rzeczy niezależne od niej Xd
Chcę jedynie wiedzieć czy chcą coś z tym zrobić, bo wbijanie kolejnych poziomów, czy pagonów (patrz diablo III) napędza rywalizację i motywuje do grania. A posiadać maksymalny poziom to takie "meh", ale to tylko moja opinia z którą można się nie zgadzać.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy do gry dojdą jakieś trudne i czasochłonne zadania do wykonania? Takowych nie było już jakieś 2-3 lata, bo powiedzmy te trudniejsze zadania (no niech będzie, że te które wymienię zaliczę do tych "trudnych") to Akcja, Pomysł na biznes, czy dwie części zadania "czarny skarb", które weszły w okolicach 2016 roku. A jeśli takowe zadania wejdą to czy będą na minimum 130 poziom doświadczenia i czy będą odpowiednie do tego poziomu nagrody tj. powiedzmy milion doświadczenia za zrobienie całego zadania, trochę $, jakieś ciekawe itemy? Polecam zajrzeć i zobaczyć ile doświadczenia dostaje się z tych wymienionych przeze mnie zadań, a powiedzmy z zadania cyrk wędrowny... Jest to przepaść (rzecz jasna o wiele więcej dostaje się za cyrk).
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Czy do gry dojdą jakieś trudne i czasochłonne zadania do wykonania? Takowych nie było już jakieś 2-3 lata, bo powiedzmy te trudniejsze zadania (no niech będzie, że te które wymienię zaliczę do tych "trudnych") to Akcja, Pomysł na biznes, czy dwie części zadania "czarny skarb", które weszły w okolicach 2016 roku. A jeśli takowe zadania wejdą to czy będą na minimum 130 poziom doświadczenia i czy będą odpowiednie do tego poziomu nagrody tj. powiedzmy milion doświadczenia za zrobienie całego zadania, trochę $, jakieś ciekawe itemy? Polecam zajrzeć i zobaczyć ile doświadczenia dostaje się z tych wymienionych przeze mnie zadań, a powiedzmy z zadania cyrk wędrowny... Jest to przepaść (rzecz jasna o wiele więcej dostaje się za cyrk).

To ja tylko dodam, że WSZYSTKIE zadania z gry da się zrobić w mniej niż rok... w tym max level i całe rzemiosło. Coś mi się wydaje, że jedno TRUDNE zadanie niczego tutaj nie zmieni, potrzeba chyba całej serii takich zadań, żeby zająć czymś weteranów. PS: a zamiast spania powinni dawać 8 godzin budowania kościoła ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To ja tylko dodam, że WSZYSTKIE zadania z gry da się zrobić w mniej niż rok... w tym max level i całe rzemiosło. Coś mi się wydaje, że jedno TRUDNE zadanie niczego tutaj nie zmieni, potrzeba chyba całej serii takich zadań, żeby zająć czymś weteranów. PS: a zamiast spania powinni dawać 8 godzin budowania kościoła ;)
Skoro na Ohio już jest osoba z nowymi przepisami to nie mam prawa Ci nie wierzyć ;)

Czy planowany jest rework całego shopu? Chyba nie muszę argumentować dlaczego się o to pytam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Na Facebooku widziałem jedynie pytanie co widzieliby gracze/co zmieniliby w shopie (chyba, że coś jeszcze doszło na fanpage, ale nie sprawdzam go codziennie). Samo pytanie, a chęć pracy nad tym to dwie różne sprawy.
 
czy Planujecie Lepsze Nagrody za Bitwy za Gallifrey
co z podniesieniem poziomu ze 150 np na 200 lub 250
Planujecie lepsze Sety na Kolejne Eventy,Loterie
czy będzie jakiś Event,Loteria na Sylwestra,na Nowy Rok
czy w tym Roku na Event,Loterie Walentynkową będą lepsze Sety niż Rok Temu
czy Planujecie powiększenie Fortów i ,żeby więcej Graczy było na Fortach
czy Planujecie dodanie jakiegoś nowego Budynku w Miastach
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę odpowiedzieć, tak lub nie , czy TWT respektuje screeny? I przydałoby się, by gracze na odpowiedz nie czekali ruski rok, jak to masz w zwyczaju. Chyba że w dalszym ciągu olewasz garczy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skoro jesteśmy pierwszym marketem prócz bety, który dostaję aktualizacje, często z błędami nie wyłapywanymi na serwerach testowych lub i nawet wyłapywanymi, to czy polski market może się czegoś spodziewać w ramach tego? Bo to, że mam wcześniej aktualizacje od innych marketów to nie jest dla mnie nagroda za de facto testowanie czy nie ma błędów by na inne markety te błędy nie weszły. Ponadto była to ponoć nagroda za wygranie pierwszej edycji mistrzostw fortowych, zatem czy zwycięzcy drugiej edycji też są traktowani tak samo jak my? A jeśli nie to dlaczego?
Czy będą jeszcze w tym roku jakiqes eventy międzynarodowe jak mistrzostwa fortowe dla przykładu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry