Rzeczy nie na sprzedaż!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31401
  • Data rozpoczęcia

kto jest za wielkim sprzątaniem?a kto nie :)

  • Jestem za zrobieniem dnia pozbycia się takich rzeczy.

    Głosy: 16 55,2%
  • Jestem przeciwny temu.

    Głosy: 13 44,8%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser31401

Gość
Gość
Sa takie rzeczy których nie da się sprzedać :&: i zaśmiecają ekwipunek dlatego może by zrobić jakiś dzień w którym można by oddać handlarzowi za jakąs sumę pieniędzy lub też zrobić mini loterie i rzeczy "nie na sprzedaż" wymieniać w takiej loterii na wszytskie inne dostepne w grze the west.
 

DeletedUser

Gość
Gość
było wiele razy

jestem za tym żeby można było się pozbyć tego śmietnika - nie koniecznie żeby to był jeden dzień
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Kiedyś były tematy, aby tego typu unikaty "zablokować", zrobili to. Teraz są tematy żeby "odblokować".
Ludzie, ogarnijcie się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie apelowałem o blokowanie tego całego śmietnika. Ciuchy/zestawy ok - rozumiem, ale reszta tego badziewia której w żaden sposób nie można się pozbyć mnie wkurza.
 

DeletedUser16398

Gość
Gość
Ta odblokować sprzedaż zablokowanych przedmiotów to zaraz tłum płaczków będzie płakać i krzyczeć że przez przypadek skasowali jakiś potrzebny im przedmiot.
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo mogli by zrobić już to o co od dawna ludzie proszą - miejsce w plecaku na zestawy i ciuchy których nie chcemy przypadkiem sprzedać. W sumie to mogli by i dać możliwość blokowania dla przedmiotów których nie chcemy przypadkiem się pozbyć
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
Albo mogli by sprowadzić ze jak coś sprzedasz do Handlarza to ze masz opcje zeby to odkupić w ciągu 24 h . :eek:kul:
 
moim zdaniem powinni wprowadzic cos takiego, że gracz sam definiuje co jest na sprzedaż a co nie poprzez nalożenie "klódeczki" :)
Zapobiegnie to przypadkowym sprzedarzom po pijoku :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Moja znajoma sprzedała jak jeszcze mogła spodnie z parady christophera i teraz nie może zrobić zadania powtarzalnego. Jak dla mnie to co jest nie na sprzedaż niech już takie zostanie, kto wie czy wam to kiedyś potrzebne nie będzie.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Moja znajoma sprzedała jak jeszcze mogła spodnie z parady christophera i teraz nie może zrobić zadania powtarzalnego. Jak dla mnie to co jest nie na sprzedaż niech już takie zostanie, kto wie czy wam to kiedyś potrzebne nie będzie.


Święta racja , za jakiś czas może się okazać że IG wpadło na jakiś pomysł i pewne rzeczy będą potrzebne.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Moja znajoma sprzedała jak jeszcze mogła spodnie z parady christophera i teraz nie może zrobić zadania powtarzalnego. Jak dla mnie to co jest nie na sprzedaż niech już takie zostanie, kto wie czy wam to kiedyś potrzebne nie będzie.

W The Weście obowiązuje jedna podstawowa zasada. Otóż nigdy nie sprzedawaj czegoś czego później nie będziesz mógł kupić. Nigdy i za żadną cenę. Inaczej wcześniej czy później zaliczysz zonka jak Twoja znajoma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry