Rzemiosło 2.0

Status
Zamknięty.
Witam czemu zadanie jest nie do wykonania.
Gdzie w tym zadaniu piszę że było to zadanie prima apeillisowe ???

Zadanie pojawiło się 5 dni wczesniej - gdzie debile admini Ebola i Wojcieszy na kilku swiatach spamowali , aby go nie wykonywać bo jest zbugowane i mogą wyjść problemy.

Teraz się okazuje że zadanie można było wykonać , więc skoro admini wprowadzili w błąd to przesuncie czas wykonania zadania na dzien , dwa aby każdy mógł wykonać.

A za wprowadzanie graczy w błąd powinny być kary jakieś
 
a jak dla was jest problem zrobić zadanie dłużej to odblokujcie możliwość sprzedania ksiązki
 

DeletedUser33093

Gość
Gość
Prawdą jest, że przez ostatnie bugi to aż żal patrzeć na to co się dzieje. Gra nie sprawdzana w ogóle i są wypuszczane takie błędy do oficjalnego świata? Chyba trzy zadania pod rząd były zbugowane, rzemiosło 2.0. na dzień świętego Patryka i jeszcze jakieś. Nie podoba mi się to, mimo, że zdążyłem ze zadaniem rzemiosło 2.0 to rozumiem nie zadowolenie.
Zadania nie dało sie wykonać od razu przez problemy a zadanie zrobiłem bodajże wczoraj.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Wy serio się przez tydzień nie zorientowaliście że to było zadanie na 1. kwietnia?
 

DeletedUser33093

Gość
Gość
Oczywiście, że tak ale tu mowa o błędach w grze? Nie wiem do czego jest nawiązany ten wyzej post
 
1 kwietnia , a 26 marzec jest chyba różnicą prawda ???

3 zadania które weszły były pobugowane admini Wojcieszy i Ebola pisali żeby nie robić bo są błędy i mogą być problemy.
I to pisali przed 1.04 więc wproawdzili graczy w błąd skoro wproawdzili w błąd to teraz niech przedłuża to zadanie
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
To ebol adminem został ? czy tylko się pod niego podszywa ?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
A pisałem że jak nie mają kogo wziąść to żeby nie brali nikogo a tu takie oops!
 

DeletedUser32244

Gość
Gość
Błąd na błędzie .... szkoda nawet mówić. Admin nas w pole wprowadził i już :/
 
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/aktualizacja-dyskusja.58941/page-141


Dodatkowo, może ktoś z "góry" się wypowie na temat serii Rzemiosło 2.0 i zadania u Marii, które też najprawdopodobniej jest zbugowane gdyż się nie pojawia.

"To wbrew pozorom, nie jest błąd. Zadanie u Marii pojawi się w odpowiednim czasie ;)"

aha to zadanie wchodzi 26 wariata piszę ze Henry się troche pospieszył z zadaniem i pojawi się w odpowiednim czasie , skoro zajebaliscie z zadaniem bo nawet tak prostej rzeczy debile nie umiecie zrobić to wasz problem od 26 było 6 dni na dnie informacji ani jedna się nie pojawiła.

Nigdzie nie daliscie info pajace - więc wprowadziliscie ludzi celowa w błąd
 
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/aktualizacja-dyskusja.58941/page-141

aha to zadanie wchodzi 26 wariata piszę ze Henry się troche pospieszył z zadaniem i pojawi się w odpowiednim czasie , skoro zajebaliscie z zadaniem bo nawet tak prostej rzeczy debile nie umiecie zrobić to wasz problem od 26 było 6 dni na dnie informacji ani jedna się nie pojawiła.

Nigdzie nie daliscie info pajace - więc wprowadziliscie ludzi celowa w błąd

Bo teraz panuje nowa zasada - jest błąd, ale wmawiajmy graczom, że właśnie tak miało być :D
 
Podpinam się do Seluxa

To przez tyle czasu nie można było napisać zadanie jest prima apeillisowe??? zamiast robić spam przez wojcieszy na światach ,że jest bug ? Napisanie ogłoszenia to raptem 2-3 min są.

Jedyna opcja wprowadzić produkt rzemiosło 2.0 na sprzedaż albo dać zadanie na 3.04 z ogłoszeniem . Mogę się założyć ,że zadania nie zrobiła połowa graczy gdyż one było przez pewien czas otóż gracz wszedł o 17 godzinie i go nie ma . Następnie coś ok 22 też nie ma . To zadanie było przez parę godzin ?
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Było ogłoszenie na TW, że są błędy w zadaniach to dajcie też ogłoszenie, że zostały już naprawione. I nie było by pretensji, a tak proszę przedłużyć termin.
 
https://forum.the-west.hu/index.php?threads/játék-hibák.2981/page-15 - Węgry - węgierski cm umiał napisać że jest bug i zadanie pojawi się 1 kwietnia - więc grzecznie się pytam co robiła nasza administracja nie PODAJAC TAKICH INFORMACJI..


Szakma 2.0 második kalandja (Máriánál) nem jelenik meg.
A kalandsor hibásan jelent meg a mai nap folyamán, a további részei Április 1-jén lesznek elérhetőek.

WYCINEK WEGIERSKI CM NAPISAL ZE ZADANIE JEST Z BLEDEM I MOZNA JE WYKONAC DOPIERO 1 KWIETNIA GDZIE jest U NAS TAKIE INFO BYLO JEST I KIEDY BEDZIE MOZNA TO WYKONAC - zjebaliscie to teraz się tłumaczcie będzie trzeba to dym będzie nawet na zagranicznych forach - w koncu może ludzie zobacza jak nasza administracja pracuje wspaniale nie podajac informacji bo po jakiego *wulgaryzm* ?

// edytowano wypowiedź ze względu na wulgaryzmy - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
Selux jak o innym zadaniu się zapytałem czy będzie wydłużony czas jego wykonania ze względu na błędy to sam pisałeś że nie trzeba przedłużać jego ram czasowych bo :
nawet jak 2 dni predzej naprawią to każdy je wykona bo tylko 8 albo 6 h snu trzeba zrobić i nic innego czasowego tam niema :p
W tym zadaniu również nie było żadnych ram czasowych więc czemu miałoby zostać wydłużone, szczególnie że taki był zamiar od początku żeby zadanie było dostępne przez jeden dzień.
 
Selux jak o innym zadaniu się zapytałem czy będzie wydłużony czas jego wykonania ze względu na błędy to sam pisałeś że nie trzeba przedłużać jego ram czasowych bo :

W tym zadaniu również nie było żadnych ram czasowych więc czemu miałoby zostać wydłużone, szczególnie że taki był zamiar od początku żeby zadanie było dostępne przez jeden dzień.

a chodzby dlatego ze o 23:50 nie miałem zadania a miałem 10 min żeby je wykonać dokładnie 9min59 sekund a zadania nie było - tak miało kilka osób innych kilka miała tylko zadanie o 11 pózniej już nie mieli.

Co do zadania brewing pisałem żeby nie wydłużać bo tam nic nie było takiego prócz 6h snu więc bez problemu można było to wykonać.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zadanie było dostępne jedynie z okazji 01.04.2019. Obecnie nie można już go wykonać, w dniu wczorajszym zadanie było normalnie dostępne i każdy mógł je bez problemu wykonać.
Co roku zadanie z okazji 01.04 pojawia się jedynie na jeden dzień. Wcześniejsze pojawienie się pierwszego zdania dało to dodatkowy czas na wykonanie serii, nie zmieniło nic w możliwości wykonania dalszych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry