Rzemiosło 2.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser23283

Gość
Gość
Selux ale w tym zadaniu nie było absolutnie żadnych wymogów czasowych. Można je było wykonać w dosłownie kilka sekund. Rozumiem że skoro ty nie zdążyłeś to nagle trzeba aferę zrobić? W zadaniu o którym ja mówię ("Płonące duchy przeszłości!" a nie "Brewing bad") Było zarówno czas przespany jak i wymóg godzinowy w którym trzeba się było wstrzelić żeby popchnąc dalej zadanie. Teraz ty się rzucasz bo nie zrobiłeś zadania na które miałeś dokładnie tyle samo czasu co inni. A wręcz, tak jak i inni, miałeś ten czas przedłużony, bo pierwsze zadanie pojawiło się wcześniej. Więc ściśnij poślady i ogarnij się troszkę.
 
Lenko tu się nie zgodzę skoro można było je wykonać 01.04 (cały dzień) to czemu połowa graczy nie mogła tego wykonać ? po powrocie szkoły/pracy ??? tak o 17 mając rope w eq :/
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Selux opiszę obrazowo Twoje zachowanie ;)
Nie zrobiłem zadania które zdążyli zrobić inni: Hur Dur afera, wyzwiska i wszyscy źli.
Zrobiłem zadanie a ktoś inny nie zrobił: Hahaha ale niemota.
 
Ostrzeżenia na forum są po to by przywrócić ład tematu, są używane by ponownie nie musieć karać gracza choćby ostrzeżeniem. Proszę się trzymać tematu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego mój post został skasowany? Wytknąłem członkowi TWT łamanie regulaminu, to skasowaliście. Tylko to umiecie.

"ZAUFANIE DO CM LENKA222, ETRIEL ORAZ TWT, JEST NA POZIOMIE ZEROWYM."
"CENZURA NA FORUM THE WEST, JAK ZA PRL"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostrzeżenia na forum są po to by przywrócić ład tematu, są używane by ponownie nie musieć karać gracza choćby ostrzeżeniem. Proszę się trzymać tematu.

Ale takich informacji, jak sami mówicie, nie możecie udzielać osobom trzecim.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Brewing Bad miało być dłużej .
Pełne błędów zadanie ,,brak info o naprawie zadania ,,,kompromitacja Tw team ,,,marnujecie czas graczom
 

DeletedUser33093

Gość
Gość
Zadanie było dostępne jedynie z okazji 01.04.2019. Obecnie nie można już go wykonać, w dniu wczorajszym zadanie było normalnie dostępne i każdy mógł je bez problemu wykonać.
Co roku zadanie z okazji 01.04 pojawia się jedynie na jeden dzień. Wcześniejsze pojawienie się pierwszego zdania dało to dodatkowy czas na wykonanie serii, nie zmieniło nic w możliwości wykonania dalszych.

Lenka ale to troche głupie bardzo co tutaj napisałaś. Każdy wiedział, że to zadanie było na pierwszego kwietnia. Tylko nie zwróciłaś uwagi, że było ciągle zbugowane a tylko wczoraj było dostępne? (Z tego co mi było wiadomo, niektórzy gracze dalej mieli problem i nie mogli zrobić wczoraj zadania). Ten dodatkowy czas na wykonanie serii było wgl nie potrzebne bo tak bezużyteczne.
Tutaj Selux w dość wulgarny sposób -ale rozumiem go- pokazuje niesprawiedliwość jaka panuje a nie jak Zimapl napisał że hur dur... .
 
Skoro admini zdupili sprawę niech to teraz biorą na klatę i: odblokuja zadanie żeby szlo wykonać albo niech dadzą ludzia ta książkę ręcznie
 
Skoro moja wypowiedź była tu przytoczona kilkukrotnie, to czuję się w obowiązku, aby odpowiedzieć.
Napisałam zgodnie z prawdą, że zadanie u Marii oraz wszystkie pozostałe zostały zaplanowane na konkretny dzień i tego konkretnego dnia się pojawią. Jak już wiadomo, tym dniem był 1.04. Jak też już wiadomo, pierwsze z zadań pojawiło się wcześniej niż powinno, ale nie miało to wpływu na ukończenie pozostałych.
Dlaczego nie było informacji, kiedy dokładnie pojawi się reszta zadań? Z tego samego powodu, dla którego, nigdy nie informujemy, że na 1.04 wchodzi nowa linia zadań. Jeśli seria została przygotowana specjalnie na Prima Aprilis, to poinformowanie o tym, minęło by się z celem. Jeśli coś ma być żartem, to nie informuje się o tym, że jest to żart.
Jeśli na innej wersji językowej pojawiła się informacja, że zadania wejdą 1.04, to znaczy że członkowie tamtego zespołu nie trzymali się wytycznych. Przez to jak zwykle my wychodzimy na tych złych, którzy "o niczym nigdy nie informują".
W dniu dzisiejszym na forum powstał temat, w którym będą zamieszczane informacje o błędach, więc mam nadzieję, że pozwoli to uniknąć problemów i niedomówień w przyszłości.
 
Skoro moja wypowiedź była tu przytoczona kilkukrotnie, to czuję się w obowiązku, aby odpowiedzieć.
Napisałam zgodnie z prawdą, że zadanie u Marii oraz wszystkie pozostałe zostały zaplanowane na konkretny dzień i tego konkretnego dnia się pojawią. Jak już wiadomo, tym dniem był 1.04. Jak też już wiadomo, pierwsze z zadań pojawiło się wcześniej niż powinno, ale nie miało to wpływu na ukończenie pozostałych.
Dlaczego nie było informacji, kiedy dokładnie pojawi się reszta zadań? Z tego samego powodu, dla którego, nigdy nie informujemy, że na 1.04 wchodzi nowa linia zadań. Jeśli seria została przygotowana specjalnie na Prima Aprilis, to poinformowanie o tym, minęło by się z celem. Jeśli coś ma być żartem, to nie informuje się o tym, że jest to żart.
Jeśli na innej wersji językowej pojawiła się informacja, że zadania wejdą 1.04, to znaczy że członkowie tamtego zespołu nie trzymali się wytycznych. Przez to jak zwykle my wychodzimy na tych złych, którzy "o niczym nigdy nie informują".
W dniu dzisiejszym na forum powstał temat, w którym będą zamieszczane informacje o błędach, więc mam nadzieję, że pozwoli to uniknąć problemów i niedomówień w przyszłości.


a co mnie przyszlosc interesuje ?? zdupiliscie tu i teraz i tu i teraz naprawcie - mogliscie wczesniej pomyslec i napisac a nie 1 wiadomosc i uwazacie ze ok ???
 
Pozwólcie, iż ja się wypowiem.

W pełni rozumiem Pańskie rozczarowanie Panie Selux, jednakże chciałbym sprostować, iż dopuszcza się Pan naprawdę solidnego kłamstwa, gdyż przez ostatnie 2 tygodnie naprawdę mało czasu poświęciłem na grę i z nikim nie rozmawiałem na temat żadnego zadania, a tym bardziej na temat zadania Crafting 2.0 .

Mam nadzieję, że zrozumie Pan, iż standardy konsumenckie zostały w pełni zachowane, a cały problem odnośnie braku wykonania zadania spoczywa na Panu oraz Pańskiej (domniemanej) nie dyspozycyjności dnia 1 kwietnia 2019 roku, kiedy to zadanie było możliwe do wykonania.

W związku, iż dopuszcza się Pan jawnie kłamstwa, aby najprawdopodobniej otrzymać przedmiot, którego już więcej być może nie będzie możliwości zdobyć, uważam temat za wyczerpany.
Resztę osób chcących poprawić warunki forum oraz wyszczególnić zabiegi, które mają przynieść pożądane efekty w temacie komunikacji zapraszam do tematu https://forum.the-west.pl/index.php?forums/propozycje-odnośnie-forum.253/ , gdzie każdy może swobodnie zamieścić propozycje odnośnie Forum Gry.


Pozdrawiam,
Ebol
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Mistrzu co Ty chcesz naprawiać w tym zadaniu, że pojawiło się wcześniej niż powinno, a jego kontynuacja nastąpiła w odpowiednim czasie, czy może chcesz zmienić jego założenia. !!!

a co mnie przyszlosc interesujeOUD
,zacznij najpierw czytac a po tem pisac ok_:)
polecam nowy ,dzial ,pewnie specjalnie dla Ciebie zalozyli ksiege skarg i wnioskow mozesz zglaszac wszystkie bledy w grze
Mimo że regulamin od zawsze o tym mówi, że należy zgłaszać błędy w grze nie mylić z moimi ortograficznymi.::P
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/aktualne-błędy-w-grze.62581/#post-558605
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ebola ,szanowny Panie
Szanowny Panie Ebola
każdy wie, że jesteś zaraza na dzikim zachodzie, trollujesz straszysz innych i kłamiesz jak szewc, weź się schowaj skąd wyszedłeś i skup się na tym, co powinieneś robić.
Przestan czarowac krasomowstwem , epidemia na piaskach dzikiego zachodu jest Wszystkim znana ,Obecnie są prowadzone badania nad szczepionka przeciwko wirusowi Ebola. oops!oops!:OOO
z powazanie kudlaty durnowaty;);)
 
To ciekawe Ebola co piszesz bo przez ostatnie 2 tygodnie kilku krotnie cie widziałem i to z wojcieszy na gonzo
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Założeniem zadania było wprowadzić w błąd gracza, kiedy to można wykonać, wiadomo 1 kwietnia na pryma aprilis.
Od, kiedy to się uprzedza kogoś, że ma się zamiar kogoś nabrać.
Wiadomo jest, że nie można zmienić profesji, wybiera się raz klasę postaci i rzemiosło. W jednym zadaniu wymagany był olej jak powiadają zabrakło Wam oleju w głowie i daliście się nabrać. Zadanie nie może się pojawiać innego dnia, bo to byłoby celowe wprowadzanie w błąd graczy, ucinając temat idźmy po olej do głowy, bo lampa nie działa. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry