Rzuty wolne - PROJEKT2012

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
http://www.youtube.com/watch?v=RwGPM3egDc0


Siema! Chciałem wam zaprezentować nasze rzuty wolne, odcinek 1 - dopiero zaczynamy, ale jak wiadomo początki są trudne. Każdy z nas ma inną specyfikę uderzenia, więc to może być ciekawe :) Wrzucam tu na forum - mimo tego że wiem że ciężko coś z tego wyłapać - ale może ktoś coś doradzi co zmienić, jak układać stopę choć zdaję sobie sprawę że jest to prawie niemożliwe. Jednak wrzucę, coś może poradzicie.

TAG - uderzenie a'la CR7, mocny strzał prostym podbiciem.
Pikoo - wewnętrzna częśc stopy/wewnętrzne podbicie - mocno podkręcona piłka
Michau - strzał zewnętrznym podbiciem

Filmiki będę chciał wstawiać jak najczęściej - ten trwa równą minutę - dopiero zaczynamy. Jeżeli coś ciekawego nakręcimy od razu tu wrzucę - liczę że nikt nie usunie mi tego tematu. Pozdrawiam serdecznie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde Misiak, ja tu myślałem że jakiś kolejny projekt robisz, NMM czy coś innego fajnego a tu rzuty wolne:) zawiodłem się troche:)

Michau najlepsze z tej trójki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo Michau to Misiek:p
Wszystko ładnie, ale weźcie jakiegoś bramkarza tam też, wyższy poziom trudności:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
NMM już się wypaliło, chyba że przyszłe pokolenia forumowiczów będą kontynuować to dzieło ;)

Bramkarz? My te 9 strzałów przez 1,5h kopali ;d Wystarczy że w bramkę ciężko trafić, teraz planujemy na większą bramkę iśc - ta była 4,5 x 2m, normalna jest 7,4x2,4 to będą większe szanse, tam bramkarz może być :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gustowna koszulka Misiaku:)
bardzo ładnie, trochę mało strzałów z GK:/
Ale piłka w barwach pukeballa...♥
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Hehe piłka z Orlena :D

Mało strzałów z GK bo to była mala bramka, z dużych nam siatki pozdejmowali, to by nie było widać jak wpada. Jak będzie siatka na dużych i będzie GK to śmiało walimy na dużą, na razie tylko mała ;)

Koszulka wzór ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy drugim strzale Taga i kolesiu w bramce padłem:D Ma cela chłopak, trza przyznać. Żeby jeszcze nasi tak wolne strzelali...
BTW, niezła rabona^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek ,trzeba przyznać ładnie . Czekam na następne odcinki;;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry