Sale 2019

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33927
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33927

Gość
Gość
Jak w temacie? Czy bedzie loteria w tym roku? Tzn, 31.05-02.06?
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
W dniach tj. 31.05 do 2.06, będzie wyprzedaż wiosenna, gdzie będziesz mogła kupić przedmioty po niższej cenie w shopie oraz przedmioty, które dało się kupować za bryłki w 2k18. Będzie kolejny event podajże za miesiąc, który może mieć różny charakter np. loteria czy zbieranie jakiegoś szajsu (np. serc, kwiatów czy coś takiego).
 

DeletedUser32220

Gość
Gość
Problem inno jak wyciągnąć bryłki od graczy którzy je zakupili dzięki bugowi, zostanie rozwiązany :D
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
A hawajski będzie za bryłki, czy zwyczajnie za złotówki?
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
Mnie ciekawi jedno :

Dlaczego jestem zmuszony do kupienia CAŁEJ skrzyni np: z broniami lucilli skoro potrzebuje 1 przedmiotu hm ? odpowie mi Etriel, Lenka lub Fusek, ktoś kto ma najwięcej do powiedzenia ? Chce kupić lasso lucilli (pewnie wydał bym mniej bryłek za nie niż za całą skrzynie), a tak muszę kupić całą skrzynie z nożem i rewolwerem, a nie potrzebuje.Pozdrawiam
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Mnie ciekawi jedno :

Dlaczego jestem zmuszony do kupienia CAŁEJ skrzyni np: z broniami lucilli skoro potrzebuje 1 przedmiotu hm ? odpowie mi Etriel, Lenka lub Fusek, ktoś kto ma najwięcej do powiedzenia ? Chce kupić lasso lucilli (pewnie wydał bym mniej bryłek za nie niż za całą skrzynie), a tak muszę kupić całą skrzynie z nożem i rewolwerem, a nie potrzebuje.Pozdrawiam
Też sobie zadaje takie pytanie gdy kupuje lody z dodatkiem czekolady... Czemu mam kupować lody, jak chcę samą czekoladę?
No taka jest wyprzedaż i takie są przedmioty do kupienia...
 
Mnie ciekawi jedno :

Dlaczego jestem zmuszony do kupienia CAŁEJ skrzyni

Nie do końca, bądźmy precyzyjni, nie MUSISZ, a ewentualnie MOŻESZ, ją kupić. Zawsze mamy jakiś wybór ;> . W tym akurat konkretnym przypadku odpuszczając sobie lasso lucilli (bez którego też można się przecież świetnie bawić), nie narażasz się na PRZYMUS kupienia tejże skrzyni :) . I problem rozwiązany, a jednocześnie jakiś grosz zostanie na inne ciekawe wydatki w świecie rzeczywistym ;-) . Oczywiście wybór należy do Ciebie!

Bez urazy, nie miałem tego na celu, chciałem tylko bardziej zobrazować jak czasem wybory potrafią być proste, wystarczy tylko spojrzeć z dystansu ;d .

Pozdrawiam ;) .
 
nie został, mało kto kupi to badziewie poza nowym światem... brakuje Kibica i Hawajskiego, ale gdyby dali te zestawy to na nowym świecie byłby armagedon :)
zauważ, że dzisiejsza promocja trwa 24h a cała wyprzedaż 3 dni... nie trudno się domyślić, że jutro będzie hawajski....
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Na innych forach są dokładne rozpiski co i jak, tylko u nas nie ma. Serdeczne gratulacje dla Szanownej Pani CM.:)):)):))
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
Następnym razem przy tego typu wyprzedażach za bryłki, proponowałbym wprowadzenie licytacji za $$$ chociażby 3 do 5 takich zestawów każdego typu na targu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Innogames z ową grą przegina pod każdym względem, a wyprzedaż najlepszych setów zaraz na start nowego świata to przecież przegięcie na całej linii
Już od paru dni zapowiadane było moje odejscie i to nie bez powodu, całokształt wywiera pewne sugestie by podjąć się radykalnych kroków, a pojawienie się nowego serwa mocno mnie zniechęcił
Mam bryłki, które nie zamierzam w żaden sposób spożytkować, po prostu czas na zrobienie tego co zrobił KSF - skasowac sie i zapomnieć o tym wszystkim
Nie widzę nawet najmniejszej szansy na jakieś poprawienie się silnika tej gry
TYLE gadania tłumaczenia, że pvp do kitu forty źle wyważone przygody zniszczone, inflacja kasy i spadek jej wartości na wymianach wszystkiego za dużo mało radości z gry, a tylko nerwów zawsze za dużo
Jeszcze denerwujący regulamin, gdzie mam średnie swoich lat, a mnie berbecie z teamu będą uczyć, nie wspomnę o CM, której chyba tu najbardziej nie trawię
Nikt nie jest doskonały to prawda, wszyscy popełniamy błędy, ale niestety ta gra to jakieś epicentrum tego całego szajsu, który wypala coraz gorsze wspomnienia
Ja już zdecydowałam się totalnie odpuścić sobie nowy serwer i tak się stało, pozostaje jeszcze tylko dziś po północy odpalić grę i wszystko pokasować
Mam już pewną odwagę, pozbyć się wszystkiego bo już to co sie dzieje zniesmaczyło mnie gorzej jak strasznie, gra już nie cieszy. Wy nadal sie męczycie i jeśli nie odejdziecie to was to wszystko będzie tylko męczyć i wprowadzać zamęt w życie, a nie jest tego warta
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Innogames z ową grą przegina pod każdym względem, a wyprzedaż najlepszych setów zaraz na start nowego świata to przecież przegięcie na całej linii
Już od paru dni zapowiadane było moje odejscie i to nie bez powodu, całokształt wywiera pewne sugestie by podjąć się radykalnych kroków, a pojawienie się nowego serwa mocno mnie zniechęcił
Mam bryłki, które nie zamierzam w żaden sposób spożytkować, po prostu czas na zrobienie tego co zrobił KSF - skasowac sie i zapomnieć o tym wszystkim
Nie widzę nawet najmniejszej szansy na jakieś poprawienie się silnika tej gry
TYLE gadania tłumaczenia, że pvp do kitu forty źle wyważone przygody zniszczone, inflacja kasy i spadek jej wartości na wymianach wszystkiego za dużo mało radości z gry, a tylko nerwów zawsze za dużo
Jeszcze denerwujący regulamin, gdzie mam średnie swoich lat, a mnie berbecie z teamu będą uczyć, nie wspomnę o CM, której chyba tu najbardziej nie trawię
Nikt nie jest doskonały to prawda, wszyscy popełniamy błędy, ale niestety ta gra to jakieś epicentrum tego całego szajsu, który wypala coraz gorsze wspomnienia
Ja już zdecydowałam się totalnie odpuścić sobie nowy serwer i tak się stało, pozostaje jeszcze tylko dziś po północy odpalić grę i wszystko pokasować
Mam już pewną odwagę, pozbyć się wszystkiego bo już to co sie dzieje zniesmaczyło mnie gorzej jak strasznie, gra już nie cieszy. Wy nadal sie męczycie i jeśli nie odejdziecie to was to wszystko będzie tylko męczyć i wprowadzać zamęt w życie, a nie jest tego warta

Nie chce nic pisać, ale nie odejdziesz i założysz kolejne multikonto, żeby podszywać się pod faceta XD
 
Innogames z ową grą przegina pod każdym względem, a wyprzedaż najlepszych setów zaraz na start nowego świata to przecież przegięcie na całej linii
Już od paru dni zapowiadane było moje odejscie i to nie bez powodu, całokształt wywiera pewne sugestie by podjąć się radykalnych kroków, a pojawienie się nowego serwa mocno mnie zniechęcił
Mam bryłki, które nie zamierzam w żaden sposób spożytkować, po prostu czas na zrobienie tego co zrobił KSF - skasowac sie i zapomnieć o tym wszystkim
Nie widzę nawet najmniejszej szansy na jakieś poprawienie się silnika tej gry
TYLE gadania tłumaczenia, że pvp do kitu forty źle wyważone przygody zniszczone, inflacja kasy i spadek jej wartości na wymianach wszystkiego za dużo mało radości z gry, a tylko nerwów zawsze za dużo
Jeszcze denerwujący regulamin, gdzie mam średnie swoich lat, a mnie berbecie z teamu będą uczyć, nie wspomnę o CM, której chyba tu najbardziej nie trawię
Nikt nie jest doskonały to prawda, wszyscy popełniamy błędy, ale niestety ta gra to jakieś epicentrum tego całego szajsu, który wypala coraz gorsze wspomnienia
Ja już zdecydowałam się totalnie odpuścić sobie nowy serwer i tak się stało, pozostaje jeszcze tylko dziś po północy odpalić grę i wszystko pokasować
Mam już pewną odwagę, pozbyć się wszystkiego bo już to co sie dzieje zniesmaczyło mnie gorzej jak strasznie, gra już nie cieszy. Wy nadal sie męczycie i jeśli nie odejdziecie to was to wszystko będzie tylko męczyć i wprowadzać zamęt w życie, a nie jest tego warta
Gdy struś chowa głowę w piasek dupą chwyta wiatr.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Innogames z ową grą przegina pod każdym względem, a wyprzedaż najlepszych setów zaraz na start nowego świata to przecież przegięcie na całej linii
Już od paru dni zapowiadane było moje odejscie i to nie bez powodu, całokształt wywiera pewne sugestie by podjąć się radykalnych kroków, a pojawienie się nowego serwa mocno mnie zniechęcił
Mam bryłki, które nie zamierzam w żaden sposób spożytkować, po prostu czas na zrobienie tego co zrobił KSF - skasowac sie i zapomnieć o tym wszystkim
Nie widzę nawet najmniejszej szansy na jakieś poprawienie się silnika tej gry
TYLE gadania tłumaczenia, że pvp do kitu forty źle wyważone przygody zniszczone, inflacja kasy i spadek jej wartości na wymianach wszystkiego za dużo mało radości z gry, a tylko nerwów zawsze za dużo
Jeszcze denerwujący regulamin, gdzie mam średnie swoich lat, a mnie berbecie z teamu będą uczyć, nie wspomnę o CM, której chyba tu najbardziej nie trawię
Nikt nie jest doskonały to prawda, wszyscy popełniamy błędy, ale niestety ta gra to jakieś epicentrum tego całego szajsu, który wypala coraz gorsze wspomnienia
Ja już zdecydowałam się totalnie odpuścić sobie nowy serwer i tak się stało, pozostaje jeszcze tylko dziś po północy odpalić grę i wszystko pokasować
Mam już pewną odwagę, pozbyć się wszystkiego bo już to co sie dzieje zniesmaczyło mnie gorzej jak strasznie, gra już nie cieszy. Wy nadal sie męczycie i jeśli nie odejdziecie to was to wszystko będzie tylko męczyć i wprowadzać zamęt w życie, a nie jest tego warta

A nie możesz zostawić sobie jednego świata i grać tak normalnie, bez spinki?
Szukasz czegoś co Cię zmobilizuje do gry? To może załóż własny sojusz i powoli buduj potęgę fortową na Nawaho :D
 
zauważ, że dzisiejsza promocja trwa 24h a cała wyprzedaż 3 dni... nie trudno się domyślić, że jutro będzie hawajski....


ooo racja, już nie mogę się doczekać na ten szał na nowym świecie (p.s. na Ś10 tez kupię kilka zestawów Hawajskich ;) chętni do sprzedaży PW)- IG jest sprytne, niby bug z promocją na bryłki zapewne przerósł ich oczekiwania dochodowe. A teraz niech gracze oddadzą im kasę w grze na stare zestawy na pseudo nowym świecie nic nie wnoszącym do gry, która już od kilku lat się nie rozwija :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry