Schowek w ekwipunku

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Kaktus, 10. Maj 2019.

Poleć tę stronę

?

Jestem na:

1. TAK

23 głos(ów)
    76,7%
  2. NIE

7 głos(ów)
    23,3%
  1. Kaktus

Kaktus

Docenione treści:
    13
    Proponuję aby do ekwipunku dodać zakładkę "schowek". Służyłby do tego by gracz mógł oddzielić od siebie przedmioty, których używa i takie, które zagracają mu ekwipunek, ale niekoniecznie chce się ich pozbywać. By umieścić przedmiot w schowku należy kliknąć na przycisk "umieść w schowku", podobny do przycisku "ulepsz przedmiot". Wtedy każdy kliknięty przedmiot trafi do schowka. W analogiczny sposób można przedmioty ze schowka wyjmować.
    Co da wprowadzenie tego pomysłu?
    1. Ułatwienie życia kolekcjonerom, którzy mają dziesiątki, jeśli nie setki rzeczy, wśród których trudno im cokolwiek znaleźć.
    2. Możliwość oddzielenia produktów znajdowanych w wykonywanych pracach od przedmiotów użytkowych
    3. Ukrycie przedmiotów niepotrzebnych, których nie da się sprzedać (Niektóre przedmioty z zadań)

2. emiksjot

emiksjot

Docenione treści:
    29
  3. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    122
    Na tak... nie każdy używa skryptów.

4. **** Ż ****

**** Ż ****

Docenione treści:
    71
    Jestem przeciwko skryptom fanowskim, to Inno powinno usprawniać grę, a nie fani
    Doskonale też widać, jak bardzo ma nas w 4 literach stajnia Inno skoro to fani muszą myśleć za nich
    Jestem na tak

Cpt. Bonsai i viksonZ lubią to.
  5. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    122
    Też oddałem głos na TAK. Ciekawy pomysł, uporządkowałoby to trochę ekwipunek. A ze skryptów nie korzystam, także nie biorę tych opcji pod uwagę :) .

stif32 i **** Ż **** lubią to.
  6. daroo21312

daroo21312

Docenione treści:
    22
    Podobny pomysł już pojawiał się już na forum wiele razy. Masz możliwość zapisania 20 gotowych do ubrania zestawów i bardzo dobry skrypt, który pomaga przytrzymać np. używane wzmocnienia. Dodatkowo są też inne skrypty, które dobrze grupują ekwipunek i poszerzając go, no i oczywiście zaawansowana wyszukiwarka. Serio mają się tym zająć, bo tobie nie chce się wykonać kilka ruchów myszką? Osobiście oddaję głos na nie ponieważ są inne, ważniejsze kwestie do poprawienia :O

7. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    37
    Nie używanie skryptów w 2019 jest ogromną stratą czasu.